Kamagra 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Pobierz ulotkę leku Kamagra 100mg
Ulotka dla pacjenta
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 44,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
2 blistry 8 tabletek 80,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
3 blistry 12 tabletek 108,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
4 blistry 16 tabletek 128,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 7,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 260,00 zł Cena za tabletkę: 6,50 zł
20 blistrów 80 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 6,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 880,00 zł Cena za tabletkę: 5,50 zł
80 blistrów 320 tabletek 1 600,00 zł Cena za tabletkę: 5,00 zł

Przy zaburzeniach wzwodu skuteczny lek to twój klucz do udanego życia seksualnego. Przedstawiamy Państwu jeden z najlepszych środków na potencję. Tylko u nas – Oryginalna Kamagra tanio i bez recepty.

Tabletki stosowane w leczeniu zaburzeń potencji u mężczyzn. Preparat produkowany jest pod nadzorem Światowej Organizacji Zdrowia przez firmę Ajanta Pharma, a więc jest w pełni bezpieczny dla każdego mężczyzny, który osiągnął dojrzałość płciową. Środek zyskał sobie miano lidera w segmencie leków na potencję w Polsce. Preparat charakteryzuje się najwyższą skutecznością zachowując przy tym atrakcyjną cenę.

Pytania

Tabletki mają kształt rombu i wyglądem przypomina inne popularne tabletki na potencję – Viagrę. Ich kolor oscyluje między zielenią, a turkusem. Środek produkowany jest przez Ajanta Pharma. Głównym składnikiem Kamagry jest sildenafil. Skuteczność preparatu szacuje się na tak wysoką, aniżeli innych tego typu środków na potencję np. Viagry. Dodatkowym plusem specyfiku jest brak poważnych skutków ubocznych, pod warunkiem, że lek stosowany jest zgodnie z zaleceniami dostępnymi w ulotce dołączonej do opakowania.

Lekarstwo należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Dodatkowo specyfik winien leżeć w miejscu suchym. Zawsze należy trzymać tabletki w oryginalnym opakowaniu, oraz z dołączoną doń ulotką. W razie chęci pozbycia się tabletek, nie należy ich wyrzucać do kanalizacji bądź przydomowego kubła na śmieci. W najbliższej aptece znajdują się specjalne pojemniki, przeznaczone na odpadki medyczne. Nie zaleca się przechowywania tabletek w temperaturze większej aniżeli trzydzieści stopni Celsjusza.

Jeżeli z powodów zdrowotnych stosujemy również inne leki, przed zażyciem produktu należy natychmiastowo skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Substancja czynna zawarta w środkach na potencje może wchodzić w reakcje alergiczne części składowych innych preparatów. Nie wolno stosować lekarstwa w tym samym czasie, co leki z grupy azotanów bądź uwalniających tlenki azotu. Nie zaleca się również stosowania leku z lekami z grupy inhibitorów proteazy, stosowanych na przykład w przypadku zakażenia HIV. Również leki α-adrenolityczne mogą wywołać skutki uboczne w postaci silnych zawrotów głowy, zamroczeń, a nawet czasowej utraty pamięci.

Działanie tabletek na potencje, w tym również Kamagry jest bardzo skomplikowane. Wszystko uzależnione jest od aktywnego składnika. Główny składnik tego specyfiku odpowiedzialny jest za osiągnięcie pełnej i długotrwałej erekcji. Wszystko dzieje się za sprawą rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu. Zwiększony dopływ krwi do członka bezpośrednio odpowiada za udaną erekcję. Niewątpliwą zaletą produktu jest fakt, iż działa on niezależnie od przyczyn zaburzeń potencji. Pośrednio aktywatorem leku jest pobudzenie seksualne, bez którego niemożliwe byłoby osiągnięcie erekcji.

Lek jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla mężczyzn cierpiących na zaburzenia wzwodu prącia. Zarówno kobiety jak i dzieci nie powinny zażywać tego środka, z uwagi na liczne działania niepożądane. Dodatkowo zaleca się ostrożność w przypadku mężczyzn zażywających równocześnie azotany, leki przeciwgrzybiczne, leki obniżające ciśnienie krwi oraz leki na zakażenia wirusem HIV. Jeżeli erekcja utrzyma się powyżej czterech godzin, zaleca się jak najszybszą konsultację z lekarzem bądź farmaceutą.

Wiele mężczyzn zastanawia się czy leki na potencję rzeczywiście działają, czy jest to tylko zabieg marketingowy, w celu wyłudzenia pieniędzy. W Internecie możemy znaleźć wiele pozytywnych opinii dotyczących leku. Mężczyźni, którzy cierpieli na problemy z erekcją wypowiadają się, że ich życie „łóżkowe” znów nabrało barw. Dodatkowo, zadziwiająca większość z nich potwierdziła, że regularne stosowanie Kamagry sprawiło, że raz na zawsze pożegnali się z problemami z potencją. Miliony mężczyzn na świecie nie mogą kłamać – działanie Kamagry jest niemal stuprocentowe.

Kamagra jest lekiem, który posiada liczne skutki uboczne. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że praktycznie dziewięćdziesiąt procent z nich występuje wtedy, gdy nie trzymamy się zaleceń producenta bądź lekarza prowadzącego. W celu uniknięcia wszelkiego rodzaju problemów zdrowotnych należy przede wszystkim przyjmować tylko jedną pastylkę na dobę, popijać ją sporą ilością wody, a także unikać równoczesnego brania niedozwolonych leków, wymienionych w ulotce. Te kilka prostych zasad pozwoli nam cieszyć się udanym życiem seksualnym praktycznie każdego dnia.

