Kamagra 100mg bez recepty

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

42.00 1600.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 42,00 zł 10,50 zł 1 15 zł
2 8 70,00 zł 8,75 zł 2 15 zł
3 12 96,00 zł 8,00 zł 3 15 zł
4 16 125,00 zł 7,81 zł 4 15 zł
5 20 140,00 zł 7,00 zł 5 15 zł
10 40 260,00 zł 6,50 zł 10 GRATIS
20 80 480,00 zł 6,00 zł 20 GRATIS
40 160 880,00 zł 5,50 zł 40 GRATIS
80 320 1 600,00 zł 5,00 zł 80 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Zaburzenia erekcji to przypadłość, z którą zmaga się według statystyk 150 milionów mężczyzn na świecie, zaś w Polsce około 3 miliony. Prawdziwa skala problemu jest nieznana, ponieważ niewielu mężczyzn udaje się do lekarza. Obecnie mężczyźni, którym zależy na szybkim i całkowicie bezbolesnym odzyskaniu pełnej sprawności seksualnej, mogą sięgnąć po tanie i skuteczne tabletki Kamagra z sildenafilem. Sprawiają one, iż naczynia krwionośne w organizmie ulegają znacznemu rozszerzeniu, dzięki czemu możliwe jest odbycie stosunku płciowego. Czas działania leku wynosi od 4 do 6 godzin. Dzięki Kamagrze zaburzenia erekcji mogą stać się tylko i wyłącznie przykrym wspomnieniem. Dołącz już teraz do grona zadowolonych klientów naszej apteki i sięgnij po wysoce skuteczny lek na zaburzenia erekcji.

Czynniki wpływające na zaburzenia erekcji

Co to Kamagra i dlaczego warto ją kupić?

Kamagra to wyjątkowo popularny lek na erekcję oparty na innowacyjnym składniku aktywnym o nazwie sildenafil. Warto wiedzieć, iż podstawową przyczyną zaburzeń erekcji jest działanie szkodliwego enzymu fosfodiesterazy typu piątego, który blokuje napływ krwi do ciał jamistych prącia. To z kolei sprawia, iż osiągnięcie wzwodu jest wyjątkowo trudne. Sildenafil, czyli substancja czynna tabletek na potencję Kamagra, blokuje działanie tego enzymu. Już 15 minut po spożyciu tabletki mężczyzna jest zdolny do osiągnięcia wzwodu oraz odbycia stosunku płciowego.

Po Kamagrę mogą sięgać wszyscy mężczyźni borykający się z problemami z erekcją. Nie jest to powód do wstydu, gdyż zasięg tej dolegliwości jest naprawdę ogromny. Według statystyk na całym świecie zaburzenia erekcji o różnym charakterze dotykają nawet 150 milionów mężczyzn. Jeśli jesteś jednym z nich, postaw na bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie. Dzięki tabletkom Kamagra z sildenafilem szybko i całkowicie bezboleśnie odzyskasz sprawność seksualną. Skuteczność sildenafilu została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych, w których brali mężczyźni z całego świata.

Działanie leku Kamagra

Po spożyciu tabletki Kamagra pierwsze efekty można zaobserwować już po upływie około 15-30 minut. Działanie Kamagry, a dokładniej zawartego w niej sildenafilu, polega na zablokowaniu działania szkodliwego enzymu fosfodiesterazy typu piątego, dzięki czemu do prącia napływa odpowiednia ilość krwi. Właściwa ilość krwi to najważniejszy czynnik decydujący o możliwości odbycia stosunku. Czas działania Kamagry wynosi 4-6 godzin w zależności od indywidualnych uwarunkowań konkretnego mężczyzny. W tym czasie mężczyzna będzie zdolny do stosunku płciowego. Nie oznacza to jednak, że przez cały ten czas członek będzie w stanie wzwodu. Do uzyskania erekcji niezbędne jest zapewnienie odpowiednich bodźców, takich jak np. obecność partnerki.

Czy Kamagra powoduje niekontrolowaną erekcję?

Absolutnie nie. Wskazany czas 4-6 godzin oznacza, że mężczyzna będzie wówczas zdolny do odbycia stosunku. Nie jest to jednak jednoznaczne z permanentnym, kilkugodzinnym wzwodem.

