delivery

OD 250zł
WYSYŁKA GRATIS! Do każdych zamówionych 4 tabletek
2 tabletki gratis

Levitra 20mg

Producent Bayer / Wardenafil 20mg

Dostępność: Brak w magazynie

Pobierz ulotkę leku Levitra 20mg
Ulotka dla pacjenta

Cennik

60.00 380.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 60,00 zł 15,00 zł 2 15 zł
2 8 108,00 zł 13,50 zł 4 15 zł
3 12 150,00 zł 12,50 zł 6 15 zł
4 16 184,00 zł 11,50 zł 8 15 zł
5 20 220,00 zł 11,00 zł 10 15 zł
10 40 380,00 zł 9,50 zł 20 GRATIS

Wystaw opinię o Levitra 20mg
Tanio, szybko i skutecznie!
super
Kupiłem, jestem zadowolony i polecam
Fajny produkt w dobrej cenie dla osób z cukrzycą i nadciśnieniem.

Levitrato sprawdzony lek z grupy inhibitorów fosfodiesterazy cGMP, przeznaczony tylko i wyłącznie dla mężczyzn powyżej osiemnastego leku, stosowany w celu leczenia zaburzeń erekcji. Zabrania się stosowania środka przez kobiety. Lek zawiera substancję czynną wardenafil odpowiedzialną za odpowiednie ukrwienie prącia, a w efekcie długotrwały wzwód. Farmaceutyk to sprawdzony sposób na walkę z potencją. Niezależnie od przyczyn problemów z erekcją, środek ten szybko i sprawnie sprawi, że Wasze życie seksualne nabierze blasku. Oferujemy tabletki Levitra, które są całkowicie bezpieczne dla cukrzyków i osób z nadciśnieniem.

Pytania

Każdy z nas, zwłaszcza w przypadku leków na potencję, narażony jest na oszustwo w postaci zakupu podrobionych lekarstw. Dlatego zaleca się korzystanie tylko i wyłącznie ze sprawdzonych aptek oraz sklepów, które oferują nam oryginalny towar. Środek występuje w postaci tabletek o kolorze pomarańczowym. Z jednej strony specyfiku widoczny jest grawer z nazwą producenta – „Bayer”, z drugiej natomiast, znajduje się wygrawerowana dawka substancji czynnej, podana w miligramach. Każdy inny wygląd tabletek świadczy o ich nieoryginalnym pochodzeniu.

Zaleca się przechowywanie leku w opakowaniu wraz z dołączoną ulotką. Ważne by środek leżał z daleka od dzieci, w miejscu suchym o temperaturze pokojowej. Optymalna temperatura, w której możemy przechowywać leki waha się od piętnastu do trzydziestu stopni Celsjusza. W celu lepszego zadbania o środek, warto schować go w miejsce zaciemnione.

Nie należy stosować Levitry z inhibitorami izoenzymów cytochromu P-450 – izoformę CYP3A4 oraz CYP3A5 i CYP2C. Nie zaleca się również równoległe stosowanie z inhibitorami proteazy wirusa HIV, z ketokonazolem bądź itrakonazolem. Dodatkowo sok grejpfrutowy, inhibitor CYP3A4 oraz erytromycyna oraz klarytromycyna zwiększają stężenie substancji czynnej specyfiku i nasilają jego działania niepożądane. Stosując α-adrenolityki należy skontaktować się z lekarzem.

Wielu z nas zastanawia się, czy stosowanie tabletek na potencję jest bezpieczne. Nie ma, co ukrywać, że nasze zdrowie i życie jest zależne od nas samych. Jeżeli będziemy przestrzegać wszelkich wskazówek, jakie znajdują się w ulotce, a także rad sugerowanych przez naszego lekarza, nie ma praktycznie żadnej szansy, by wystąpiły jakiekolwiek skutki uboczne. Ważne, by przestrzegać podstawowych zaleceń, jak np. nie picie alkoholu w trakcie zażywania tabletek.

Lekarstwo przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla mężczyzn w określonym wieku – powyżej osiemnastego roku życia. Zabrania się stosowania leku przez kobiety i dzieci poniżej osiemnastego roku życia. Skuteczne działanie substancji czynnej wardenafil możliwe jest tylko po uprzednim osiągnięciu pobudzenia seksualnego. Lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji, niezależnie od przyczyny. Specyfik stosowany jest raz na dobę w celu odbycia pełnego i satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Przed zażyciem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.

Lekarstwo dostępne jest w postaci tabletek powlekanych, bądź tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej. W przypadku tabletek powlekanych nie należy stosować leku w trakcie wysokotłuszczowych posiłków, bądź po spożyciu alkoholu. Najczęściej stosuje się 10 mg, dawka ta może zostać zwiększona do 20 mg bądź zmniejszona do 5 mg. Preparat można stosować maksymalnie raz na dobę. W przypadku tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej stosuje się najczęściej 10 mg. Produkt farmakologiczny przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla mężczyzn, którzy osiągnęli dojrzałość płciową.

