delivery

OD 250zł
WYSYŁKA GRATIS! Do każdych zamówionych 4 tabletek
1 dowolna tabletka gratis

Kamagra 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Pobierz ulotkę leku Kamagra 100mg
Ulotka dla pacjenta
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

44.00 1600.00
1 blister 4 tabletki 44,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
2 blistry 8 tabletek 80,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
3 blistry 12 tabletek 108,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
4 blistry 16 tabletek 128,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 7,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 260,00 zł Cena za tabletkę: 6,50 zł
20 blistrów 80 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 6,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 880,00 zł Cena za tabletkę: 5,50 zł
80 blistrów 320 tabletek 1 600,00 zł Cena za tabletkę: 5,00 zł

Czy jesteś wśród 3,5 mln Polaków, którzy zmagają się problemami z erekcją? Czy nie jesteś w stanie zaspokoić potrzeb swojej partnerki? Nie jesteś już tym samym mężczyzną, straciłeś pewność siebie oraz wiarę w swoje możliwości? Twoje zaburzenia seksualne mają negatywny wpływ na Twój związek? Nie rozmawiasz ze swoją kobietą, unikasz tematu impotencji? Pomożemy Ci wrócić do pełnej sprawności seksualnej, poprawiając jakość Twojego życia i Twoje relację z partnerką. Zrób pierwszy krok w kierunku zmiany.

Najpopularniejszym lekiem na potencję jest Viagra, czyli niebieska tabletka, która przywróciła sprawność seksualną już wielu mężczyznom. Od pewnego czasu na rynku dostępne są inne środki o podobnym składzie, zawierające najważniejszą substancję aktywną – sildenafil. Wśród nich jest Kamagra, jeden z lepiej ocenianych przez mężczyzn leków. Z Viagrą łączy go wspomniany składnik – sildenafil, który należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Mechanizm jego działania umożliwia przywrócenie prawidłowego funkcjonowania organizmu mężczyzny w celu osiągnięcia oraz utrzymania erekcji.

Czy masz problem z erekcją?

Zaburzenia erekcji objawiają się trudnościami w osiągnięciu wzwodu lub też w jego utrzymaniu. Jak wynika z badań, w Polsce takich mężczyzn jest ponad 3 mln, z czego tylko niewielu zdecydowało się podjąć leczenie, rozpoczynając od wizyty i konsultacji u urologa. To dzięki niemu możliwe jest skuteczne podjęcie terapii, najczęściej polegającej na stosowaniu środków farmakologicznych, zawierający w swoim składzie sildenafil. Nie zawsze jednak problem z erekcję możemy nazwać impotencją. Kluczowy w tym przypadku jest czas, przez jaki mężczyzna zmaga się z problemami seksualnymi. Duże znaczenie mają też okoliczności, w jakim one występują. Zaburzenia erekcji pojawiają się niekiedy w momencie wzmożonego stresu, np. kiedy dużo pracujemy bądź też jesteśmy w trudnej sytuacji życiowej. Ponadto przyczyną męskiego problemu może być niewłaściwa dieta lub też nadużywanie alkoholu czy palenie papierosów. Jeżeli uporasz się ze źródłem swojego problemu i znów będziesz w dobrej formie, to oznacza, że nie jest to impotencja, ale… warto obserwować swój organizm, ponieważ jesteś w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na tę chorobę.

O impotencji możemy mówić, jeżeli zaburzenia erekcji utrzymują się przez długi czas i nawet zmiana stylu życia nie pomaga w powrocie do sprawności seksualnej. Może to wynikać z wielu przyczyn. Bardzo często wpływ na problemy ze wzwodem mają zaburzenia naczyniowe i choroby z tym związane tj. cukrzyca, otyłość, miażdżyca, hiperlipemia i nadciśnienie. Występują też u panów z chorobą Alzheimera, po urazach miednicy i rdzenia kręgowego oraz przy neuropatii cukrzycowej. Źródłem problemu mogą być też hormony i zaburzenia ogólnoustrojowe.

Impotencję kojarzymy zazwyczaj z chorobą wieku starszego. Większość przypadków impotencji obserwujemy u panów po 40. roku życia. Wynika to zarówno z pojawianiem się w tym czasie i rozwojem wielu chorób, ale też zaburzeniami w pracy męskich hormonów. Coraz częściej spotkać się jednak możemy z nieprawidłowościami u mężczyzn w młodym wieku, nawet przed 30. rokiem życia. W ich przypadku przyczyną są zazwyczaj kwestie psychiczne, czyli obawy przed seksem, brak doświadczenia, lęk przed niezaspokojeniem potrzeb partnerki czy też niedostatecznymi umiejętnościami.

