Kamagra 100mg bez recepty

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Pobierz ulotkę leku Kamagra 100mg
Ulotka dla pacjenta
Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

42.00 1600.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 42,00 zł 10,50 zł 2 15 zł
2 8 70,00 zł 8,75 zł 4 15 zł
3 12 96,00 zł 8,00 zł 6 15 zł
4 16 125,00 zł 7,81 zł 8 15 zł
5 20 140,00 zł 7,00 zł 10 15 zł
10 40 260,00 zł 6,50 zł 20 GRATIS
20 80 480,00 zł 6,00 zł 40 GRATIS
40 160 880,00 zł 5,50 zł 80 GRATIS
80 320 1 600,00 zł 5,00 zł 160 GRATIS

Kamagra to lek na zaburzenie erekcji - jeden z najchętniej wybieranych! Turkusowe tabletki na potencję z sildenafilem cieszą się ogromną popularnością ze względu na swoją cenę i skuteczność. Jeśli masz problemy z utrzymaniem erekcji lub chcesz poprawić sztywność członka, wybierz Kamagrę!

Czy jesteś wśród 3,5 mln Polaków, którzy zmagają się z problemami z erekcją? Nie jesteś w stanie zaspokoić potrzeb swojej partnerki? Nie czujesz się już tym samym mężczyzną, straciłeś pewność siebie oraz wiarę w swoje możliwości? Twoje zaburzenia seksualne mają negatywny wpływ na Twój związek? Nie rozmawiasz ze swoją kobietą, unikasz tematu impotencji? Pomożemy Ci wrócić do pełnej sprawności seksualnej, poprawiając jakość Twojego życia i Twoje relacje z partnerką. Zrób pierwszy krok w kierunku zmiany!

Czynniki wpływające na zaburzenia erekcji

Kamagra – co to za lek?

Najpopularniejszym lekiem na potencję jest Viagra, czyli niebieska tabletka, która przywróciła sprawność seksualną już wielu mężczyznom. Od pewnego czasu na rynku dostępne są też inne środki o podobnym składzie, zawierające najważniejszą substancję aktywną – sildenafil. Wśród nich jest Kamagra, jeden z lepiej ocenianych przez mężczyzn leków na erekcję. Z Viagrą łączy go wspomniany składnik – sildenafil, który należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Mechanizm jego działania umożliwia przywrócenie prawidłowego funkcjonowania organizmu mężczyzny w celu osiągnięcia oraz utrzymania erekcji.

Kamagra na problem z erekcją!

Zaburzenia erekcji objawiają się problemami ze wzwodem – trudnością w jego osiągnięciu lub utrzymaniu. Jak wynika z badań, w Polsce ze spadkiem sprawności seksualnej zmaga się ponad 3 mln mężczyzn, z czego tylko niewielu zdecydowało się podjąć leczenie, rozpoczynając od wizyty i konsultacji u urologa. Tymczasem lekarz wskaże kierunek skutecznej terapii, najczęściej polegającej na stosowaniu środków farmakologicznych, zawierający w swoim składzie sildenafil, takich jak Kamagra. Zaburzenie erekcji nie zawsze możemy nazwać impotencją. Kluczowy w tym przypadku jest czas, przez jaki mężczyzna zmaga się ze spadkiem sprawności seksualnej. Duże znaczenie mają też okoliczności, w jakich występuje słaba czynność erekcyjna. Problemy ze wzwodem pojawiają się niekiedy w momencie wzmożonego stresu, np. kiedy dużo pracujemy bądź też jesteśmy w trudnej sytuacji życiowej. Ponadto przyczyną może być niewłaściwa dieta, nadużywanie alkoholu czy palenie papierosów. Udało ci się pozbyć problemu dzięki wyeliminowaniu jego przyczyny? Najwyraźniej nie była to impotencja, ale chwilowy problem z utrzymaniem erekcji. Obserwuj jednak swój organizm, ponieważ jesteś w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na tę chorobę!

