delivery

OD 250zł
WYSYŁKA GRATIS! Do każdych zamówionych 4 tabletek
2 tabletki gratis

Kamagra Oral Jelly 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Saszetki
Cena: 0,00

Cennik

25.00 1800.00
Saszetek Cena za 1 saszetkę Wysyłka
1 do 3 25,00 zł 15 zł
4 do 7 20,00 zł 15 zł
8 do 11 18,50 zł 15 zł
12 do 15 16,00 zł 15 zł
16 do 19 15,50 zł 15 zł
20 do 79 15,00 zł GRATIS
80 do 199 12,00 zł GRATIS
200 9,00 zł GRATIS

Wystaw opinię o Kamagra Oral Jelly 100mg
Kartonik oryginał z hologramem, żel także działa jak powinien ;) Daje maksymalną ocenę za całokształt transakcji.
Cenię sobie Kamę w żelu, jest idealna do niespodziewanych igraszek. Tylko 15 minut i jestem gotów
Bardzo dobry produkt, szybkie działanie, efekt rewelacyjny i do tego niska cena

Przedstawiamy Państwu popularny specyfik Kamagra Oral Jelly– lek na potencję najnowszej generacji. Środek dostępy jest bez recepty. Tylko w naszej aptece – najniższa cena oraz w 100% oryginalny produkt.

Żelstosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Środek ten posiada takie same właściwości jak jego klasyczny odpowiednik w tabletkach. Kamagra w żeluto środek przeznaczony tylko i wyłącznie dla mężczyzn, którzy osiągnęli pełną dojrzałość płciową. Lek zaliczany jest do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 i działa tylko i wyłącznie w trakcie stanu pobudzenia seksualnego. Kamagra Oral Jelly zyskała sobie wielu sympatyków dzięki błyskawicznemu działaniu, które wynosi tylko kwadrans od zażycia.

Pytania

Środek na nabycia w następujących smakach:

- czekoladowym;

- truskawkowym;

- bananowym;

- karmelowym;

- ananasowym;

- pomarańczowym.

Duża ilość smaków pozwala wybrać nam ulubiony, przez co regularne zażywanie będzie proste i przyjemne.

Produkt możemy stosować z innymi lekami tylko i wyłącznie za zgodą lekarza prowadzącego. Warto mieć na uwadze, że środek może wchodzić w interakcję z innymi preparatami leczniczymi, a ta natomiast może skutkować poważną utratą zdrowia. Zabrania się stosowania Kamagry Oral Jelly z lekami z grupy azotanów bądź uwalniających tlenki azotu. Niedostosowanie się do zaleceń może skutkować gwałtownym obniżeniem ciśnienia tętniczego. Jeżeli przyjmujemy leki z grupy inhibitorów proteazy, również musimy skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Możliwe wystąpienie skutków ubocznych w przypadku stosowania równocześnie ze środkami α-adrenolitycznymi.

Żel niezależnie od smaku działa tak samo, i zawiera taką samą dawkę substancji czynnej siledenafil citrate. Farmaceutyk może na stałe pomóc mężczyźnie w problemach związanych z erekcją. Regularne zażywanie żelu sprawia, że penis i ciała jamiste stają się bardziej ukrwione. W efekcie zwiększa się przepływ krwi do członka. Dodatkowo lekarze zaobserwowali pozytywne działania w leczeniu zaburzeń na tle psychologicznym. Środek pomaga „odblokować się” mężczyźnie – nabrać pewności siebie. Inny preparat na rynku zawierający siledenafil citrate to Viagra.

Wszystkie leki na potencje są śmiertelnie niebezpieczne dla małych dzieci. Należy je, zatem przechowywać w miejscu trudno dostępnym, najlepiej niewidocznym. Ważne by miejsce było suche i zaciemnione. Dla własnej wygody i bezpieczeństwa nie powinniśmy wyrzucać oryginalnego opakowania, w którym lek był docelowo dostarczony. Ważne jest również, by zawsze mieć ulotkę, może ona wskazać niepożądane objawy. Jeżeli chcemy się pozbyć przeterminowanego leku, winniśmy udać się do apteki, gdzie stoją specjalne pojemniki przeznaczone dla odpadów medycznych.

Środek na potencję w żelu posiada szybszy czas działania aniżeli tabletki. Lekarstwo działa praktycznie natychmiastowo – do piętnastu minut od momentu zażycia. Udowodnione jest, że, mimo iż Oral Jelly oraz Kamagra w tabletkach posiadają ten sam skład, żel działa mocniej, aniżeli jej odpowiednik. Dodatkowo żel wyciskany jest z tubki bezpośrednio do ust – nie istnieje obowiązek popijania go wodą. Tabletki Kamagry należy natomiast popić minimum jedną szklanką płynów.