Czy potrzebujesz pomocy?

Jeżeli nie możesz sobie poradzić z problemem sam, to z pewnością najlepszą opcją będzie konsultacja z urologiem i podjęcie leczenia. Kamagra jest jednym z częściej polecanych leków przez specjalistów, co wynika z jego skuteczności, szybkości działania oraz bezpieczeństwa stosowania. Pomocy potrzebujesz, jeżeli zaburzenia erekcji towarzyszą Ci już od dłuższego czasu. Nie możesz odbyć stosunku seksualnego ze względu na brak wzwodu pomimo stymulacji seksualnej. Zdarza się jednak, iż mężczyzna osiąga wzwód, jednak nie utrzymuje się on długo. Im szybciej podejmiesz odpowiednie kroki w celu poprawy swojej jakości życia, tym większa szansa, że uda Ci się wrócić do formy. Jest to walka nie tylko o szczęście swoje, ale też Twojej partnerki, Wasze wspólne życie i relacje, które ulegają negatywnym zmianom w momencie pojawienia się problemów łóżkowych.

Kamagra – lek na potencję i przepustka do lepszego życia

Sfera seksualna w związku jest bardzo ważna, przez niektórych uważana nawet za kluczową dla zbudowania dobrych i tym samym trwałych relacji. To bliskość sprawia, iż czujemy się ze sobą bezpiecznie, pożądanie i seks pozwala ludziom poznać siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeżeli brakuje tej niezwykłej bliskości, pojawiają się trudności, często powstaje mur nieporozumienia, który trudno jest zburzyć bez wsparcia i pomocy.

Specjaliści w większości przypadków zalecają leczenie farmakologiczne, a wśród najskuteczniejszych leków wymieniają lek na potencję Kamagra. Zawiera on składnik – sildenafil, należący do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Mechanizm jego działania polega na rozluźnieniu naczyń krwionośnych w penisie, dzięki czemu możliwy jest sprawny przepływ krwi. Dzieje się tak podczas stymulacji seksualnej, podczas której mózg wysyła sygnał do komórek nerwowych prącia, odpowiedzialnych za sterowanie pracą mięśni gładkich. W mięśniach tych znajdują się też stałe stężenie związku chemicznego – trójfosforanu guanozyny (GTP), a także enzym nazywany cyklazą guanozynową. Tlenek azotu uaktywnia ten enzym, co wywołuje proces przekształcania się GTP w cGMP. To właśnie cGMP jest odpowiedzialny za wszelkiego rodzaju przemiany, doprowadzające do rozluźnienia mięśni gładkich.

Kamagra jest więc lekiem, którego działanie polega przede wszystkim na przywróceniu prawidłowości w mechanizmach odpowiedzialnych za erekcję. Oddziałuje na organizm, uaktywniając odpowiednie procesy i doprowadzając do zmian, których celem jest usprawnienie przepływu krwi przez naczynia krwionośne, doprowadzające ją do penisa. Warto wiedzieć, że Kamagra nie tylko umożliwia odbycie stosunku seksualnego, ale również potęguje doznania, dzięki podtrzymaniu erekcji, wydłużając czas jej trwania.

Aktywna przez 6 godzin!

Lek na potencję Kamagra należy zażyć na ok. 30-60 minut przed stosunkiem, czyli niewiele wcześniej niż planujesz seks z partnerką. Jego ogromną zaletą jest skuteczność działania, otóż swoją aktywność utrzymuje aż do 6 godzin, co oznacza, że w tym czasie możesz odbyć nawet kilka stosunków seksualnych. W niektórych przypadkach Kamagra działa nawet dłużej, co jednak zależy zarówno od organizmu człowieka, jak też okoliczności stosowania leku i jego dawki. Kamagra nie tylko wzmaga erekcję, ale też potęguje doznania i podtrzymuje wzwód, dzięki czemu seks trwa dłużej i jest bardziej satysfakcjonujący zarówno dla mężczyzny, jak też dla kobiety.