Przyczyny zaburzeń erekcji u mężczyzn

O impotencji możemy mówić, jeżeli zaburzenie erekcji utrzymuje się przez długi czas i nawet zmiana stylu życia nie pomaga w powrocie do sprawności seksualnej. Może to wynikać z wielu przyczyn. Bardzo często wpływ na problemy ze wzwodem mają zaburzenia naczyniowe i choroby z tym związane tj. cukrzyca, otyłość, miażdżyca, hiperlipemia i nadciśnienie. Występują też u panów z chorobą Alzheimera, po urazach miednicy i rdzenia kręgowego oraz przy neuropatii cukrzycowej. Źródłem słabej czynności erekcyjnej mogą być też hormony i zaburzenia ogólnoustrojowe.

Impotencję kojarzymy zazwyczaj z chorobą wieku starszego. Większość przypadków tej choroby obserwujemy u panów po 40. roku życia. Wynika to zarówno z rozwoju wielu chorób, jak też z zaburzeń w pracy męskich hormonów. Coraz częściej spotkać się jednak możemy z nieprawidłowościami u mężczyzn w młodym wieku, nawet przed 30. rokiem życia. W ich przypadku przyczyną słabej czynności erekcyjnej zwykle są kwestie psychiczne - obawa przed seksem, brak doświadczenia, lęk przed niezaspokojeniem potrzeb partnerki czy też niedostatecznymi umiejętnościami. Niezależnie od przyczyny, tabletki na erekcję Kamagra 100 mg pomagają w poprawie sztywności członka.

Czy potrzebujesz pomocy?

Jeżeli nie możesz sobie poradzić z problemem sam, najlepszą opcją będzie konsultacja z urologiem i podjęcie leczenia. Kamagra jest jednym z częściej polecanych przez specjalistów leków na erekcję, co wynika z jej skuteczności, szybkości działania oraz bezpieczeństwa stosowania. Pomocy potrzebujesz, jeżeli zaburzenia erekcji towarzyszą Ci już od dłuższego czasu. Nie możesz odbyć stosunku seksualnego ze względu na brak wzwodu pomimo stymulacji seksualnej. Zdarza się jednak, iż mężczyzna osiąga wzwód, jednak nie utrzymuje się on długo. Im szybciej podejmiesz odpowiednie kroki w celu poprawy swojej jakości życia, tym większa szansa, że uda Ci się wrócić do formy. Pamiętaj - to walka nie tylko o szczęście swoje, ale też Twojej partnerki, Wasze wspólne życie i relacje, które ulegają negatywnym zmianom w momencie pojawienia się problemów łóżkowych.

Kamagra – lek na potencję i przepustka do lepszego życia

Sfera seksualna w związku jest bardzo ważna, przez niektórych uważana nawet za kluczową dla zbudowania dobrych i tym samym trwałych relacji. To bliskość sprawia, iż czujemy się ze sobą bezpiecznie. Pożądanie i seks pozwala ludziom poznać siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeżeli brakuje tej niezwykłej bliskości, pojawiają się trudności, często powstaje mur nieporozumienia, który trudno jest zburzyć bez wsparcia i pomocy.

Jak działa Kamagra?

Specjaliści w większości przypadków zalecają leczenie farmakologiczne, a wśród najskuteczniejszych leków wymieniają lek na potencję Kamagra 100 mg. Mechanizm działania sildenafilu polega na rozluźnieniu naczyń krwionośnych penisa, dzięki czemu możliwy jest sprawny przepływ krwi. Dzieje się tak podczas stymulacji seksualnej - mózg wysyła sygnał do komórek nerwowych prącia, odpowiedzialnych za sterowanie pracą mięśni gładkich. W mięśniach tych znajduje się też stałe stężenie związku chemicznego – trójfosforanu guanozyny (GTP), a także enzym nazywany cyklazą guanozynową. Tlenek azotu uaktywnia ten enzym, co wywołuje proces przekształcania się GTP w cGMP. To właśnie cGMP jest odpowiedzialny za wszelkiego rodzaju przemiany, doprowadzające do rozluźnienia mięśni gładkich.

Kamagra jest więc lekiem, którego działanie polega przede wszystkim na przywróceniu prawidłowości w mechanizmach odpowiedzialnych za erekcję. Oddziałuje na organizm, uaktywniając odpowiednie procesy i doprowadzając do zmian, których celem jest usprawnienie przepływu krwi przez naczynia krwionośne, doprowadzające ją do penisa. Warto wiedzieć, że Kamagra nie tylko umożliwia odbycie stosunku seksualnego, ale również potęguje doznania, dzięki podtrzymaniu erekcji, a co za tym idzie wydłużeniu czasu jej trwania.