Oczywiście jest to mit. Oral Jelly, a więc Kamagra w żelu przeznaczona jest dla tych, którym połykanie dużej pastylki sprawia problem. Znacznie wygodniejszą formą jest rozpuszczenie słodkiego żelu w buzi, warto również zauważyć, że Kamagra w żelu oraz specyfik w tabletkach posiadają ten sam skład. Leki te działają, więc tak samo. Wersja smakowa nie stanowi żadnej ujmy, a dodatkowo wpływa na naszą psychikę – jedząc coś smacznego jesteśmy bardziej rozluźnieni. Dodatkowo słodki żel dla wielu z nas jest przyjemniejszą formą spożycia leku na potencję.

Oczywiście jest to całkiem możliwe. Naukowcy udowodnili, że produkty farmakologiczne mają bardzo pozytywny wpływ, jeżeli chodzi o trwałe usuwanie problemów dotyczących potencji. Regularne przyjmowanie środka może sprawić, że nasza erekcja zawsze będzie pełna i długotrwała, a stosunek satysfakcjonujący. Wszystko zależne jest od źródła naszych problemów. Nie mniej jednak istnieje duża szansa, że regularne przyjmowanie żelu sprawi, że nasze życie seksualne już na zawsze będzie udane.

Wielu z nas zastanawia się, jak działa Kamagra. Niewątpliwie ciężko to opisać tak, by osoba bez wykształcenia medycznego mogła to zrozumieć. Kamagra Oral Jelly zawiera substancję czynną siledenafil citrate. W celu osiągnięcia pełnej erekcji niezbędny jest czynnik zewnętrzny w postaci podniecenia seksualnego. Żel powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych prącia, co skutkuje zwiększeniem doń dopływu krwi. W efekcie mężczyzna może cieszyć się pewną i mocną erekcją. Substancja czynna Oral Jelly - siledenafil citrate wzmaga ukrwienie prącia, a co za tym idzie ułatwia osiągnięcie wzwodu. Mechanizm działania leków na potencję w gruncie rzeczy w przypadku każdego środka jest bardzo podobny. Po zażyciu żelu uwalniane zostają tlenki azotu w ciele jamistym prącia, co prowadzi do szybkiego rozkurczu jego naczyń krwionośnych. W efekcie powstaje wzwód. Kamagra w żelu jest lekiem, który działa niezależnie od przyczyn wywołujących zaburzenia potencji.

Stosowanie produktu jest dziecinnie proste – potwierdzają to tysiące pozytywnych opiniina forach Internetowych. Lekarstwo stosujemy nie krócej, aniżeli piętnaście minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Żel mogą zażywać tylko dorośli mężczyźni, powyżej osiemnastego roku życia, u których nie stwierdzono żadnych przeciwskazań. Nie wolno stosować specyfiku przez kobiety i dzieci poniżej osiemnastego roku życia. Kamagrę w żelu można spożywać wraz z posiłkiem, aczkolwiek ważne by nie był on tłusty. Nie wolno stosować leku łącznie z alkoholem, gdyż może osłabić jego działanie.

Każdy lek na potencję posiada przeciwskazania, z którymi winniśmy się dokładnie zapoznać. Nasza aptekaudzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji. Oral Jelly jest lekiem przeznaczonym do leczenia zaburzeń erekcji u mężczyzn. Tak samo jak w przypadku innych tego typu specyfików, istnieje szereg przeciwskazań, które musimy mieć na uwadze. Po pierwsze dawkowanie środka uzależnione jest od decyzji lekarza. Leki zawierające substancję czynną siledenafil citrate przeznaczone są tylko i wyłącznie dla mężczyzn.

Żel Kamagra stosujemy wedle zaleceń lekarza, bądź farmaceuty. Należy ściśle trzymać się dawki podanej w ulotce dołączonej do opakowania. Początkowa zalecana dawka to 50 mg. Kamagra Oral Jelly zażywamy kwadrans przed planowanym stosunkiem płciowym.

Zastanawiacie się jak długo działa Kamagra? W swoim segmencie nie odstaje od tradycjnych odpowiedników.Czas działania produktu w żelu uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji każdego z nas. Średnio szacuje się, że lek ten działa od czterech do kilkunastu godzin. Planując stosunek seksualny trzeba mieć na uwadze, że najmocniejsze działanie występuje pomiędzy pierwszą, a czwartą godziną. Działanie żelu w wielu przypadkach odczuwalne jest również po dwudziestu czterech godzinach od momentu zażycia. Nie zaleca się spożywania alkoholu bądź posiłków wysokotłuszczowych przed planowanym zażyciem Kamagry – środki te osłabiają działanie leku.

W naszej aptece znajdą Państwo Kamagre Oral Jelly najtaniej spośród wszystkich sklepów! Sprzedajemy tylko i wyłącznie oryginalny, sprawdzony i bezpieczny produkt, przeznaczony do leczenia zaburzeń potencji u mężczyzn. Przed zakupem warto zapoznać się z tysiącami pozytywnych opinii. Warto potem dołączyć do grona szczęśliwców, u których życie seksualne znów nabrało blasku. Pamiętajmy jednak, mimo iż lekarstwo posiada postać smakowego żelu, nie jest to w żadnym wypadku cukierek bądź przekąska.

5 3
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.