Prawidłowe stosowanie

Kamagrę zażywamy na 30-60 min przed planowanym stosunkiem. Po tym czasie jej aktywność jest największa, co pozwala na odbycie stosunku seksualnego. Dzieje się tak ze względu na dobre wchłanianie substancji aktywnej, która potrzebuje minimum 30 minut, aby przeniknąć do organizmu. Działanie leku jest uzależnione od wielu czynników, w tym diety, palenia papierosów, alkoholu, występowania innych chorób, zażywania innych leków oraz stymulacji seksualnej ze strony partnerki, która jest konieczna, aby Kamagra mogła odpowiednio działać. Czas działania leku to ok. 4-6 godzin, czasem dłużej, rzadziej krócej.

Kamagra jest dostępna w kilku wariantach i dawkach. 1 porcja to 1 tabletka, zażywamy ją 1 raz na dobę. Dopiero po upływie 24 godzin możesz wziąć kolejną dawkę. Zaleca się jej stosowanie na czczo, wtedy wykazuje się największą skutecznością. Jeżeli jednak planujesz posiłek, postaraj się, aby był lekkostrawny, unikaj potraw obwitych i tłustych. Lekarz zaleci Ci odpowiednią dawkę leku. W zależności od skali problemu, ale też Twoich cech fizycznych możesz otrzymać:

 • Kamagra 25 mg – dla panów o drobnej budowie ciała i w okolicznościach, kiedy należy zachować szczególną ostrożność (stosowanie niektórych leków, występowanie innych chorób, które nie wykluczają zażywania Kamagry, a jedynie wymuszają zmniejszenie dawki)

 • Kamagra 50 mg – to optymalna dawka, najczęściej jest polecana na początek, jeżeli nie jest wymagane zmniejszenie dawki

 • Kamagra 100 mg – to największa możliwa dawka, która jest polecana tylko w szczególnie trudnych przypadkach. Jest ona opcją dla panów, u których mniejsze dawki nie są wystarczająco skuteczne. Do najczęstszych okoliczności, przy których zaleca się zażywanie Kamagry 100 mg, należy cukrzyca wywołująca niekiedy szczególnie duże zaburzenia erekcji

Kamagra dostępna jest nie tylko w tradycyjnej formie, czyli tabletkach. Możesz zdecydować się też na inne jej rodzaje. Również często wybieraną Kamagrą są tabletki musujące, które przygotowujemy w ten sam sposób co popularne witaminy typu plusz. Dodatkowym ich atutem jest przyjemny, owocowy smak. Ciekawymi walorami smakowymi charakteryzuje się także żel Kamagra. Są też tabletki do ssania. Wszystkie formy leku Kamagra działają w ten sam sposób, jednak ze względu na szybsze przyswajanie formy płynnej, to musujące tabletki mogą wykazać się szybszym działaniem. Czas reakcji organizmu człowieka może skrócić się nawet o połowę!

Czy możesz stosować lek na potencję Kamagra?

Lek na potencję Kamagra cechuje się silnym działaniem, ale również wysokim poziomem skuteczności. Ważne jest jednak, aby stosować go zgodnie z zaleceniami lekarza i producenta. Nie we wszystkich przypadkach jest to forma leczenia bezpieczna dla organizmu człowieka. Podobnie jak przy każdych innych lekach, również przy leku Kamagra występują przeciwwskazania dotyczące jego stosowania. Powinieneś o nich wiedzieć, aby zażywanie leku było w pełni bezpieczne, bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Nie powinieneś stosować leku Kamagra, jeżeli:

 • Zmagasz się z chorobą niedokrwienną serca

 • Masz niekontrolowane ciśnienie tętnicze

 • Występują u Ciebie zaostrzone dolegliwości dławicowych

 • Jesteś chory na niewydolność krążenia klasy NYHA III i NYHA IV

 • W ostatnich 2 tygodniach miałeś zawał serca

 • Występuje u Ciebie niewydolność wątroby i nerek

 • W ostatnim czasie miałeś udar mózgu

 • Masz złośliwe arytmie komorowe, które powodowane są przez wysiłek i emocje

 • Zdiagnozowano u Ciebie zwężenie zastawki aortalnej bądź ciężką wadę zastawkową

 • Chorujesz na kardiomiopatię ze zwężeniem drogi odpływu

 • Zażywasz leki inne leki należące do grupy nitratów, wśród nich są nitrogliceryny, monoazotanu i diazotanu izosorbidu

