Kamagra 100mg do rozpuszczania w wodzie

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Opakowania
Cena: 0,00

Opakowanie zawiera 7 tabletek

Cennik

140.00 3640.00
Opakowań Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 7 140,00 zł 20,00 zł 1 15 zł
2 14 266,00 zł 19,00 zł 3 GRATIS
3 21 378,00 zł 18,00 zł 5 GRATIS
4 28 476,00 zł 17,00 zł 7 GRATIS
5 35 560,00 zł 16,00 zł 8 GRATIS
10 70 1 050,00 zł 15,00 zł 17 GRATIS
20 140 1 960,00 zł 14,00 zł 35 GRATIS
40 280 3 640,00 zł 13,00 zł 70 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Leków na potencję z roku na rok przybywa. Mężczyźni mogą zaopatrywać się już nie tylko w zwykłe tabletki z sildenafilem, ale również specjalne pastylki musujące do rozpuszczania w wodzie o przyjemnym smaku. Kamagra musująca z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mężczyzn poszukujących skutecznego, bezpiecznego oraz smacznego leku na potencję. 

Kamagra musująca - co to za lek? 

Kamagra musująca to jedna z wariacji na temat popularnego leku Kamagra. Jedyna różnica pomiędzy Kamagrą musującą a klasyczną polega na tym, że ta pierwsza ma inną, przyjemniejszą w spożyciu formę. Jest to tabletka smakowa, którą rozpuszcza się w wodzie. Jedna rzecz pozostaje jednak niezmienna. Kamagra musująca również zawiera sildenafil, czyli wyjątkowo skuteczny składnik aktywny, dzięki któremu problem zaburzeń erekcji znika już kilkanaście minut po wypiciu leku. 

Czy Kamagra musująca jest tak samo skuteczna jak jej klasyczny odpowiednik w tabletkach? Tak! Oba preparaty są tak samo skuteczne, ponieważ stężenie sildenafilu jest jednakowe. Sildenafil to substancja aktywna, która powoduje, że naczynia krwionośne ulegają znacznemu rozszerzeniu, dzięki czemu do prącia napływa odpowiednia ilość krwi. Mężczyzna około 15-30 minut po wypiciu Kamagry musującej jest już gotowy, aby oddać się miłosnym uniesieniom. 

Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Najlepsza temperatura dla jego przechowywania wynosi od 15 do 25 stopni Celsjusza. Produkt powinien być przechowywany w suchym i zacienionym miejscu. Nie wolno stosować leku po upływie daty wskazanej na opakowaniu. 

Zalety Kamagry musującej 

 • Wygodna forma stosowania. Pastylkę Kamagry zalewamy wodą, a następnie roztwór należy wypić. Wielu mężczyzn podkreśla, iż Kamagra musująca jest bardzo smaczna oraz równie skuteczna co Kamagra klasyczna. 
 • Wysoka skuteczność. Aż 100 mg sildenafilu daje gwarancję, iż mężczyzna już kilkanaście minut po wypiciu leku z sildenafilem będzie gotowy do odbycia stosunku. 
 • Szybkie działanie. U większości mężczyzn pierwsze rezultaty działania leku Kamagra są zauważalne już po około 15-30 minutach.
 • Długi czas działania. Lek Kamagra musująca może działać nawet przez 4 godziny. W tym czasie mężczyzna może odbywać dowolną liczbę stosunków seksualnych. 
 • Niska cena. Kamagra to świetny zamiennik dla Viagry, ponieważ jest tańszy, a jednocześnie zawiera identyczny skład. 

Kamagra musująca - stosowanie, dawkowanie, czas działania leku 

Kamagra musująca zawiera aż 100 mg sildenafilu. Jest to maksymalna dawka tego składnika, dlatego wrażenia w trakcie seksu będą wręcz niezapomniane. Lek należy stosować według następującej instrukcji. Pastylkę zalewa się wodą, a następnie wypija. Lek powinien być spożyty około 30-60 minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym. Leku nie należy łączyć z produktami wysokotłuszczowymi oraz z alkoholem. Pierwsze rezultaty działania Kamagry musującej są możliwe do zaobserwowania po około 15 minutach. Maksymalnie lek może działać nawet przez 6 godzin. 

Aby osiągnąć wzwód, nie wystarczy zażyć leku. Najważniejsza jest odpowiednia stymulacja seksualna, na przykład w postaci obecności partnerki. Nie istnieje ryzyko, że Kamagra musująca wywoła pojawienie się niekontrolowanej, automatycznej erekcji. Wzwód pojawia się tylko wtedy, gdy mężczyzna został pobudzony seksualnie. 

Kamagra musująca a alkohol 

Niektórzy mężczyźni sięgają po alkohol, by być bardziej pewnymi siebie w trakcie intymnych zbliżeń. Niestety, łączenie Kamagry musującej z alkoholem jest surowo zabronione. Jest to spowodowane tym, iż alkohol może całkowicie zneutralizować działanie Kamagry. To z kolei sprawi, że mężczyzna po raz kolejny nie utrzyma wzwodu, przez co intymne zbliżenia zakończą się fiaskiem. Należy również pamiętać o tym, że alkohol w połączeniu z sildenafilem może zwiększyć ryzyko pojawienia się efektów ubocznych. 

Kamagra musująca a stosowanie innych leków 

Istnieje konkretna grupa leków, których nie wolno łączyć z Kamagrą. Zaliczamy do niej: 

 • Revatio. Jest to lek przepisywany pacjentom z nadciśnieniem płucnym. 
 • Inhibitory proteazy. Grupa leków przepisywana m.in. w leczeniu HIV.
 • Donory tlenku azotu. Środki odpowiadające za poprawę samopoczucia. 
 • Riociquat. Połączenie tego leku z sildenafilem może zagrozić nawet życiu pacjenta. 
 • Alfra brokery. Zarówno Kamagra jak i alfa brokery obniżają ciśnienie krwi, dlatego nie wolno ich jednocześnie przyjmować. 

Kamagra - przeciwwskazania 

 • Uczulenie lub nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników leku. 
 • Schorzenia układu sercowo-naczyniowego, takie jak miażdżyca, choroba wieńcowa czy udar mózgu.
 • Przyjmowanie leków należących do grupy nitratów oraz zawierających azotany. 
 • Choroby wzroku o charakterze dziedzicznym.
 • Zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.
 • Schorzenia wątroby lub nerek.

Jakie efekty uboczne wywołuje stosowanie leku Kamagra musująca?

Skutki uboczne, które pojawiają się rzadko

Wymioty, wysypka, nagła utrata widzenia, arytmia, ból w klatce piersiowej, utrata pamięci, udar, wzrost lub spadek ciśnienia, krwawienie z nosa, długotrwała erekcja (ponad 4-godzinna).

Skutki uboczne, które pojawiają się często 

Ból głowy raz kończyn dolnych i górnych, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie twarzy, zawroty głowy. 


Wysokiej jakości Kamagra tabletki musujące 100mg przeznaczone są dla mężczyzn, którzy mają problem z erekcją. Wybieraj bezpieczne rozwiązania i kup już dziś.
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.