Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Opakowania
Cena: 0,00

Opakowanie zawiera 7 tabletek

Cennik

140.00 3640.00
Opakowań Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 7 140,00 zł 20,00 zł 1 15 zł
2 14 266,00 zł 19,00 zł 3 GRATIS
3 21 378,00 zł 18,00 zł 5 GRATIS
4 28 476,00 zł 17,00 zł 7 GRATIS
5 35 560,00 zł 16,00 zł 8 GRATIS
10 70 1 050,00 zł 15,00 zł 17 GRATIS
20 140 1 960,00 zł 14,00 zł 35 GRATIS
40 280 3 640,00 zł 13,00 zł 70 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Problem z impotencją jest bardzo kłopotliwym dla panów zjawiskiem, które niestety coraz częściej dotyka męską część populacji. Wbrew wszelkim pozorom także młode osoby narażone są na pojawienie się dysfunkcji seksualnych. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości należy podjąć stanowcze kroki, dzięki którym można wyeliminować problem. Warto na początku udać się na konsultację lekarską, wprowadzić pewne zmiany w prowadzonym stylu życia i podjąć się leczenia innych schorzeń, które mogą oddziaływać na męską potencję. Współczesna medycyna pozwala na skorzystanie z innowacyjnych produktów służących do leczenia zaburzeń erekcji.

Jednym z rewolucyjnych środków jest bez wątpienia Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100 mg w formie komfortowych w przyjmowaniu tabletek.

Czym jest Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg?

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg to lek na potencję dostępny w postaci tabletek musujących. Jest ona polecana dorosłym mężczyznom, których dotknęła niemoc seksualna. Warto podkreślić, iż skuteczność Kamagry do rozpuszczania w wodzie 100 mg wynosi około 96%. To środek należący do analogów klasycznych niebieskich tabletek, który już zyskał zaufanie wielu mężczyzn. Lek ten został doceniony z uwagi na jego doskonały skład, szybkie działanie oraz trwałe efekty. Dla panów nie bez znaczenia jest również jego stosunkowo korzystna cena.

Tabletki musujące dają znakomite efekty w poprawie potencji. Co ważne, są niezwykle proste w stosowaniu. Rozwiązanie to jest polecane w szczególności osobom, które nie mogą czy też nie lubią połykać tabletek. Produkt rozpuszcza się w wodzie, po czym jest gotowy do wypicia. Przypomina więc zwykłe witaminy musujące, z uwagi na to gwarantuje pełną dyskrecję. W każdej tabletce musującej znalazło się 100 mg substancji aktywnej na zaburzenia wzwodu o nazwie Sildenafil. Produkt ten został opracowany na podobieństwo znanych tabletek do rozpuszczania w wodzie typu pluszzz. Dzięki niemu można zapewnić sobie potencję na poziomie dotychczas niespotykanym.

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg działa niezmiernie korzystnie na nasz organizm zapewniając znaczną poprawę kondycji seksualnej, co ważne w całkowicie bezpieczny sposób. Nawet jej dłuższe stosowanie nie przyniesie żadnych poważnych problemów zdrowotnych. Lek ten nie uzależnia, jednak przed sięgnięciem po niego należy skontaktować się z lekarzem. Specjalista powinien zostać poinformowany o przebytych chorobach oraz aktualnym stanie zdrowia czy stosowanych lekach. Jeśli nie stwierdzi on żadnych przeciwwskazań, wówczas dobierze dawkę leku dla danego pacjenta.

Warto mieć na uwadze, iż nigdy nie powinno się przekraczać dawki jednej tabletki na 24 h. Przyjęcie zwiększonej ilości środka nie wpłynie pozytywnie na otrzymane efekty, a może jedynie zadziałać niekorzystnie na nasze zdrowie. Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg pomaga uzyskać pożądaną jakość erekcji, która będzie utrzymywać się przez cały czas podczas współżycia. Lek ten jest sposobem na całkowitą odmianę swojego życia seksualnego i czerpanie intensywnych doznań z bliskości z partnerką, bez żadnych obaw o nieprawidłowe działanie narządów płciowych.

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg- w jaki sposób działa?

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg zawiera substancję aktywną o nazwie sildenafil, która należy do inibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Przyjmowanie tego składnika w naturalny sposób wpływa na organizm oraz wszelkie zachodzące w nim mechanizmy doprowadzające końcowo do erekcji i jej podtrzymania. Dzięki temu Kamagra musująca działa niezwykle efektywnie, szybko i bezpiecznie, a więc zdrowie mężczyzny przez nią w żaden sposób nie ucierpi.