 • Masz uczulenie na sildenafil

 • Masz niskie ciśnienie tętnicze, które utrzymuje się na poziomie poniżej 90/50 mmHg

 • Cierpisz na zwyrodnieniowe zmiany siatkówki, np. retinitis pigmentosa

Leku Kamagra nie powinno się również zażywać równocześnie z niektórymi innymi lekami. To dlatego tak ważne jest, aby przed jego stosowaniem zasięgnąć porady specjalisty, tym bardziej że lek jest sprzedawany tylko i wyłącznie na receptę. Niektóre leki obniżają skuteczność Kamagry, inne z kolei wywołują niepożądane i negatywne objawy, które mogą doprowadzić do trwałych zmian w organizmie. Nie stosuj leku Kamagra, jeżeli zażywasz:

 • Inhibitory proteazy – są to leki, które stosuje się m.in. przy HIV, ale też przy innych chorobach. Nie zawsze ich zażywanie związane jest z koniecznością całkowitego zrezygnowania z leku na potencję, jednak możliwe, że lekarz zaleci Ci mniejszą dawkę

 • Donory tlenku azotu – występują w narkotykach, odpowiadają za poprawę humoru i samopoczucia, skutecznie również zwiększają zdolność seksualną. Nie można ich jednak łączyć z lekiem Kamagra, ponieważ istnieje duże ryzyko niebezpiecznego obniżenia ciśnienia krwi, co jest zagrożeniem nie tylko dla zdrowia, ale też życia człowieka

 • Riociguat – stosuje się go przy nadciśnieniu płucnym. Nigdy nie stosuj Riociguat i Kamagry jednocześnie

 • Revatio – to lek, który również stosuje się przy leczeniu nadciśnienia płucnego. W jego przypadku także nie można zażywać Kamagry, ponieważ prowadzi to do zagrożenia zdrowia oraz życia

 • Alfa brokery – ich działanie jest podobne do działania Kamagrym obniżają ciśnienie krwi. Stosując je jednocześnie, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności, może się okazać, że konieczne będzie zmniejszenie dawki leku na potencję. Objawami niepożądanymi wywołanymi przez zażywanie tych dwóch leków w jednym czasie są m.in. omdlenia i zawroty głowy.

Nieprawidłowe stosowanie, a skutki uboczne

W przypadku niestosowania się do zaleceń lekarza i producenta mogą wystąpić niepożądane objawy, które mają wpływ nie tylko na nie najlepsze samopoczucie, ale także negatywnie oddziałują na zdrowie i organizm człowieka, a także mogą wiązać się z zagrożeniem życia.

Niepożądane działanie leku na potencję Kamagra:

 • Występujące najczęściej: niestrawność, bóle i zawroty głowy, uderzenia gorąca, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa i zaczerwieniania na twarzy

 • Występujące umiarkowanie: wysypka, wymioty, nudności, zmęczenie, senność, bóle mięśni, osłabienie wzorku i podrażnienie oczu, zmęczenie oraz arytmia

 • Występując rzadko: udar, krwawienie z nosa, omdlenia, chwilowa utrata pamięci, niskie ciśnienie lub nadciśnienie

Najczęstsze pytania

Wielu mężczyzn ma obawy przed stosowaniem leków na potencję. Wynikają one nie tylko z lęku przed wystąpieniem skutków ubocznych, ale też przed ich brakiem skuteczności. Nie potrzebują kolejnego zawodu, który mógłby być dla nich tym kluczowym, który całkowicie pozbawi ich nadziei o powrocie do pełnej sprawności seksualnej. Kamagra to lek o potwierdzonym działaniu, polecanym przez specjalistów i lekarzy. Pacjenci zgodnie twierdzą, iż tabletki z sildenafilem cechują się skutecznością działania, bezpieczeństwem stosowania, dyskrecją i długim czasem aktywności w organizmie. Co jeszcze chcą wiedzieć panowie przed zażyciem pierwszej tabletki Kamagra?

Czy lek Kamagra można stosować w każdym wieku?

Lek na potencję przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy ukończyli 18 lat. Mogą go stosować panowie zarówno w młodym, jak również w starszym wieku. Problemy z erekcją dotyczą już nie tylko mężczyzn po 40. roku życia, dlatego Kamagra została przystosowana do leczenia impotencji niezależnie od wieku. Warunek konieczny – ukończenie 18. roku życia.

