King Cobra 120mg

Producent Vega / Sildenafil Citrate 120mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 5 tabletek

Cennik

1 blister 5 tabletek 85,00 zł Cena za tabletkę: 17,00 zł
2 blistry 10 tabletek 150,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
3 blistry 15 tabletek 195,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
4 blistry 20 tabletek 240,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
8 blistrów 40 tabletek 400,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł

Co zrobić, jeśli chce się znaleźć odpowiedni lek na zaburzenia erekcji, ale na rynku jest tak ogromny wybór... Czy zatem Ty również jesteś zainteresowany zakupem leku i naprawdę chcesz go używać na swoje krępujące problemy? Spójrz na to - King Cobra może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Co to jest King Cobra i co leczy?

King Cobra jest powszechnie stosowany w leczeniu trudności z posiadaniem i utrzymaniem erekcji, napotkanych przez mężczyzn, co również ma inną nazwę – impotencja.

Czym King Cobra jest dokładnie?

King Cobra odpowiada za tworzenie pewnych skutków które są produkowane przez niektóre substancje w ciele, podczas pobudzenia seksualnego. Ma to przede wszystkim skutek na wzrost przepływu krwi do penisa. To jest to, co bezpośrednio odnosi się do erekcji: wzrost przepływu krwi do wewnętrznych obszarów penisa.

Jaka jest różnica między King Cobra i innymi produktami, które są stosowane w leczeniu tych samych problemów?

Jedna różnica między King Cobra i przykładem innych produktów zatwierdzonych do zaburzeń erekcji jest fakt, że utrzymuje się dłużej w ciele. Inne różnice dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności, które mogą odróżnić King Cobra od innych produktów tego typu nie zostały jeszcze zbadane.

W jaki sposób należy wziąć King Cobra?

King Cobra powinien być przyjmowany doustnie przed każdym aktem seksualnym, ale to nie jest wskazane, aby brać go więcej niż raz dziennie. Nie jest konieczne to, by spożywać go po jedzeniu. Jego stosowanie w każdym razie należy skonsultować z lekarzem.

Jaki są skutki uboczne King Cobra? Czy w ogóle są jakieś?

Podobny jest on do każdego produktu leczniczego, dlatego też mogą pojawić się skutki uboczne. Najczęstsze z nich to: bóle głowy, bóle pleców, bóle mięśni, zatkany nos lub inne. Na ogół utrzymują się w organizmie od od 12 do 24 godzin. Problemy związane z widzeniem również zostały zgłoszone.

Jakie są inne fakty, które na pewno trzeba wiedzieć o King Cobra?

King Cobra może być przyczyną nagłego spadku ciśnienia tętniczego krwi, gdy jest brany wraz z lekami z zawartością azotanów lub leków alfa-blokerów (które są stosowane w leczeniu przerostu gruczołu krokowego, a także na wysokie ciśnienie krwi). Można odczuwać zawroty głowy, omdlenia lub wystąpienia udaru.

Stosowanie King Cobra zawsze powinno być skonsultowane z lekarzem, ponieważ w przypadku problemów z sercem lekarz lub inna osoba z służby zdrowia musi wiedzieć, kiedy King Cobra została ostatnio spożyte. Powinieneś też wiedzieć, że po zjedzeniu King Cobra jego składniki mogą utrzymywać się w jego ciele dłużej niż dwa dni, w przypadku problemów w odniesieniu do wątroby lub nerek, lub za każdym razem przy użyciu innego leczenia – trzeba o tym pamiętać i skonsultować się z lekarzem.

Pacjenci korzystający z azotanów (Nitrogliceryna) lub alfa blokerów (z wyjątkiem flomax) nie powinny przyjmować King Cobra, ponieważ nie może się wtedy pojawić niższe ciśnienie krwi, które jest przyczyną omdlenia lub nawet śmierci w niektórych przypadkach.

Co jeśli pacjent przyjmuje inny rodzaj leków?

W tym przypadku należy omówić to ze swoim lekarzem bo jest osobą, która może dać najlepszą radę w tym przypadku. Jednakże, King Cobra nie jest zalecany osobom, które zostały wymienione powyżej.

Podsumowując, mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci w jak najlepszym skorzystaniu z leku o nazwie King Cobra.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.