Kamagra w rozpuszczalnych tabletkach może być używana przez osoby starsze, jak i młode. Spożycie preparatu przed seksem daje szansę na odbycie satysfakcjonującego zbliżenia, podczas którego nie dojdzie do utraty wzwodu czy też trudności z jego uzyskaniem.Substancja czynna powstrzymuje aktywność enzymu fosfodiesterazy, dzięki czemu członek uzyskuje bez problemu twardość i objętość. W trakcie pobudzenia seksualnego w ciałach jamistych członka wzrasta stężenie tlenku azotu i cGMP. Związki te rozluźniają mięśniówkę gładką naczyń krwionośnych, wskutek czego naczynia rozszerzają się, a do ciał jamistych penisa dociera spora ilość krwi. Zjawisko to prowadzi do pojawienia się wzwodu, natomiast do jego podtrzymania niezbędne jest uzyskanie wysokiego poziomu cGMP. W prawidłowych warunkach substancja ta jest stopniowo metabolizowana przez fosfodiesterazę typu piątego. Jeśli aktywność enzymu będzie zbyt wysoka, wtedy prowadzi to do szybkiego spadku stężenia cGMP.

Dzieje się tak między innymi podczas przyjmowania używek, przez niewystarczającą ilość snu, czy też pod wpływem stresu. Prowadzi to do zwężenia naczyń krwionośnych, odpływu krwi z ciał jamistych prącia, a tym samym wiotczenia członka. Chcąc temu przeciwdziałać, wykorzystuje się właśnie inhibitory fosfodiesterazy typu 5 w tym właśnie sildenafil. Sildenafil jest nieocenionym wsparciem męskich funkcji seksualnych. Pozwala na osiągnięcie oraz podtrzymanie erekcji na wystarczający długi czas. Mężczyzna może więc bez żadnych trudności odbyć satysfakcjonujący stosunek, zwieńczony orgazmem. Kamagra to sposób na odzyskanie pewności siebie i pozbycie się tej wstydliwej przypadłości, jaką są bez wątpienia zaburzenia erekcji. Ponadto Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg gwarantuje zadowolenie partnerki i polepszenie z nią relacji, a także doskonałe samopoczucie na co dzień. Mężczyzna może więc prowadzić udane życie erotyczne i być całkowicie spełnionym w tej kwestii. Wystarczy jednorazowe przyjęcie preparatu, aby przez kilka godzin być w gotowości do odbycia stosunku.

Jak wygląda oryginalna Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg?

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg ma postać musujących tabletek. Każde opakowanie produktu to tuba zawierająca aż 7 pastylek do rozpuszczania w wodzie. Tabletka rozpuszcza się szybko, zmieniając kolor wody na pomarańczowy. Taka forma leku charakteryzuje się lepszą przyswajalnością przez organizm, przez co jej działanie jest niemal błyskawiczne. Oryginalny preparat na potencję ma zawsze unikalny numer seryjny, nazwę producenta oraz datę ważności do spożycia.

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg- zalety

 • Długi czas działania - preparat działa nawet do 4 godzin, w tym właśnie czasie mężczyzna może odbyć nawet kilkukrotnie stosunek płciowy ze swoją partnerką,
 • Wysoka skuteczność - największa możliwa dawka dzienna sildenafilu sprawia, iż produkt ten jest niezwykle skuteczny w większości przypadków. Mężczyzna już kilkanaście minut po wypiciu płynu jest gotowy do współżycia,
 • Szybkie działanie - mężczyzna może obserwować pierwsze efekty przyjęcia dawki leku na potencję, już po ok 15-30 minutach,
 • Wygodna forma przyjmowania leku - pastylkę do rozpuszczania wystarczy zalać wodą, po czym wypić przygotowany napój.
 • Pyszny smak - panowie podkreślają to, iż Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg ma przyjemny smak, co umila jej przyjmowanie.
 • Atrakcyjna cena - to doskonała alternatywa dla Viagry, gdyż lek ten jest tańszy, a posiada identyczny skład i wykazuje się taką samą skutecznością, co niebieska tabletka,
 • Dyskrecja - musujące tabletki przypominają zwykłe witaminy, a więc zapewniają wyższy stopień dyskrecji.

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg- sposób dawkowania

Pastylkę należy umieścić w szklance, po czym zalać wodą. Preparat przyjmuje się w formie doustnej na ok. 30-60 minut przed planowanym aktem seksualnym. Z uwagi na to, iż Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg ma najwyższą dawkę substancji czynnej, jej skuteczność jest zdumiewająco wysoka. Po kilkunastu minutach od przyjęcia leku można zauważać już pierwsze efekty jego działania.

