Vardif 20mg

Producent Alpha Pharma / Wardenafil 20mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 10 tabletek

Cennik

160.00 2000.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 10 160,00 zł 16,00 zł 2 15 zł
2 20 300,00 zł 15,00 zł 5 GRATIS
3 30 420,00 zł 14,00 zł 7 GRATIS
4 40 520,00 zł 13,00 zł 10 GRATIS
5 50 600,00 zł 12,00 zł 12 GRATIS
10 100 1 100,00 zł 11,00 zł 25 GRATIS
20 200 2 000,00 zł 10,00 zł 50 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Vardif to preparat służący do niwelowania zaburzeń erekcji, który oparto na starannie wyselekcjonowanych składnikach. Podstawowym składnikiem aktywnym leku jest wardenafil, czyli inhibitor fosfodiesterazy typu piątego. Po Vardif mogą sięgać nawet mężczyźni chorujący na cukrzycę i nadciśnienie. Vardif zalicza się do najskuteczniejszych leków na potencję. Dzięki niemu tysiące naszych klientów odzyskały pełną sprawność seksualną. Dołącz do tego grona już dziś. Postaw na sprawdzony, tani i bezpieczny lek na potencję Vardif. 

Co warto wiedzieć o leku Vardif? 

Vardif to lek na potencję oparty na składniku aktywnym o nazwie wardenafil. Mogą go stosować również mężczyźni borykający się jednocześnie z cukrzycą i nadciśnieniem. Wardenafil to wysoce skuteczny zamiennik sildenafilu. Wszystkie przeprowadzone dotychczas badania wskazują, że Vardif to niezwykle skuteczny preparat, który może być świetną bronią w walce z zaburzeniami erekcji. Opinie na jego temat w internecie są zazwyczaj wyjątkowo pozytywne. Mężczyźni oraz ich partnerki podkreślają, że za sprawą Vardif udało im się odzyskać radość z odbywania stosunków seksualnych. 

Vardif - zalety leku na potencję

 • Innowacyjna receptura leku oparta na składniku aktywnym o nazwie wardenafil. 
 • Skuteczność środka została potwierdzona niezależnymi badaniami naukowymi. 
 • Niewielkie ryzyko wystąpienie działań niepożądanych. 
 • Lek mogą stosować pacjenci jednocześnie chorujący na cukrzycę i nadciśnienie. 
 • Krótki czas oczekiwania na działanie preparatu. Już po około 20 minutach mężczyzna bez żadnego problemu jest w stanie uzyskać i utrzymać wzwód.
 • Wyjątkowo długi czas działania leku. Vardif utrzymuje się we krwi nawet przez kilka godzin. W tym czasie mężczyzna nie powinien mieć żadnego problemu z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu. Możliwe jest odbycie nawet kilku satysfakcjonujących stosunków seksualnych zakończonych ejakulacją. 

Zasady stosowania leku Vardif 

Podstawowa zasada jest następująca: przed rozpoczęciem kuracji warto udać się na konsultację do lekarza lub farmaceuty. Jest to niezbędne, ponieważ specjalista sprawdzi, czy u danego mężczyzny nie występują poważne przeciwwskazania do zastosowania tego leku. Ponadto lekarz ustali taką dawkę preparatu, która będzie najbardziej optymalna w przypadku konkretnego mężczyzny. 

Lek należy popijać niewielką ilością wody oraz przyjmować go maksymalnie raz na 24 godziny około 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Lek zaczyna działać już po kilkunastu minutach. Czas działania leku zazwyczaj wynosi kilka godzin. Nie wolno łączyć stosowania tego leku ze spożywaniem alkoholu, grejpfrutów oraz produktów wysokotłuszczowych. Produkty te mogą spowodować znaczne opóźnienie działania leku bądź jego całkowite zneutralizowanie. 

Kto nie powinien stosować leku Vardif? 

Lek Vardif jest przeznaczony wyłącznie dla określonej grupy mężczyzn. Mogą go stosować wyłącznie ci panowie, u których od dłuższego czasu występują trudności z uzyskaniem i/lub utrzymaniem wzwodu. W żadnym wypadku nie można stosować tego preparatu wyłącznie w celu urozmaicenia swojego pożycia seksualnego. Lek Vardif nie może być też stosowany przez mężczyzn poniżej 18. roku życia oraz przez kobiety. 

Czy Vardif wywołuje natychmiastową i niekontrolowaną erekcję? 

Absolutnie nie. To, iż lek działa nawet przez kilka godzin, wcale nie oznacza, że wywołuje on automatyczną i niepohamowaną, kilkugodzinną erekcję. Wskazany przez producenta kilkugodzinny czas działania leku znaczy, że w tym okresie mężczyzna na skutek stymulacji seksualnej będzie zdolny do odbycia stosunku. Nie ma ryzyka, że dojdzie do wstydliwej sytuacji polegającej na nagłym wzwodzie. 

Kiedy nie należy stosować leku Vardif? 

Leku Vardif nie należy stosować w następujących przypadkach:

 • miażdżyca,
 • uczulenie na jakikolwiek składnik leku, 
 • arytmia komorowa, 
 • schorzenia układu krążenia, 
 • udar mózgu lub zawał serca przebyty w niedalekiej przeszłości,
 • choroba niedokrwienna serca,
 • stwierdzone zmiany zwyrodnieniowe siatkówki oka. 

Jakie efekty uboczne może wywołać Vardif? 

Poniższa tabela zawiera omówienie najczęściej występujących działań niepożądanych związanych ze stosowaniem leku Vardif.

Skutki uboczne, które występują stosunkowo często

Ból głowy, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy, niestrawność, ból mięśni, ból pleców, ból nóg i rąk. 

Skutki uboczne, które występują rzadko

Utrata wzroku lub utrata pamięci (krótkotrwała), problemy z oddychaniem, nieostre widzenie, udar, krwawienie z prącia. 

Vardif a cukrzyca i nadciśnienie 

Najpopularniejsze tabletki na potencję oparte na sildenafilu nie mogą być stosowane przez pacjentów, którzy jednocześnie borykają się z nadciśnieniem i cukrzycą. Zupełnie inaczej jest w przypadku preparatu Vardif. Jest to środek oparty na zupełnie innym składniku aktywnym, czyli wardenafilu. Oznacza to, że Vardif z powodzeniem może być stosowany przez wszystkich mężczyzn, którzy chorują na cukrzycę i nadciśnienie. Mają oni stuprocentową gwarancję, że lek Vardif zadziała na nich prawidłowo i nie wywoła żadnych przykrych efektów ubocznych. 


Leki na potencję jakim jest Vardif 20mg to jeden z najtańszych środków na problemy z erekcją. Stań na wysokości zadania i odzyskaj swoją pewność siebie. Zapraszamy do zakupu!
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.