Dostawa i płatności

dostawa i płatności


Paczki wysyłamy kurierem za pobraniem (płatne przy odbiorze) koszt - 15,00 zł

Przesyłkę z zamówieniem dostarczamy na dowolny adres, który podadzą Państwo podczas wypełniania formularza z zamówieniem. Miejscem docelowym pod który można zamówić przesyłkę to na przykład: firma lub adres prywatny.

Paczki wysyłamy pod wskazany adres tylko na terenie Polski.

Wszystkie zamówienia złożone na stronie są pakowane i wysyłane do Państwa w dyskretnej przesyłce która uniemożliwia określenie zawartości paczki. Leki pakowane są do koperty bombelkowej na której nie ma żadnych oznaczeń z wyjątkiem napisanego adresu który podali Państwo podczas wypełniania formularza zamówienia.

Gwarantujemy dyskrecję i zapewniamy że wszystkie Państwa dane zostaną usunięte w momencie dostarczenia przesyłki.

Przesyłki nadajemy w dni robocze, czas oczekiwania na paczkę wynosi 24h, pod warunkiem, że zamówienie zostało zrealizowane przed godz 12, w przeciwnym wypadku przesyłka zostanie nadana następnego dnia roboczego.

Zobacz leki na potencje

Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.