Valif Oral Jelly 20mg

Producent Ajanta Pharma / Wardenafil 20mg

Dostępność: Brak w magazynie

Cennik

140.00 1820.00
Opakowań Saszetek Cena Cena za 1 saszetkę Ilość saszetek gratis Wysyłka
1 7 140,00 zł 20,00 zł 1 15 zł
2 14 266,00 zł 19,00 zł 3 GRATIS
3 21 378,00 zł 18,00 zł 5 GRATIS
4 28 476,00 zł 17,00 zł 7 GRATIS
5 35 560,00 zł 16,00 zł 8 GRATIS
10 70 1 050,00 zł 15,00 zł 17 GRATIS
20 140 1 820,00 zł 13,00 zł 35 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Valif w żelu to innowacyjny oraz wyjątkowo skuteczny lek na potencję, który zawiera substancję czynną o nazwie wardenafil.

Valif Oral Jelly, czyli Valif w żelu, to skuteczny środek na zaburzenia erekcji oparty na substancji aktywnej o nazwie wardenafil w dawce 20 mg. Dzięki temu preparatowi uzyskanie i utrzymanie erekcji nie powinno stanowić żadnego problemu. Żel Valif jest dostępny w różnych wariantach smakowych. Forma środka sprawia, że można go zażyć w dyskretny i wygodny sposób w dowolnych okolicznościach. Ogromnym atutem prezentowanego leku na potencję jest także długi czas działania, który może wynieść nawet 10 godzin. Valif Oral Jelly jest także lekiem przebadanym klinicznie, dlatego nie ma obaw co do jego skuteczności czy bezpieczeństwa stosowania.  

Czym jest Valif Oral Jelly?  

Valif Oral Jelly to jeden z wariantów leku Valif, który ma postać żelu. Zawiera on substancję aktywną o nazwie wardenafil. Jest to odpowiednia dawka, dzięki której mężczyzna może już kilkanaście minut po spożyciu leku odbyć w pełni satysfakcjonujący stosunek seksualny. Wardenafil jest substancją, która hamuje działanie bardzo szkodliwego enzymu fosfodiesterazy typu piątego. Jest to enzym, który sprawia, że ukrwienie prącia staje się nieodpowiednie. Warto wiedzieć, że optymalne ukrwienie miejsc intymnych jest podstawowym warunkiem koniecznym do osiągnięcia przez mężczyznę wzwodu. Valif w żelu sprawia, że zaburzenia potencji zostają zlikwidowane. Lek działa doraźnie. Oznacza to, że mężczyzna odzyskuje zdolność do odbywania stosunków seksualnych tylko na kilka lub maksymalnie kilka godzin. Specjaliści zalecają, aby oprócz stosowania środków na potencję jednocześnie zmienić swój styl życia. Bardzo dobre efekty może przynieść zdrowa, zbilansowana i pełnowartościowa dieta, regularna aktywność fizyczna, porzucenie alkoholu i papierosów, zmniejszenie stresu, większa ilość snu. W niektórych przypadkach zaburzenia erekcji są wywołane czynnikami psychicznymi. Wówczas nawet najlepsze środki na erekcję nie pomagają. Konieczne jest skorzystanie z pomocy seksuologa lub psychoterapeuty.

Czy Valif Oral Jelly jest równie skuteczny co Valif w zwykłych tabletkach?

Istnieje wiele mitów na temat środków na potencję w postaci żelków. Warto wiedzieć, iż skuteczność Valif Oral Jelly jest identyczna jak w przypadku Valif w tabletkach. Oba warianty tego leku zawierają tę samą substancję aktywną, czyli wardenafil. Każdy z nich bez problemu poradzi sobie z likwidacją zaburzeń erekcji. Dodatkowym atutem Valif Oral Jelly jest fakt, iż lek ten można spożyć w dyskretny sposób w dowolnych okolicznościach.

Zalety leku Valif Oral Jelly

 • Środek oparty na innowacyjnej recepturze.
 • Substancja aktywna leku (wardenafil) została przebadana klinicznie. Jej skuteczność oraz bezpieczeństwo są niepodważalne.
 • Wygodna forma leku. Dzięki temu, iż lek ma formę żelu, można go dyskretnie spożyć w dowolnych okolicznościach. Dzięki temu nikt nie dowie się, że walczymy z dysfunkcją seksualną.
 • Lek może być stosowany przez mężczyzn jednocześnie chorujących na cukrzycę i nadciśnienie.
 • Niewielkie ryzyko pojawienia się efektów ubocznych.
 • Krótki czas oczekiwania na działanie leku. Mężczyzna, który przyjmie lek Valif Oral Jelly, jest zdolny do osiągnięcia i utrzymania wzwodu już po kilkunastu minutach.
 • Lek działa nawet przez 10 godzin. Zdarza się, że mężczyźni po przyjęciu leku Valif Oral Jelly są zdolni do odbywania stosunków seksualnych nawet przez kilka godzin.

Jak należy stosować lek Valif Oral Jelly?

Producent na ulotce dokładnie wskazuje, jakimi zasadami należy kierować się podczas jego stosowania. Środek należy spożywać około pół godziny przed planowanym zbliżeniem z partnerką. Maksymalna dobowa dawka to jedna tabletka raz na 24 godziny. Przekraczanie dobowej dawki jest surowo zabronione, ponieważ może spowodować wystąpienie bardzo groźnych efektów ubocznych. Lek zaczyna działać po około 20 minutach od przyjęcia. Dokładny czas działania jest uzależniony od indywidualnych uwarunkowań organizmu konkretnego mężczyzny. U niektórych mężczyzn zaobserwowano, że Valif Oral Jelly działał nawet przez 10 godzin. Aby lek zadziałał w skuteczny i bezpieczny sposób, nie powinno się go łączyć z produktami wysokotłuszczowymi, grejpfrutem oraz alkoholem. Wymienione produkty mogą spowodować, że działanie leku zostanie opóźnione lub mocno ograniczone. Spowodowałoby to, że kolejna próba odbycia stosunku zakończyłaby się fiaskiem. Lepiej nie ryzykować i odmówić sobie drinka przed zbliżeniem z partnerką.

Kiedy nie należy stosować leku Valif Oral Jelly?

 • Choroba niedokrwienna serca,
 • niewydolność nerek,
 • niewydolność wątroby,
 • miażdżyca,
 • kardiomopatia,
 • arytmia komorowa,
 • niedawno przebyty zawał serca lub udar mózgu,
 • stwierdzone uczulenie na jakikolwiek składnik leku (wardenafil lub substancja pomocnicza).

Valif Oral Jelly - efekty uboczne stosowania preparatu na erekcję  

Efekty uboczne pojawiające się często Efekty uboczne pojawiające się rzadko
Ból głowy, ból nóg, ból rąk, ból pleców, ból mięśni, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy. Utrata wzroku o krótkotrwałym charakterze, arytmia, krwawienie z prącia, krew w ejakulacie, dolegliwości jelitowo-żołądkowe.

W Valif wykorzystano właściwości wardenafilu, substancji należącej do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5.
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.