Kamagra – czas działania. Aktywna przez 6 godzin!

Lek na potencję Kamagra należy zażyć na ok. 30-60 minut przed stosunkiem, czyli niewiele wcześniej niż planujesz seks z partnerką. Jego ogromną zaletą jest skuteczność działania! Aktywność utrzymuje aż do 6 godzin, co oznacza, że w tym czasie możesz odbyć nawet kilka stosunków seksualnych. W niektórych przypadkach Kamagra 100 mg działa nawet dłużej, co jednak zależy zarówno od organizmu człowieka, jak też okoliczności stosowania leku i jego dawki. Dzięki Kamagrze seks trwa dłużej i jest bardziej satysfakcjonujący zarówno dla mężczyzny, jak też dla kobiety.

Działanie Kamagry na kobietę

Zastosowanie leku na erekcję z sildenafilem przynosi znaczną poprawę satysfakcji ze zbliżenia – zarówno ze strony mężczyzny, jak i kobiety. Niektórzy zastanawiają się jednak, jakie jest działanie Kamagry na kobietę. Czy również pomaga osiągnąć podniecenie i gotowość do stosunku? Czy może być stosowana przez panie zmagające się z niskim libido czy dolegliwościami, takimi jak, np. suchość pochwy? Odpowiedź jest jednoznaczna: Kamagra nie jest lekiem dla kobiet. To środek dedykowany wyłącznie mężczyznom. Mechanizm osiągania gotowości do zbliżenia jest inny u mężczyzn i kobiet. Sildenafil nie tylko nie poprawi jakości życia seksualnego kobiety, ale wręcz może ją pogorszyć! Wszystko przez efekty uboczne, które mogą pojawić się po zażyciu leku przez kobietę. Wśród nich najczęstsze to uporczywy ból głowy, zaczerwienie twarzy, uczucie zatkanego nosa, a nawet uderzenia gorąca. Zdecydowanie odradzamy "pożyczanie" tabletek od partnera. Działanie Kamagry na kobietę jest zupełnie odwrotne od oczekiwanego!

Prawidłowe stosowanie

Dlaczego po 30-60 minutach aktywność Kamagry jest największa? Dzieje się tak ze względu na dobre wchłanianie substancji aktywnej, która potrzebuje minimum 30 minut, aby przeniknąć do organizmu. Działanie leku jest uzależnione od wielu czynników, w tym diety, palenia papierosów, alkoholu, występowania innych chorób, zażywania innych leków oraz stymulacji seksualnej ze strony partnerki – to czynnik konieczny, by Kamagra mogła odpowiednio działać.

Jak stosować kamagrę?

Kamagra jest dostępna w kilku wariantach i dawkach. Jedna porcja to 1 tabletka, zażywamy ją raz na dobę. Dopiero po upływie 24 godzin możesz wziąć kolejną dawkę. Najlepiej przyjmij Kamagrę na czczo, wtedy wykazuje się największą skutecznością. Jeżeli jednak planujesz posiłek, postaraj się, aby był lekkostrawny, unikaj potraw obwitych i tłustych. Lekarz zaleci Ci odpowiednią dawkę leku na zaburzenie erekcji. W zależności od skali problemu, ale też Twoich cech fizycznych, możesz otrzymać:

 • Kamagra 25 mg – dla panów o drobnej budowie ciała i w okolicznościach, kiedy należy zachować szczególną ostrożność (stosowanie niektórych leków, występowanie innych chorób, które nie wykluczają zażywania Kamagry, a jedynie wymuszają zmniejszenie dawki)

 • Kamagra 50 mg – to optymalna dawka, najczęściej jest polecana na początek, jeżeli nie jest wymagane zmniejszenie dawki

 • Kamagra 100 mg – to największa możliwa dawka, która jest polecana tylko w szczególnie trudnych przypadkach, np. całkowitego braku wzwodu. Jest ona opcją dla panów, u których mniejsze dawki nie są wystarczająco skuteczne. Do najczęstszych okoliczności, przy których zaleca się zażywanie Kamagry 100 mg, należy cukrzyca wywołująca niekiedy szczególnie duże zaburzenie erekcji.