Mam cukrzycę. Czy mogę zażywać Kamagrę?

Cukrzyca to choroba, która w wielu przypadkach ogranicza sprawność seksualną i jest jedną z przyczyn występowania impotencji. Dzięki wielu badaniom klinicznym mamy pewność, iż sildenafil jest substancją aktywną, która nie zagraża zdrowiu i życiu pacjentów z cukrzycą, mogą Kamagrę stosować bez obaw przed wystąpieniem skutków ubocznych. Trzeba jednak stosować się do zaleceń lekarza. Często zdarza się, że pacjent z cukrzycą otrzymuje Kamagrę w największej dawce 100 mg.

Czy mogę samodzielnie zwiększyć dawkę leku?

Kamagra dostępna jest w 3 dawkach – 25 mg, 50 mg i 100 mg. Im większy jest problem z erekcją, tym najczęściej zaleca się stosowanie większej dawki. Nie można jednak podejmować o tym decyzji samodzielnie, ale zawsze przy konsultacji z lekarzem. Lek musi być przede wszystkim bezpieczny. W przypadku stosowania innych leków czy występowaniu niektórych chorób większa dawka może zagrażać Twojemu zdrowiu i życiu.

Mam szybki wytrysk. Czy Kamagra może go opóźnić?

Kamagra pomaga nie tylko osiągnąć wzwód, ale też opóźnia wytrysk. Stosunek trwa dłużej, co na pewno pozytywnie wpływa na przyjemność zarówno partnera, jak też partnerki. Jak wykazały badania, sildenafil wydłuża erekcję nawet 6-krotnie!

Potwierdzone działanie – Oni już pokonali problem!

Problemy z erekcją zaobserwowałem u siebie jeszcze przed czterdziestką. Początkowo występowały rzadko, najczęściej po intensywnym dniu pracy i po stresujących spotkaniach z klientami. Moja praca negatywnie wpływała na moją sprawność seksualna i tym samym na relacje z żoną. Minęło 5 lat, zanim zdecydowałem się na wizytę u urologa. Bodźcem, który mnie do tego zmotywował, był brak seksu od prawie 2 lat. Lekarz stwierdził, że mój problem jest już duży, ale nie oznacza to, że nie może mi pomóc. Zalecił mi stosowanie Kamagry w największej dawce 100 mg. Spróbowałem i wiem, że była to dla mnie przepustka do lepszego życia. Teraz zażywam tabletkę przed każdym stosunkiem, już w zmniejszonej o połowie dawce. Panowie, to naprawdę pomaga!

Tomasz, 46 lat

Długo o moim problemie nikomu nie mówiłem. Zaburzenia erekcji nie są tematem, na który chce się rozmawiać z kumplami, a już na pewno nie ze swoją partnerką. Jednak to dzięki mojej żonie udało mi się pokonać mój wstydliwy problem. Nie musiałem nic jej mówić, sama dostrzegła, że dzieje się ze mną coś niedobrego, co nie pozwala nam cieszyć się bliskością i seksem. Nie miałem wzwodu lub był on krótki, bywało różnie. Przez rok praktycznie się nie kochaliśmy, aż w końcu razem z żoną poszedłem do urologa. Otrzymałem receptę na Kamagrę. Nie zwlekałem z jej zakupem. Kiedy wziąłem tabletkę po raz pierwszy, nie byłem przekonany, czy zadziała…, a jednak się udało. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak wspaniałe jest to uczucie, znów wrócić do gry. Dzisiaj Kamagra to nasz obowiązkowy „gadżet erotyczny”. Odkryłem nową jakość seksu. Nie tylko się kochamy, ale robimy to dłużej niż zwykle!

Marcel, 39 lat

5 3

Wystaw opinię o Kamagra 100mg

lek dużo tańszy od viagry, a działa tak samo jak nie lepiej!
W moim przypadku robi robote polowa tabletki, polecam każdemu zaczac od takiej dawki, a nawet mniejszej, bo jest moc :)
Mniej znany i tańszy zamiennik Viagry, ale swoim działaniem nie ustępuje niebieskim tabletkom. Świetny środek na erekcję, a do tego atrakcyjny cenowo. Działanie tabletek w moim przypadku wynosi średnio 6h. Ze skutków ubocznych wystąpiło u mnie uczucie zatkanego nosa, ale w stosunku do efektów jakie uzyskujemy, myślę, że jest to opłacalne.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.