W sytuacji, kiedy mężczyzna zostanie właściwie pobudzony seksualnie, wówczas bez żadnych trudności uzyska wymarzony wzwód. Produkt działa przez maksymalnie 4-6 godzin, co jest jednak czasem wystarczającym do odbycia kilku stosunków. Co ważne dokładny czas uzależniony jest od pewnych czynników. Tabletkę można w prosty sposób podzielić na 2 połowy, jest to ważne, jeśli zalecana dawka wynosi mniej niż 100 mg. Należy mieć na uwadze, iż aby Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg mogła efektywnie działać, niezbędne są bodźce seksualne. Bez stymulacji żaden lek nie przyniesie spodziewanych rezultatów.

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg umożliwia nie tylko uzyskanie pełnej erekcji, ale też utrzymanie jej aż do zaspokojenia partnerki. Nie istnieje ryzyko, iż lek wywoła samoczynną i nagłą erekcję. Wzwód nastąpi jedynie, jeśli dojdzie do pobudzenia seksualnego. Aby terapia Kamagrą do rozpuszczania w wodzie 100mg przyniosła oczekiwane efekty, trzeba pamiętać o kilku istotnych zasadach. Po pierwsze nie wolno łączyć tego medykamentu z alkoholem, gdyż działanie leku stanie się przez to osłabione tudzież całkowicie zneutralizowane. Ponadto, połączenie trunków z sildenafilem zwiększy ryzyko wystąpienia efektów ubocznych i może je nasilić. Preparatu nie powinno się również łączyć z posiłkami wysokotłuszczowymi.

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg a alkohol

Kamagra musująca nie może być przyjmowana wraz z alkoholem. Trunki są częstym elementem romantycznych randek, ponadto panowie sięgają po nie w celu dodania sobie odwagi i pewności siebie. Jednakże takie połączenie jest zabronione, gdyż alkohol wypijany w dużych ilościach może zneutralizować działanie leku. Wtedy pomimo spożycia dawki środka i pobudzenia seksualnego, erekcja nie wystąpi, co uniemożliwi odbycie stosunku płciowego.

Musująca Kamagra a przyjmowanie innych leków

Niektórych leków nie wolno łączyć z Kamagrą, a zalicza się do nich:

 • Inhibitory proteazy - wykorzystywane między innymi w celu leczenie HIV,
 • Donory tlenku azotu - preparaty odpowiedzialne za poprawę samopoczucia,
 • Revatio - środek przepisywany osobom z nadciśnieniem płucnym,
 • Alfa brokery - obniżają ciśnienie krwi tak samo, jak musująca Kamagra, z tego względu nie można ich przyjmować w tym samym czasie,
 • Riociquat - w połączeniu z substancją aktywną Kamagry okazuje się niezwykle niebezpieczny dla zdrowia i życia mężczyzny.

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg- przeciwwskazania

Produkt Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg nie jest polecany wszystkim mężczyznom. Wśród przeciwwskazań do jego przyjmowania wymienia się głównie:

 • Ostatnio przebyty zawał mięśnia sercowego,
 • Niskie ciśnienie,
 • Kardiomiopatia,
 • Złośliwe arytmie komorowe,
 • Ciężka wada zastawkowa,
 • Niewydolność nerek czy wątroby,
 • Ostatnio przebyty udar mózgu,
 • Choroba niedokrwienna serca,
 • Niewydolność krążenia (klasy NYHA oraz NYHA III),
 • Zawał serca przebyty w ciągu ostatnich dwóch tygodni,
 • Złośliwe i niekontrolowane ciśnienie tętnicze,
 • Zwężenie zastawki aortalnej,
 • Przyjmowanie pozostałych leków z grupy nitratów,
 • Zwyrodnieniowe zmiany siatkówkowe,
 • Zaostrzenie dławicowych dolegliwości,
 • Uczulenie na składnik aktywny leku.

Kamagra musująca- możliwe skutki uboczne

W ubiegłych latach medykamenty na potencję można było przyjmować wyłącznie ze wskazań lekarskich. Współcześnie leki zawierające sildenafil czy też inne inhibitory fosfodiesterazy dostępne są bez recepty. Jest to dowodem na ich znaczne bezpieczeństwo.

Kamagrę do rozpuszczania w wodzie 100mg trzeba stosować zgodnie z jej przeznaczeniem, a więc jedynie w przypadku zmagania się z zaburzeniami erekcji. Aby móc zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo terapii trzeba zapoznać się z informacjami na jej opakowaniu oraz w ulotce. Istotne jest to, aby nie sięgać po lek, jeśli wystąpią działania niepożądane. Wtedy konieczne jest przerwanie kuracji i skonsultowanie się z lekarzem.