Rodzaje Kamagry

Najpopularniejsza forma leku to oczywiście Kamagra w tabletkach. Ze względu na swoją klasyczną formę, tabletki Kamagry cieszą się największym zainteresowaniem. Jednak dostępne są też różne inne rodzaje Kamagry – żel, pastylki do ssania i tabletki do rozpuszczania. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i upodobaniom. Kamagra w każdej formie działa tak samo, jednak występują różnice we wchłanianiu i czasie reakcji organizmu na lek. Pozostałe rodzaje:

 • Kamagra w tabletkach – tradycyjna forma leku, zaczyna działać 30-60 minut od przyjęcia. Najlepiej przyjmować ją na czczo i nie łączyć z obfitymi posiłkami oraz z alkoholem.
 • Kamagra w żelu – dostępna w sześciu atrakcyjnych smakach: czekoladowym, truskawkowym, bananowym, karmelowym, ananasowym i pomarańczowym, ma formę żelu wyciskanego z niewielkich saszetek. Nie trzeba popijać go wodą. Kamagra w żelu działa już po 15 minutach od zastosowania! Niektórzy panowie wskazują na intensywniejsze działanie żelu w porównaniu do tabletek.
 • Kamagra do ssania – kolorowe, pachnące pastylki do ssania i żucia! Opakowanie zawiera 4 cukierki o smaku ananasa, truskawki, banana i pomarańczy. Podobnie jak żel, zaczynają działać już po 15 minutach! Kamagra do ssania to propozycja dla panów, którzy lubią odmianę, nie lubią tabletek lub po prostu chcą sprawiać wrażenie, że raczą się „zwykłym” cukierkiem.
 • Kamagra do rozpuszczania w wodzie - tabletkę musującą wystarczy wrzucić do szklanki wody, tak jak każdą inną tabletkę typu plusz. Przyjemny, owocowy smak i bardzo naturalna forma spożycia znacznie uprzyjemniają moment przyjmowania leku. Kamagra do rozpuszczania w wodzie sprawia, iż zapominasz, że w ogóle stosujesz środek na erekcję! Zyskujesz szybszy czas reakcji (działanie już po 15 minutach!) i skuteczność 100 mg sildenafilu!

Czy możesz stosować lek na potencję Kamagra?

Tabletki na długą erekcję Kamagra cechują się silnym działaniem i wysokim poziomem skuteczności. Ważne jest jednak, aby stosować je zgodnie z zaleceniami lekarza i producenta. Jak każdy lek, Kamagra ma pewne przeciwwskazania do jej stosowania. Powinieneś o nich wiedzieć, aby zażywanie leku było w pełni bezpieczne, bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Nie powinieneś stosować tabletek na erekcję Kamagra, jeżeli:

 • Zmagasz się z chorobą niedokrwienną serca

 • Masz niekontrolowane ciśnienie tętnicze

 • Występują u Ciebie zaostrzone dolegliwości dławicowe

 • Jesteś chory na niewydolność krążenia klasy NYHA III i NYHA IV

 • W ostatnich 2 tygodniach miałeś zawał serca

 • Występuje u Ciebie niewydolność wątroby i nerek

 • W ostatnim czasie miałeś udar mózgu

 • Masz złośliwe arytmie komorowe, które powodowane są przez wysiłek i emocje

 • Zdiagnozowano u Ciebie zwężenie zastawki aortalnej bądź ciężką wadę zastawkową

 • Chorujesz na kardiomiopatię ze zwężeniem drogi odpływu

 • Zażywasz leki inne leki należące do grupy nitratów, wśród nich są nitrogliceryny, monoazotanu i diazotanu izosorbidu

 • Masz uczulenie na sildenafil

 • Masz niskie ciśnienie tętnicze, które utrzymuje się na poziomie poniżej 90/50 mmHg

 • Cierpisz na zwyrodnieniowe zmiany siatkówki, np. retinitis pigmentosa

Leku Kamagra nie powinno się też zażywać równocześnie z niektórymi innymi lekami. To dlatego tak ważne jest, aby przed jego zastosowaniem zasięgnąć porady specjalisty. Tym bardziej, że środek ten jest sprzedawany wyłącznie na receptę. Niektóre leki obniżają skuteczność Kamagry, inne z kolei wywołują niepożądane i negatywne objawy, które mogą doprowadzić do trwałych zmian w organizmie. Nie stosuj leku Kamagra, jeżeli zażywasz:

 • Inhibitory proteazy – są to leki, które stosuje się m.in. przy HIV, ale też przy innych chorobach. Nie zawsze ich zażywanie związane jest z koniecznością całkowitego zrezygnowania z leku na potencję, jednak możliwe, że lekarz zaleci Ci mniejszą dawkę

 • Donory tlenku azotu – występują w narkotykach, odpowiadają za poprawę humoru i samopoczucia, skutecznie również zwiększają zdolność seksualną. Nie można ich jednak łączyć z lekiem Kamagra, ponieważ istnieje duże ryzyko niebezpiecznego obniżenia ciśnienia krwi, co jest zagrożeniem dla zdrowia i życia człowieka

 • Riociguat – stosuje się go przy nadciśnieniu płucnym. Nigdy nie stosuj Riociguat i Kamagry jednocześnie!

 • Revatio – to lek, który również stosuje się przy leczeniu nadciśnienia płucnego. W jego przypadku także nie można zażywać Kamagry, ponieważ prowadzi to do zagrożenia zdrowia oraz życia

 • Alfa brokery – ich działanie jest podobne do działania Kamagry. Leki te obniżają ciśnienie krwi. Stosując je równocześnie, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności. Może być konieczne zmniejszenie dawki leku na potencję. Objawami niepożądanymi wywołanymi przez zażywanie tych dwóch leków w jednym czasie są m.in. omdlenia i zawroty głowy.

Nieprawidłowe stosowanie a skutki uboczne Kamagry

W przypadku niestosowania się do zaleceń lekarza i producenta mogą wystąpić niepożądane objawy, które mają wpływ na gorsze samopoczucie, negatywnie oddziałują na zdrowie i organizm człowieka, a nawet mogą wiązać się z zagrożeniem życia.

Niepożądane działanie leku na potencję Kamagra:

 • Występujące najczęściej: niestrawność, bóle i zawroty głowy, uderzenia gorąca, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa i zaczerwienianie twarzy

 • Występujące umiarkowanie: wysypka, wymioty, nudności, zmęczenie, senność, bóle mięśni, osłabienie wzroku i podrażnienie oczu, zmęczenie oraz arytmia

 • Występujące rzadko: udar, krwawienie z nosa, omdlenia, chwilowa utrata pamięci, niskie ciśnienie lub nadciśnienie

Jak działa Kamagra?

Najczęstsze pytania

Wielu mężczyzn ma obawy przed stosowaniem tabletek na długą erekcję. Wynikają one nie tylko z lęku przed wystąpieniem skutków ubocznych, ale też przed brakiem skuteczności. Panowie nie chcą kolejnego zawodu, który mógłby być dla nich tym kluczowym, który całkowicie pozbawi ich nadziei na powrót do pełnej sprawności seksualnej. Kamagra to lek o potwierdzonym działaniu, polecany przez lekarzy i innych specjalistów. Pacjenci zgodnie twierdzą, iż tabletki z sildenafilem cechują się skutecznością działania, bezpieczeństwem stosowania, dyskrecją i długim czasem aktywności w organizmie. Co jeszcze chcą wiedzieć panowie przed zażyciem pierwszej tabletki Kamagra?

Czy lek Kamagra można stosować w każdym wieku?

Lek na potencję przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy ukończyli 18 lat. Mogą go stosować panowie młodsi i starsi. Problemy z erekcją dotyczą już nie tylko mężczyzn po 40. roku życia, dlatego Kamagra została przystosowana do leczenia impotencji niezależnie od wieku. Warunek konieczny to ukończenie 18. roku życia.

Mam cukrzycę. Czy mogę zażywać Kamagrę?

Cukrzyca to choroba, która w wielu przypadkach ogranicza sprawność seksualną i jest jedną z przyczyn impotencji. Dzięki wielu badaniom klinicznym mamy pewność, iż sildenafil jest substancją aktywną, która nie zagraża zdrowiu i życiu pacjentów z cukrzycą. Diabetycy mogą Kamagrę stosować bez obaw przed wystąpieniem skutków ubocznych. Konieczne jest jednak ścisłe przestrzeganie zaleceń lekarza. Często zdarza się, że ze względu na brak wzwodu pacjent z cukrzycą otrzymuje Kamagrę w największej dawce 100 mg.