Środek przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla mężczyzn, którzy ukończyli osiemnasty rok życia. Zabrania się stosowania środka przez kobiety oraz dzieci. Farmaceutyk jest skuteczny i polecany wszystkim tym, którzy, na co dzień borykają się z zaburzeniami erekcji.

Lek na potencję posiada aktywny składnik o nazwie siledenafil citrate. Nie należy mylić tabletek z afrodyzjakami bądź hormonami. W celu osiągnięcia pełnej erekcji niezbędny jest czynnik zewnętrzny w postaci podniecenia seksualnego. Środek ten powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych w penisie, co skutkuje zwiększeniem dopływu krwi. Efektem tego jest pewna, mocna i długotrwała erekcja. Mechanizm działania produktu jest bardzo podobny do działania innych środków na potencję. Niezależnie od przyczyn zaburzeń potencji, substancja czynna siledenafil citrate wpływa na uwalnianie tlenku azotu, a w konsekwencji na szybszy rozkurcz licznych naczyń krwionośnych penisa. Efektem działania środka jest długotrwała erekcja penisa.

Stosowanie Kamagry jest bardzo proste i szybkie! Kamagrę stosujemy nie krócej, aniżeli trzydzieści minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Zaleca się popicie leku przynajmniej jedną szklanką płynu: wody bądź soku. Specyfik powinien być stosowany według dawek zaleconych przez lekarza prowadzącego. Początkowa dawka najczęściej wynosi 50 mg. Leku nie powinno się przyjmować wcześniej aniżeli godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym. Środek działa tylko i wyłącznie w trakcie osiągnięcia stanu podniecenia seksualnego. Kamagra przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Zabrania się stosowania środka przez kobiety oraz osoby poniżej osiemnastego roku życia. Nie wolno stosować specyfików na potencję więcej, aniżeli raz na dobę.

Lekarstwowymaga odpowiedniego dawkowania. Istnieją jednak przypadki, gdy nie możemy jej zażywać w ogóle. Kamagra jest lekiem przeznaczonym do leczenia zaburzeń erekcji u mężczyzn. Tak samo jak w przypadku innych tego typu specyfików, istnieje szereg przeciwskazań, które musimy mieć na uwadze zanim zakupimy lek. Po pierwsze dawkowanie środka uzależnione jest od decyzji lekarza. Leki zawierające substancję czynną siledenafil citrate przeznaczone są tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Zabrania się zażywania tych środków przez kobiety. Tabletek nie powinni stosować pacjenci przyjmujący jednocześnie azotany, niezależnie od formy.

Należy zachować szczególną ostrożność stosując jednocześnie leki na potencję oraz środki zawierające azotany, w tym leki uwalniające tlenek azotu. Dodatkowo należy natychmiast skontaktować się z lekarzem bądź farmaceutą, jeżeli zaobserwowaliśmy jakąkolwiek reakcję uczuleniową na składniki Kamagry wymienione w ulotce dołączonej do opakowania. Ponadto nie zaleca się stosowania dwóch różnych środków na potencje, bez ówczesnej konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie tabletek zależne jest od naszych indywidualnych preferencji.. Produkt Kamagra stosujemy według dawek zaleconych przez lekarza prowadzącego. Początkowa dawka najczęściej wynosi 50 mg. Leku nie powinno się przyjmować wcześniej aniżeli godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym. Środek działa tylko i wyłącznie w trakcie osiągnięcia stanu podniecenia seksualnego. Mimo, że zaleca się konsultacje z lekarzem, lek w naszej aptece dostępny jest bez recepty.

Kamagra jest wyjątkowym lekiem na potencje, bowiem działa zadziwiająco długo! Już od wielu lat środek zbiera pozytywne opinie wśród mężczyzn. Czas działania uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji każdego mężczyzny. Przyjmuje się, że średni czas działania wynosi od czterech do kilkunastu godzin. Planując stosunek płciowy, trzeba mieć na uwadze, iż najmocniejsze działanie leku występuje między pierwszą, a czwartą godziną od momentu zażycia. Zaobserwowano przypadki działania tabletek nawet po dwudziestu czterech godzinach. Spożywanie alkoholu oraz wysokotłuszczowych posiłków znacząco osłabia działania leku. Lekarstwo działa prawidłowo w momencie spożycia nie wcześniej, aniżeli na godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.

Zaleca się zakup środka w zarejestrowanych aptekach i sklepach. Podróbki Kamagry mogą wywołać różne skutki uboczne, często groźne dla zdrowia i życia mężczyzny. W naszej aptece nabywacie Państwo oryginalne tabletki prosto od producenta. Farmaceutyk dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Lekarze i naukowcy stwierdzili, iż Kamagra pozwala całkowicie wyeliminować problemy związane z potencją. Substancja czynna leku powoduje świetne ukrwienie penisa oraz ciał jamistych, co przekłada się na zwiększenie przepływu krwi. Dodatkowo udowodnione jest, że środek działa pozytywnie w przypadku leczenia zaburzeń na tle psychologicznym, spowodowanych brakiem pewności. Lek jest sprawdzonym środkiem, stosowanym w leczeniu problemów erekcji u mężczyzn. Z racji tego, że specyfik przeszedł szereg badań i testów, posiada on wszelkie niezbędne normy, które umożliwiają jego bezpieczne stosowanie. Mimo, iż środek dostępny jest bez recepty zaleca się przed jego zażyciem, konsultacje z lekarzem w celu wyeliminowania wszystkich działań niepożądanych. Inne preparaty na rynku zawierające siledenafil citrate to Viagra lub nasza polska Maxigra. Oryginalne produkty znajdziesz właśnie w naszej aptece. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.