Specjalista będzie w stanie określić, czy kontynuowanie terapii jest bezpiecznie, czy może niezbędne jest zmniejszenie dawki leku. Skutki uboczne przyjmowania leku Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg mają zazwyczaj charakter łagodny i przejściowy. Trzeba pamiętać o tym, iż wszystkie specyfiki na męskie problemy powodują jakieś działania niepożądane. Kamagra w postaci musujących tabletek również je powoduje, aczkolwiek większość jej użytkowników potwierdza, iż nie są one zbyt dotkliwe, a niektóre wymienione w ulotce w ogóle się nie pojawiają.

1. Często pojawiające się skutki uboczne: uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy, zaczerwienienie twarzy ból głowy oraz kończyn dolnych i górnych.

2. Rzadko pojawiające się skutki uboczne: ból w klatce piersiowej, arytmia, nagła utrata widzenia, wymioty, wysypka, udar, utrata pamięci, spadek albo wzrost ciśnienia, długotrwała erekcji, krwawienie z nosa.

Czy Kamagra w formie musujących tabletek jest równie skuteczna, jak niebieska pigułka?

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg zawiera identyczną substancję czynną, jaka została zawarta w pigułce Viagry. Warto pamiętać, iż na początku sildenafil rozprowadzany był tylko pod nazwą Viagry, aczkolwiek z czasem na rynek, leki na potencję zaczęły wprowadzać również inne firmy. Ze względów handlowych nie mogły one sięgać po tę samą nazwę, przez co sildenafil zyskał wiele innych nazw. Jednym z leków, które także bazują na tej niezwykle skutecznie działającej substancji, jest Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg.

Można więc jednoznacznie stwierdzić, iż musująca postać Kamagry daje równie dobre efekty, jak Viagra. Warto podkreślić, iż jest to znacznie tańszy zamiennik niebieskiej tabletki. To nowocześniejszy preparat, który został udoskonalony, co pozwoliło na znaczne zredukowanie jego działań niepożądanych. Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg jest to więc nie tylko skuteczne rozwiązanie męskich dysfunkcji seksualnych, ale także bezpieczniejsze dla męskiego organizmu. Dobrze jest zaufać sile sildenafilu i po zażyciu rozpuszczonej w wodzie tabletki leku cieszyć się odzyskaną sprawnością.

Dlaczego warto wybrać musującą Kamagrę do rozpuszczania w wodzie?

Kamagra do rozpuszczania w wodzie 100mg jest jedną z najbardziej efektywnych metod walki z zaburzeniami wzwodu. Należy ona do jednych z chętnie wybieranych przez panów specyfików na impotencję. Wykonano na niej wiele badań klinicznych, które potwierdziły skuteczność specyfiku i zmniejszyły ilość działań niepożądanych, jakie może powodować. Oczywiste jest jednak to, iż skutki uboczne mogą wynikać również z nieprawidłowego zażywania środka, tudzież z nieujawnienia całkowitej prawdy w wywiadzie lekarskim. Musująca Kamagra to nietradycyjna i oryginalna wersja często kupowanego produktu na erekcję. Za pomocą Kamagry w postaci musujących tabletek można w zaledwie kilka chwil całkowicie odmienić swoje życie seksualne. Jej forma zapewnia pełną dyskrecję, ponadto jest przyjemniejsza w stosowaniu z uwagi na dobry smak. Taką tabletkę można rozpuścić w wodzie, nie obawiając się, iż bliskie osoby odkryją wstydliwy sekret mężczyzny. Jest ona niepozorna, ponadto swoim wyglądem przypomina zwykłe witaminy do rozpuszczania w wodzie. Przed sięgnięciem po ten lek trzeba koniecznie skonsultować się z lekarzem. Tylko on będzie mógł określić optymalną dawkę preparatu dla danego pacjenta, która da pożądane efekty, a zarazem okaże się dla niego bezpieczna w stosowaniu. Ponadto lekarz przeprowadzi wywiad lekarski, ewentualnie wykona podstawowe badania, które są potrzebne przed rozpoczęciem kuracji tego rodzaju preparatami. Odzyskanie erekcji z musującą Kamagrą jest możliwe, wystarczy jej jedynie zaufać i przestrzegać prostych zasad przyjmowania specyfiku.


Wysokiej jakości Kamagra tabletki musujące 100mg przeznaczone są dla mężczyzn, którzy mają problem z erekcją. Wybieraj bezpieczne rozwiązania i kup już dziś.
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.