Czy mogę samodzielnie zwiększyć dawkę leku?

Kamagra dostępna jest w 3 dawkach – 25 mg, 50 mg i 100 mg. Im większy jest problem z erekcją, tym zwykle zaleca się stosowanie większej dawki. Nie można jednak podejmować takiej decyzji samodzielnie, bez konsultacji z lekarzem! Lek musi być przede wszystkim bezpieczny. W przypadku stosowania innych leków czy występowaniu niektórych chorób większa dawka może zagrażać Twojemu zdrowiu i życiu.

Mam szybki wytrysk. Czy Kamagra może go opóźnić?

Kamagra pomaga nie tylko osiągnąć wzwód, ale też opóźnia wytrysk. Stosunek trwa dłużej, co na pewno pozytywnie wpływa na przyjemność obu stron. Jak wykazały badania, sildenafil wydłuża erekcję nawet 6-krotnie!

Potwierdzone działanie – Oni już pokonali problem! Kamagra – opinie:

Problemy z erekcją zaobserwowałem u siebie jeszcze przed czterdziestką. Początkowo występowały rzadko, najczęściej po intensywnym dniu pracy i po stresujących spotkaniach z klientami. Moja praca negatywnie wpływała na moją sprawność seksualna i tym samym na relacje z żoną. Minęło 5 lat, zanim zdecydowałem się na wizytę u urologa. Bodźcem, który mnie do tego zmotywował, był brak seksu od prawie 2 lat. Lekarz stwierdził, że mój problem jest już duży, ale nie oznacza to, że nie może mi pomóc. Zalecił mi stosowanie Kamagry w największej dawce 100 mg. Spróbowałem i wiem, że była to dla mnie przepustka do lepszego życia. Teraz zażywam tabletkę przed każdym stosunkiem, już w zmniejszonej o połowie dawce. Panowie, to naprawdę pomaga!

Tomasz, 46 lat

Długo o moim problemie nikomu nie mówiłem. Zaburzenia erekcji nie są tematem, na który chce się rozmawiać z kumplami, a już na pewno nie ze swoją partnerką. Jednak to dzięki mojej żonie udało mi się pokonać mój wstydliwy problem. Nie musiałem nic jej mówić, sama dostrzegła, że dzieje się ze mną coś niedobrego, co nie pozwala nam cieszyć się bliskością i seksem. Nie miałem wzwodu lub był on krótki, bywało różnie. Przez rok praktycznie się nie kochaliśmy, aż w końcu razem z żoną poszedłem do urologa. Otrzymałem receptę na Kamagrę. Nie zwlekałem z jej zakupem. Kiedy wziąłem tabletkę po raz pierwszy, nie byłem przekonany, czy zadziała…, a jednak się udało. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak wspaniałe jest to uczucie, znów wrócić do gry. Dzisiaj Kamagra to nasz obowiązkowy „gadżet erotyczny”. Odkryłem nową jakość seksu. Nie tylko się kochamy, ale robimy to dłużej niż zwykle!