Atuty leku na potencję Kamagra

Kamagra to lek na potencję oparty na innowacyjnym składniku aktywnym, który wyróżnia sporo zalet. Do najważniejszych atutów leku Kamagra zaliczamy:

 • wysoka skuteczność potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi - większość mężczyzn po spożyciu jednej tabletki Kamagry od razu odzyskuje zdolność do odbycia stosunku seksualnego,
 • bezpieczny lek oparty na sprawdzonej recepturze - składnikiem aktywnym Kamagry jest sildenafil, czyli najpopularniejsza substancja wykorzystywana w tego typu specyfikach,
 • długi czas działania - po spożyciu tabletki mężczyzna jest zdolny do odbywania stosunków seksualnych przez około 4-6 godzin,
 • niewielkie ryzyko pojawienia się efektów ubocznych,
 • niska cena,
 • szybkie działanie leku - pierwsze efekty działania Kamagry można zaobserwować już po upływie 15-30 minut.

Jak działa Kamagra?

Kamagra a alkohol

Co do zasady, łączenie sildenafilu z alkoholem nie jest zabronione. Warto jednak wiedzieć o tym, iż jednoczesne przyjmowanie tabletek Kamagra z alkoholem może spowodować pogorszenie ich działania. Może to spowodować, iż mimo spożycia Kamagry mężczyzna nie uzyska wzwodu. Z tego względu odradzamy łączenie Kamagry z alkoholem.

Jak rozpoznać oryginalną Kamagrę?

Rozpoznanie oryginalnej Kamagry nie jest trudne. Każde opakowanie zawiera charakterystyczne, zielone tabletki. W naszej aptece sprzedajemy wyłącznie oryginalną Kamagrę sprowadzaną od jej producenta, Ajanta Pharma.

Dawkowanie i stosowanie Kamagry

Sposób dawkowania Kamagry najlepiej jest skonsultować z lekarzem specjalistą. Niewłaściwa dawka leku mogłaby spowodować wystąpienie efektów ubocznych. Najpopularniejsze dawki Kamagry to:

 • Kamagra 25 mg. Poleca się ją tym mężczyznom, u których zaburzenia erekcji nie są długotrwałe oraz skala problemu nie jest duża.
 • Kamagra 50 mg. Dwukrotnie większa dawka, która jest zapisywana przez lekarzy tym mężczyznom, u których problemy z potencją mają już nieco głębszy charakter.
 • Kamagra 100 mg. Jeżeli powyższe dawki okazują się niewystarczające, lekarz może zapisać dawkę 100 mg.

Bez względu na to, jaką dawkę zawiera tabletka, należy ją przyjmować raz na 24 godziny, około 30-60 minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym. Kamagra może być stosowana w dowolnym momencie dnia lub nocy.

Czas działania Kamagry

Czas działania leku Kamagra uzależniony jest w szczególności od indywidualnych uwarunkowań danego organizmu oraz od zapewnienia bodźców zewnętrznych. Statystycznie lek ten działa przez około 4-6 godzin.

Skutki uboczne stosowania Kamagry

Każdy lek może powodować pojawienie się skutków ubocznych. Nie inaczej jest w przypadku Kamagry. Większość mężczyzn deklaruje jednak, iż efekty uboczne pojawiają się naprawdę bardzo rzadko.

Bardzo rzadkie skutki uboczne

Osłabienie oraz podrażnienie oczu, wysypka, senność, zmęczenie, wymioty, arytmia, ból w klatce piersiowej, bóle mięśni, nudności.

Rzadkie skutki uboczne

Omdlenia, udar, krwawienia z nosa, krótkotrwała utrata pamięci, niskie ciśnienie lub zbyt wysokie ciśnienie.

Częste skutki uboczne

Niestrawność, ból głowy, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie twarzy, zaburzenia widzenia, zawroty głowy.

Jak zminimalizować ryzyko pojawienia się efektów ubocznych?

W celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia efektów ubocznych należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Specjalista po uwzględnieniu indywidualnych uwarunkowań danego pacjenta (stan zdrowia, przebyte choroby) podejmie decyzję na temat tego, czy zastosowanie przez niego leku z sildenafilem jest możliwe.

Co zrobić, gdy pojawią się skutki uboczne?

