Lovegra Oral Jelly 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: Brak w magazynie

Cennik

64.00 800.00
Opakowań Saszetek Cena Cena za 1 saszetkę Ilość saszetek gratis Wysyłka
1 4 64,00 zł 16,00 zł 1 15 zł
2 8 120,00 zł 15,00 zł 2 15 zł
3 12 168,00 zł 14,00 zł 3 15 zł
4 16 208,00 zł 13,00 zł 4 15 zł
5 20 240,00 zł 12,00 zł 5 15 zł
10 40 440,00 zł 11,00 zł 10 GRATIS
20 80 800,00 zł 10,00 zł 20 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Niska sprawność seksualna dotyczy nie tylko mężczyzn, ale również kobiet.

Lovegra Oral Jelly to niezwykle skuteczny środek przeznaczony dla kobiet, które zmagają się z niechęcią do uprawiania seksu. Niska sprawność seksualna dotyczy nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. Dzięki produktom takim jak Lovegra Oral Jelly panie zyskują niepowtarzalną szansę na odzyskanie stuprocentowej satysfakcji z odbywania stosunków. Skuteczność leku Lovegra Oral Jelly została potwierdzona klinicznie.

Lovegra Oral Jelly - żel dla kobiet z niskim libido  

Dysfunkcje seksualne od wielu lat nie są już tematem tabu. Od pewnego czasu zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą korzystać ze specjalnych leków, dzięki którym mogą odzyskać dawną sprawność seksualną. Z jakim kłopotem w sferze seksualnej najczęściej borykają się panie? Ich problemem jest obniżone libido, które powoduje, że czerpanie przyjemności ze stosunków seksualnych staje się niemożliwe. Preparat Lovegra Oral Jelly sprawia, że kobieta może w szybki oraz całkowicie bezbolesny sposób odzyskać apetyt na seks. Jak to możliwe? Warto w tym miejscu dokładnie scharakteryzować, jak działa lek Lovegra Oral Jelly. Jest to jeden z dostępnych wariantów leku Lovegra. Nie ma on formy klasycznych tabletek, tylko żelu, który można spożyć w dyskretny i wygodny sposób. Bez względu na to, jaką formę ma lek Lovegra, jego składniki aktywne zawsze są takie same. Działanie leku Lovegra Oral Jelly oparte jest na sildenafilu wraz z domieszką starannie wyselekcjonowanych substancji pomocniczych. Takie połączenie powoduje, że kobieta może odzyskać radość z uprawiania stosunku seksualnego bez żadnych dolegliwych efektów ubocznych.

Jak działa lek Lovegra Oral Jelly?  

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, Lovegra Oral Jelly to lek na potencję dla kobiet, który oparty jest na składniku o nazwie sildenafil. Jak wiadomo, sildenafil to składnik aktywny środków na erekcję dla mężczyzn. W Lovegra Oral Jelly oprócz sildenafilu zostały zawarte także składniki dodatkowe, dzięki czemu lek ten rewelacyjnie stymuluje seksualnie kobietę. Spożycie żelu Lovegra Oral Jelly powoduje nie tylko, że kobieta zyskuje większą ochotę na seks. Jej pochwa zostaje jednocześnie nawilżona, a cała sfera erogenna jest optymalnie ukrwiona. Wiele kobiet wskazuje, że zażycie Lovegra Oral Jelly spowodowało, że ich doznania w trakcie orgazmu zostały nawet kilkukrotnie spotęgowane. Rośnie zatem nie tylko ochota na seks. Odczucia w trakcie szczytowania po Lovegrze są po prostu niezapomniane. Warto dołączyć do spełnionych w sferze seksualnej kobiet i postawić na sprawdzony lek Lovegra Oral Jelly w formie smacznego owocowego żelu.

Stosowanie i dawkowanie leku Lovegra Oral Jelly

Lovegra Oral Jelly to lek na potencję w formie żelu gotowego do spożycia. Zawiera on wysoką dawkę sildenafilu, która wynosi aż 100 mg. Preparat należy spożyć około godziny przed zaplanowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się spożywania jednej porcji leku częściej niż raz na 24 godziny. Częstsze stosowanie środka mogłoby wywołać wystąpienie efektów ubocznych. Prezentowanego leku nie wolno łączyć z alkoholem. Może on spowodować, że jego działanie zostanie opóźnione lub całkowicie zneutralizowane. Zanim zdecydujemy się na zażycie leku po raz pierwszy, warto odbyć konsultację z lekarzem lub farmaceutą. Specjalista zweryfikuje, czy nie istnieją istotne przeciwwskazania do stosowania tego leku oraz ustali taką dawkę, która najlepiej będzie odpowiadała uwarunkowaniom organizmu danej kobiety.

W czym pomoże lek Lovegra Oral Jelly kobiecie?  

Lovegra Oral Jelly może okazać się nieocenionym wsparciem przy wielu dolegliwościach seksualnych u kobiet. Oprócz wzmocnienia ochoty na seks lek ten zwiększa wilgotność pochwy. Warto wiedzieć o tym, że suchość pochwy powoduje, że penetracja sprawia kobiecie ogromny ból. Wówczas czerpanie przyjemności ze stosunku seksualnego jest całkowicie niemożliwe. Jednocześnie środek powoduje znaczny wzrost popędu seksualnego. Większość kobiet, które zdecydowało się na terapię lekiem Lovegra w formie żelu wskazuje, że dzięki niemu odzyskały satysfakcję z odbywania stosunków ze swoimi partnerami, a jednocześnie ich doznania się potężniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Kiedy nie wolno stosować leku Lovegra Oral Jelly? 

Oto lista przeciwwskazań do stosowania Lovegra w żelu:

 • ciąża lub karmienie piersią,
 • choroba niedokrwienna serca,
 • bardzo niskie ciśnienie tętnicze (mniejsze niż 90/50),
 • uczulenie na jakikolwiek ze składników leku,
 • zmiany zwyrodnieniowe siatkówki,
 • białaczka
 • niewydolność wątroby,
 • niewydolność nerek,
 • przebyty niedawno udar mózgu lub zawał serca,
 • skłonność do zawałów.

Lovegra Oral Jelly - możliwe skutki uboczne   

 • Ból głowy,
 • ból rąk,
 • ból nóg,
 • ból mięśni,
 • ból pleców,
 • napady gorąca,
 • zaczerwienienie w okolicy twarzy,
 • niedrożność nosa,
 • katar,
 • zgaga,
 • nadwrażliwość na światło,
 • wymioty i nudności.

Aby zminimalizować ryzyko pojawienia się efektów ubocznych, przed rozpoczęciem kuracji należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Specjalista tak dobierze dawkę leku, aby nie wywołał on żadnych groźnych efektów ubocznych, a kobieta mogła cieszyć się odzyskaną satysfakcją z pożycia seksualnego.


Lovegra Oral Jelly zawiera sporo substancji dodatkowych, dzięki którym środek ten mogą zażywać kobiety
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.