Marcel, 39 lat

4.83 46

Wystaw opinię o Kamagra 100mg
Produkt godny polecenia, działa naprawdę dobrze.
5 stars for good quality and fast deliver
Polecam ! Szybka dostawa tabletki opakowane jak należy gratisy również , a samo działanie jest naprawdę rewelacyjne
Daję najwyższą notę za skuteczność i szybką wysyłkę.
Wszystko jak należy: hologram, dobre działanie, dostawa bez zarzutu polecam sklep
Perfect product for better erection. One of my favorite, I recommend
Ogromny plus za dyskrecje! Paczka przyszła dobrze zapakowana, a produkt spełnił moje oczekiwania. Polecam!
Kamagra to produkt, który pozwolił mi znów cieszyć się życiem
Mam od pewnego czasu problem z utrzymaniem erekcji i Kamagra mega mi pomogła. Wypróbujcie - to działa!
Polecam w 100% ten środek!
Jestem pod wrażeniem działania! Kamagra przeszła moje oczekiwania. A moja kobieta to potwierdza!
Kolejny raz się nie zawiodłem - paczka przyszła szybko, a produkt spełnia swoje zadanie. Polecam zakupy w aptekakamagra.pl!
Jestem młody, a wiadomo jakie kłopoty dopadły mnie bardzo szybko. Na szczęście kamagra jest szybko przyswajalna i fajnie zadziałała, zaledwie po kilkunastu minutach.
Kamagra to coś czego szukałem od dłuższego czasu! Jestem bardzo zadowolony z tego produktu
Po zażyciu miałem lekkie zaczerwienienie na twarzy, ale było warto, bo efekt fenomenalny!
Zakupy w tej aptece przebiegają szybko, sprawnie i bardzo dyskretnie. Polecam działanie leku Kamagra!
Kamagra spełniła wszystkie moje oczekiwania. Efekt wow!
Kamagra to według mnie produkt warty każdych pieniędzy
Produkt zgodny z opisem, paczka przyszła na drugi dzień. Polecam zakupy w aptekakamagra.pl.
Od pewnego czasu mam problem z erekcją, ale Kamagra to lek, który ten problem totalnie pokonała. Teraz biorę za każdym razem, działa szybko i potem mogę brać się do roboty :)
Kamagra - tabletki godne polecenia, szybka wysyłka, paczka bardzo dyskretna
PO KAMAGRZE CZUJĘ SIĘ JAK MŁODY BÓG - ŻONA ZACHWYCONA!
Kamagry spróbowałem stosunkowo niedawno i szybko zagościła w mojej prywatnej apteczce :)
Kamagra w 100% oryginalna, potwierdzam jako stały i zadowolony klient!
Stoi jak trzeba i można kilka razy
Zamówiłem wczoraj o 11, a dzisiaj kurier był z paczką, wow dzięki!
Dzięki tym tabletkom nasze problemy w związku minęły na dobre. Polecamy
Jak zwykle Kamcia nie zawiodła - zawsze mam jedną w portfelu na wszelki wypadek
Kupuję tutaj Kamagrę systematycznie i zawsze jest wszystko wporządeczku.
Byłem sceptycznie nastawiony do zakupu takich tabletek przez internet, okazało się, że niepotrzebnie. Jestem zadowolony i na pewno zrobię tu zakupy jeszcze nie raz.
Fajny sklep i dobre tabletki, skończyłem w tym roku 59 lat i zaczęły się problemy ze wzwodem. Kamagra mi pomogła, dlatego z czystym sumieniem polecam każdemu kto jest w podobnej sytuacji.
wg mnie wygrywa z pozostałymi lekami na rynku, super erekcja w wieku 60 lat, ale radzę uważać z dawkowaniem, bo kamagra jest mocna
Po stosunku nadal była erekcja, co pozwoliło mi kontynuować akcję :-) Wziąłem tylko jedną tabletkę. Smak słaby, gorzki, ale to przecież bez znaczenia. Wazne, że DZIAŁA!
Super środek w celu poprawy właściwych funkcji seksualnych. Na mnie działa bez zarzutu!
mialem problem z przedwczesnym wytryskiem, po kamagrze moge wiecej i dluzej
Wczoraj kurier przywiozl paczke. Ku mojemu zdziwieniu, przesylka bardzo dyskretna, nie zdradzajaca zawartosci. Zamowienie bylo na nastepny dzien roboczy, dzisiaj przetestuje ;)
Jak za takie pieniądze to tabletki rewelacja! Za parę złotych można raz, drugi i trzeci :)
Porządny sklep, tabletki działają, wysyłka była następnego dnia, nie mam uwag.
Kupuje w tej aptece od 6 lat i jak zwykle wszystko elegancko
Zajebiste wczoraj kupilem i lyknąłem. Stal mi pełne 5 godzin byl grubszy niż zwykle.
Produkt wysokiej klasy. Jestem zadowolony!
Super działanie, jestem zadowolony z efektów.
lek dużo tańszy od viagry, a działa tak samo jak nie lepiej!
W moim przypadku robi robote polowa tabletki, polecam każdemu zaczac od takiej dawki, a nawet mniejszej, bo jest moc :)
Mniej znany i tańszy zamiennik Viagry, ale swoim działaniem nie ustępuje niebieskim tabletkom. Świetny środek na erekcję, a do tego atrakcyjny cenowo. Działanie tabletek w moim przypadku wynosi średnio 6h. Ze skutków ubocznych wystąpiło u mnie uczucie zatkanego nosa, ale w stosunku do efektów jakie uzyskujemy, myślę, że jest to opłacalne.
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.