Tadalis 20mg

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

80.00 1920.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 80,00 zł 20,00 zł 1 15 zł
2 8 144,00 zł 18,00 zł 2 15 zł
3 12 204,00 zł 17,00 zł 3 15 zł
4 16 256,00 zł 16,00 zł 4 GRATIS
5 20 300,00 zł 15,00 zł 5 GRATIS
10 40 560,00 zł 14,00 zł 10 GRATIS
20 80 1 040,00 zł 13,00 zł 20 GRATIS
40 160 1 920,00 zł 12,00 zł 40 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Tadalis to lek stosowany w zwalczaniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Substancją aktywną leku jest tadalafil, czyli inhibitor fosfodiesterazy typu piątego. Tadalis pomaga nie tylko osiągnąć, ale również utrzymać wzwód przez odpowiednio długi czas. Skuteczność leku została potwierdzona klinicznie, dlatego obecnie cieszy się on ogromną popularnością wśród klientów naszej apteki. Sprawdź sam, jak szybko można odzyskać sprawność seksualną dzięki Tadalis. 

Tadalis - co to za lek? 

Tadalis to lek przeznaczony dla mężczyzn, którzy borykają się z trudnościami w sferze seksualnej. Zażycie jednej tabletki Tadalis daje gwarancję, że z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu nie będzie żadnego problemu. Siła leku Tadalis tkwi w jego substancji aktywnej, jaką jest tadalafil. Już 15 minut po spożyciu tabletki mężczyzna jest gotów, by oddać się miłosnym igraszkom. Należy pamiętać, że Tadalis jest dedykowany wyłącznie mężczyznom, którzy zmagają się z problemami wzwodu. W żadnym wypadku nie powinni po ten środek leczniczy sięgać mężczyźni nie mający takiego problemu a także ci, którzy nie skończyli jeszcze 18. roku życia. Lek Tadalis nie powinien być również stosowany przez kobiety. 

Jak działa tadalafil? 

Substancja czynna zawarta w leku Tadalis to tadalafil, czyli składnik zaliczany do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Niektórzy nazywają go zamiennikiem sildenafilu. To prawda - tadalafil działa w bardzo podobny sposób co sildenafil. Po połknięciu tabletki Tadalis działanie szkodliwego enzymu fosfodiesterazy typu piątego (blokującego napływ krwi do prącia) zostaje zahamowane, dzięki czemu do prącia napływa krew. 

Warto wiedzieć, że tadalafil to jeden z najnowocześniejszych składników aktywnych stosowanych w leczeniu zaburzeń erekcji. Wielu ekspertów podkreśla, że jego skuteczność jest nawet wyższa niż w przypadku sildenafilu. Zastosowanie środka z tadalafilem z pewnością spowoduje, że życie w łóżku znacznie się zmieni, a stosunki pomiędzy partnerami znacznie się poprawią. Wiadomo przecież, że satysfakcjonujące pożycie seksualne to jeden z najważniejszych wyznaczników szczęśliwego związku. Jedna tabletka Tadalis zawiera 20 miligramów tadalafilu. Aby tadalafil zadziałał prawidłowo, konieczne jest zapewnienie odpowiedniej stymulacji seksualnej. Lek ten nie przyniesie pożądanych rezultatów bez bodźców seksualnych. 

Działanie leku rozpoczyna się już po około 30 minutach od przyjęcia tabletki. Z kolei maksymalny czas działania tego preparatu może wynieść nawet kilka godzin. 

Jak stosować i dawkować Tadalis? 

Lek Tadalis należy przyjmować około 30 minut przed planowanym zbliżeniem z partnerką. Standardowa dawka leku wynosi 20 mg, jednak w wyjątkowych okolicznościach lekarz może zalecić zwiększenie dawki. Należy zastosować się do ważnego ograniczenia: jedną tabletkę leku można przyjmować raz na 24 godziny. 

Jakie są zalety Tadalis? 

  • Innowacyjna receptura leku oparta na tadalafilu. 
  • Wysoka skuteczność potwierdzona klinicznie przez renomowane laboratoria badawcze. 
  • Krótki czas oczekiwania na działanie leku. Mężczyzna jest gotowy do odbycia stosunku seksualnego już po około 30 minutach od spożycia tabletki. 
  • Bardzo długi czas działania substancji aktywnej. Tadalafil może działać nawet przez kilka godzin. W tym czasie mężczyzna może nawet kilka razy odbyć stosunek seksualny zakończony orgazmem. 
  • Niewielkie ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. 
  • Niska cena. Tadalis to tani zamiennik Viagry oparty na innowacyjnej recepturze, dlatego cieszy się tak dużą popularnością. 

Czy Tadalis działa po alkoholu?

Spożywanie alkoholu z jednoczesnym stosowaniem leku Tadalis może nieść za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Przede wszystkim, mężczyzna może mieć trudność z uzyskaniem erekcji. Dodatkowo, może nastąpić obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Maksymalne stężenie alkoholu we krwi podczas przyjmowania Tadalis powinno wynieść 0,08%. Jeżeli będzie ono wyższe, mogą również pojawić się zawroty głowy oraz inne efekty uboczne. 

Tadalis - możliwe skutki uboczne

Każdy lek może wywołać pojawienie się określonych skutków ubocznych. W poniższej tabeli wymieniliśmy działania niepożądane wywołane kuracją Tadalis z podziałem na częstotliwość ich występowania. 

Bardzo rzadko

Drgawki, utrata pamięci, obrzęk powiek, pogorszenie bądź utrata słuchu, zaczerwienienie oczu, krew w ejakulacie, krwawienie z prącia, zwiększona potliwość, omdlenia. 

Rzadko

Nudności, wymioty, zawroty głowy, ból brzucha, problemy ze wzrokiem, ból oczu, obecność krwi w moczu, bardzo długi wzwód prącia, obrzęk rąk, zmęczenie, krwawienie z nosa. 

Często

Ból głowy, pleców, rąk i nóg oraz pleców, przekrwienie błony śluzowej nosa, niestrawność, zaczerwienienie twarzy. 

Co lepsze: Tadalis czy Viagra? 

Powyższe pytanie zadaje sobie bardzo wielu mężczyzn szukających najskuteczniejszego środka na zaburzenia erekcji. Dotychczas przeprowadzone badania naukowe wskazały, że zarówno sildenafil jak i tadalafil są wysoce skutecznymi substancjami w doraźnym leczeniu zaburzeń erekcji. Jeśli zależy komuś na tym, aby lek na potencję był stosunkowo tani, powinien wybrać Tadalis.


Pragniesz odzyskać swoją męskość i pewność siebie? Tadalis 20mg to skuteczne leki na potencję, które wybrało miliony miony mężczyzn na całym świecie. Zapraszamy!
5 1
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.