Te pytanie również nie należy do łatwych. Naukowcy udowodnili, że w większości przypadków środki na potencję działają pozytywnie na długotrwałe przeciwdziałanie problemom z erekcją u mężczyzn. Oznacza to, że regularne stosowanie specyfiku sprawi, że po paru miesiącach nasze życie seksualne będzie w pełni udane, również bez wspomagaczy w postaci tabletek.

Jeżeli szukasz wysokojakościowego, skutecznego, a przede wszystkim bezpiecznego leku na potencję to dobrze trafiłeś. W naszej internetowej aptece w której znajdziecie Państwo oryginalny specyfik Levitra tanio i bez recepty. W asortymencie sklepu dostępne są także inne leki na erekcję dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Przed zażyciem tabletki należy skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą w celu wyeliminowania potencjalnych skutków ubocznych.

Specyfik zawiera substancję czynną o nazwie wardenafil. Lekarstwo przeznaczone jest do stosowania doustnego, dla mężczyzn, którzy borykają się z zaburzeniami wzwodu. Wardenafil działa tylko i wyłącznie podczas pobudzenia seksualnego. Substancja czynna przywraca prawidłowy wzwód poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia. W trakcie pobudzenia seksualnego u mężczyzny uwalniany jest tlenek azotu, który następnie aktywuje enzym cyklozę guanylową. Proces ten prowadzi do zwiększenia enzymu zwanego cGMP w ciałach jamistych. Dzięki temu mięsnie gładkie odpowiedzialne za napływ krwi do prącia ulegają rozkurczeniu.Wardenafil hamuje rozpad cGMP i zwiększa jego stężenie w organizmie. Substancja czynna nasila, zatem działanie endogennego tlenku azotu w ciałach jamistych, uwalnianego w trakcie pobudzania seksualnego. Wynika z tego, że pobudzenie seksualne jest całkowicie niezbędne do wystąpienia korzystnych efektów działania leku. Preparat osiąga maksymalne stężenie we krwi po upływie od trzydziestu minut do dwóch godzin. Wydalany z kałem oraz w niewielkim stopniu z moczem.

Niektóre choroby, bądź schorzenia mogą wymusić na pacjencie zmiany dawkowania prepatatu lub całkowite zaprzestanie jego stosowania. Przed zażyciem farmaceutyku należy skontaktować się z lekarzem bądź farmaceutą w celu wykluczenia możliwych objawów niepożądanych, a także określenia przyczyny zaburzeń erekcji. Nie zaleca się stosowania tabletek z grejpfrutem bądź sokiem grejpfrutowym, gdyż zwiększają one stężenie preparatu w organizmie. Nie powinno stosować się dwóch odmiennych środków w celu leczenia zaburzeń erekcji.

Szczególną ostrożność powinny zachować osoby cierpiące na jakąkolwiek odmianę priapizmu, bądź posiadające anatomiczne zniekształcenie prącia np. wygięcie. Osoby stosujące adrenolityki, przed zażyciem leku winny zgłosić się do lekarza w celu ustalenia optymalnej dawki środka. W razie wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych należy natychmiast przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować u mężczyzn poniżej osiemnastego roku życia oraz u kobiet.

Dawkowanie tabletek jest dziecinnie proste – jedna tabletka na 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Opinie o produkciesą pozytywne i można je znaleźć w sieci korzystając z wyszukiwarki internetowej. Lekarstwo dostępne jest w postaci tabletek powlekanyc,h bądź ulegających rozpadowi w jamie ustnej. Należy ściśle trzymać się dawek zaleconych przez lekarza lub dawek podanych w ulotce dołączonej do opakowania. W przypadku tabletek powlekanych nie należy stosować leku w trakcie wysokotłuszczowych posiłków, bądź po spożyciu alkoholu. Najczęściej stosuje się 10 mg, dawka może zostać zwiększona do 20 mg lub zmniejszona do 5 mg. Preparat można stosować maksymalnie raz na dobę. W przypadku tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej stosuje się najczęściej 10 mg.

Ciężko obiektywnie stwierdzić jak długo działają tabletki na potencję. Czas działania Levitry uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji każdego mężczyzny. Maksymalne działanie leku utrzymuje się pomiędzy pierwszą, a czwartą godziną. Specyfik jest aktywny nawet do kilkunastu godzin. Po osiągnięciu satysfakcji seksualnej penis wiotczeje. Nie oznacza to jednak, że tabletka przestała działać. Dzięki substancji czynnej, działającej w naszym organizmie, możemy skutecznie osiągnąć kolejny wzwód.

Przed każdym zakupem warto zapoznać się, czy apteka, w którym dokonywana jest transakcja, posiada oryginalne artykuły. Miejmy na uwadze, iż podrobione środki na potencje, mogą mieć duży wpływ na nasze zdrowie i życie. Jeżeli zdajemy sobie sprawę z naszych problemów, chcemy sprawić przyjemność zarówno sobie jak i partnerce, a przede wszystkim chcemy pozbyć się problemów z erekcją to rozwiązanie est na wyciągnięcie naszych rąk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej internetowej apteki. Gwarantujemy, że dzięki temu preparatowi, Państwa życie seksualne nabierze nowych barw.

5 5
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.