Jeżeli pojawią się skutki uboczne taki jak arytmia, obfite krwawienia czy wysypka, warto skontaktować się z lekarzem. Jeżeli skutkiem są wyłącznie bóle głowy czy niestrawność, nie ma powodów do obaw.

Kiedy nie należy stosować Kamagry? Lista przeciwwskazań

Najważniejsze przeciwwskazania do stosowania leku Kamagra to:

 • choroba niedokrwienna serca,
 • niedawno przebyty zawał serca,
 • niewydolność krążeniowa,
 • zwyrodnieniowe zmiany siatkówkowe,
 • kardiomopatia,
 • niskie ciśnienie tętnicze (niższe niż 90/50).

Z którymi lekami nie można przyjmować Kamagry?

Leku na potencję Kamagra nie można łączyć z preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz działającymi rozkurczająco na mięśnie gładkie naczyń krwionośnych. Mogłoby to spowodować niedociśnienie tętnicze. Ponadto mężczyźni przyjmujący Kamagrę nie powinni stosować leków alfa-adrenolotycznych, gdyż mogłoby to doprowadzić do spadków ciśnienia. Zabronione jest też łączenie Kamagry z lekami na choroby serca, stosowane po zawałach a także na zaburzenia krzepnięcia. Specjaliści stanowczo odradzają też jednoczesne stosowanie Kamagry z innymi inhibitorami fosfodiesterazy typu piątego.

Badania kliniczne na temat skuteczności Kamagry

Kamagra jest oparta na składniku aktywnym o nazwie sildenafil. Wprowadzono go na rynek w 1998 roku. Od tej pory pomógł on wielu milionom mężczyzn odzyskać stuprocentową sprawność seksualną. W wielu badaniach klinicznych dotyczących zaburzeń erekcji udowodniono, iż zastosowanie terapii sildenafilem poprawiło erekcję a także zwiększyło doznania w trakcie orgazmu.

Co lepiej wybrać: Kamagrę czy Viagrę?

Kamagra i Viagra to leki oparte na tym samym składniku aktywnym, czyli sildenafilu. Nie ma zatem żadnego znaczenia, który lek zakupimy. Niewątpliwą przewagą Kamagry jest jej niższa cena.

Kamagra bazuje na substancji zwanej sildenafilem, który odpowiada za rozluźnienie naczyń krwionośnych. To ich zwężenie jest bowiem często powodem problemów z erekcją. Po przyjęciu odpowiedniej dawki Kamagry do penisa może dotrzeć znacznie więcej krwi. Wówczas ciała jamiste zostają w pełni zapełnione, co sprawia, że członek staje się twardy i możliwie największy.
Kamagra jest dostępna w formie cukierków, tabletek, rozpuszczalnych pastylek i galaretki mieszanej z wodą. Niezależnie od wybranej postaci, należy przyjmować jedną jednostkę na około 60-30 minut przed stosunkiem (chyba, że producent preparatu zaleca inny czas). Kamagrę można stosować o dowolnej porze dnia, jednak nie należy łączyć jej z alkoholem.
Kamagra jest dostępna w formie cukierków do ssania, tabletek, galaretki rozpuszczanej w wodzie czy pastylek musujących. Poszczególne produkty różnią się od siebie również pod względem zawartości substancji czynnej. Wyróżnia się Następujące warianty Kamagry:
 • 25 mg,
 • 50 mg,
 • 100 mg.
Niezależnie od wybranej formy leku, powinno się przyjmować jedną tabletkę (a w przypadku galaretki jedną saszetkę) dziennie, na określony czas przed stosunkiem.
Działanie Kamagry zależy od kilku czynników. Każdy organizm reaguje nieco inaczej, dlatego niektóre osoby muszą czekać na efekt zaledwie 10 minut, a inni - pół godziny. Największy wpływ ma na to wiek. U starszych osób Kamagra zazwyczaj będzie działać nieco wolniej i krócej. Stosowanie Kamagry zaleca się na około 30-60 minut przed stosunkiem. Preparat działa od 4 do 6 godzin, dlatego warto dostosować porę przyjęcia tabletki do swoich planów.

Kamagra 100mg zawiera substancję czynną jaką jest Sildenafil ✔️ który poprawi Twoją pewność siebie i rozszerzy naczynia krwionośne podczas zbliżenia ✔️
4.83 46
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.