Tadalis 20mg

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

80.00 1920.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 80,00 zł 20,00 zł 2 15 zł
2 8 144,00 zł 18,00 zł 4 15 zł
3 12 204,00 zł 17,00 zł 6 15 zł
4 16 256,00 zł 16,00 zł 8 GRATIS
5 20 300,00 zł 15,00 zł 10 GRATIS
10 40 560,00 zł 14,00 zł 20 GRATIS
15 80 1 040,00 zł 13,00 zł 30 GRATIS
40 160 1 920,00 zł 12,00 zł 80 GRATIS

Wystaw opinię o Tadalis 20mg
Super tylko dlaczego nie ma płatności elektronicznych bo za pobraniem jest teraz niedozwolone...

Zaburzenia erekcji są dość powszechne u mężczyzn. Dobrą wiadomością jest to, że zaburzenia seksualne lub impotencja to dolegliwości, które są uleczalne. Spośród wszystkich dostępnych obecnie w sklepach leków na te zaburzenia, Tadalis należy do najbardziej charakterystycznych. To przykład skutecznej odpowiedzi na leczenie zaburzeń erekcji.

Tadalis to lek jedyny w swoim rodzaju, jest pierwszym znaczącym doustnym lekiem na zaburzenia erekcji, które są teraz bardzo popularne. Jest taki sam w działaniu jak Viagra. Tylko kolor jest inny. Ciekawe ciekawostki otaczające Tadalis są takie, że lek ten był pierwotnie przygotowany po to, aby poprawić przepływ krwi do serca i łagodzić schorzenia układu krążenia. Ale okazało się że jest to bardziej skuteczne w zwiększaniu zdolności seksualnych i w tym by osiągnąć wzwód prącia. Następnie, Tadalis został zatwierdzony i wprowadzony na rynek, z czego może dzisiaj korzystać każdy mężczyzna zmagający się z tą dolegliwością.

Jest to lek przeznaczony do przyjmowania doustnego i jest produkowany w tabletkach różnej wielkości. Zaleca się by stosować ten lek na czczo około godzinę przed stosunkiem. Jeśli tabletka Tadalis znajdzie się w pełnym żołądku, wydajność jej będzie znacznie zmniejszona. Ta tabletka jest wchłaniana do krwi w czasie około 30 do 60 minut po spożyciu, a może zacząć działać w systemie poprzez hamowanie enzymu PDE5 (fosfodiesteraza) w dotarciu do w penisa. Enzym ten jest głównym środkiem odstraszającym jeśli chodzi o uzyskanie prawidłowej erekcji, ponieważ ogranicza rozluźnienie mięśni penisa. Tadalis, gdy jest w pełni wchłaniany hamuje PDE5 i tym samym rozluźnia mięśnie, aby umożliwić osiągnięcie zdrowej erekcji. Ale nie musisz się martwić, jeśli nie będziesz angażować się w jakiekolwiek aktywności seksualne po jego konsumpcji. Zostanie on automatycznie wyeliminowany z organizmu.

Podobnie jak wszystkie tabletki, nawet i ta może mieć swoje skutki uboczne; ale raczej są one łagodne i krótkotrwałe. Zatory, biegunka, bóle głowy, infekcje dróg moczowych, nagłe zaczerwienienie twarzy, itd. To tylko niektóre z skutków ubocznych. Jednak skuteczność tego leku doustnego Tadalis została przetestowany w ciągu roku i we wszystkich grupach wiekowych. Tadalis stosowana u tych pacjentów wykazał 80% poprawę w odniesieniu do erekcji, penetracji i utrzymania erekcji w ciągu dłuższego okresu czasu.

Jednak ważne jest, aby pamiętać, że Tadalis nie powinien być spożywany tylko dlatego, że nie odbywało się stosunków przez długi czas. W takim przypadku, zawsze w pierwszej kolejności należy skonsultować się z lekarzem. Ponadto, jeśli szukać będziesz tego leku online, zawsze korzystaj ze sprawdzonych źródeł, by uniknąć spotkania z oszustami. Na koniec, nigdy nie powinno się korzystać z samoleczenia zaburzeń erekcji. Historia medyczna musi być oceniana przed zażyciem któregokolwiek z leków, bo ich stosowanie może okazać się nawet śmiertelne dla osób, które korzystają z innych leków zawierających azotany. Także trzymaj się na baczności i przystąp do korzystania z tych leków dopiero po uzyskaniu zielonego światła od lekarza.

5 1
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.