Kamagra Oral Jelly 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Saszetki
Cena: 0,00

Cennik

25.00 1800.00
Saszetek Cena za 1 saszetkę Wysyłka
1 do 3 25,00 zł 15 zł
4 do 7 20,00 zł 15 zł
8 do 11 18,50 zł 15 zł
12 do 15 16,00 zł 15 zł
16 do 19 15,50 zł 15 zł
20 do 79 15,00 zł GRATIS
80 do 199 12,00 zł GRATIS
200 9,00 zł GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Kamagra Oral Jelly to skuteczny oraz bezpieczny lek przeznaczony dla mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji, który zawiera wysoką dawkę sildenafilu. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu piątego, którego skuteczność została udowodniona wieloma badaniami klinicznymi. Kamagra Oral Jelly to saszetki z żelem w różnych wariantach smakowych. Już 20 minut po przyjęciu tego preparatu mężczyzna jest w stanie osiągnąć wzwód. 

Kamagra Oral Jelly - środki na potencję w formie smacznego żelu 

Kamagra Oral Jelly to innowacyjny lek na potencję przebadany klinicznie. Spełnia on wszystkie rygorystyczne normy dotyczące skuteczności oraz bezpieczeństwa, dlatego śmiało mogą po niego sięgać wszyscy panowie, którzy zmagają się z niską potencją. Tylko w naszej aptece mają Państwo możliwość zaopatrzenia się w 100% oryginalną Kamagrę Oral Jelly. 

Kamagra Oral Jelly to lek w formie żelu. Zawiera on identyczne właściwości co jego klasyczny odpowiednik Kamagra w tabletkach. Składnikiem aktywnym Kamagry Oral Jelly również jest sildenafil, czyli inhibitor fosfodiesterazy typu piątego. Związek ten wspomaga szereg fizjologicznych procesów, które towarzyszą uzyskaniu stanu podniecenia seksualnego.

Warto wiedzieć, że u mężczyzn z niską potencją obserwuje się nadaktywność enzymu nazywanego fosfodiesterazą typu piątego. Powoduje on, iż napływ krwi do prącia zostaje znacznie ograniczony. To skutkuje tym, że mężczyzna nie może utrzymać wzwodu przez odpowiednio długi czas. Sildenafil zawarty w środku na potencję Kamagra Oral Jelly powoduje, że działanie tego niezwykle szkodliwego enzymu zostaje zahamowane. 

Smaki Kamagra Oral Jelly 

Kamagrę Oral Jelly można zakupić w następujących wariantach smakowych:

 • czekolada,
 • banan,
 • truskawka,
 • karmel, 
 • ananas,
 • pomarańcza,
 • liczi. 

Tak duża liczba wersji smakowych sprawia, że każdy mężczyzna bez problemu może znaleźć taki wariant, który w pełni będzie odpowiadał jego upodobaniom. 

Kamagra Oral Jelly - zalety 

Niewątpliwe zalety Kamagra Oral Jelly to:

 • wygodna i smaczna forma przyjęcia preparatu - środek ma postać żelu, który jest oferowany w różnych wariantach smakowych,
 • skuteczność potwierdzona została wieloma badaniami klinicznymi, 
 • innowacyjna receptura, 
 • pełne bezpieczeństwo, 
 • znikome ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

Jak działa lek Kamagra Oral Jelly? 

Działanie leku Kamagra Oral Jelly oparte jest na jego podstawowym składniku aktywnym, czyli sildenafilu. Składnik ten sprawia, że do ciał jamistych prącia napływa odpowiednia ilość krwi, dlatego osiągnięcie wzwodu nie powinno być żadnym problemem. Pierwsze efekty działania Kamagra Oral Jelly są zauważalne po około 20 minutach. Uwaga: aby lek zadziałał w sposób prawidłowy, konieczne jest zapewnienie odpowiednich bodźców seksualnych. Nawet najlepszy środek na potencję nie zadziała, jeżeli mężczyzna nie będzie odpowiednio stymulowany. 

Lek Kamagra może maksymalnie działać nawet przez 4 godziny. Czy oznacza to, że przez kilka godzin penis będzie znajdował się w stanie permanentnego wzwodu? Absolutnie nie. Wskazany czas oznacza, iż mężczyzna będzie mógł wtedy bez problemu osiągnąć i utrzymać wzwód. Nie jest to jednak jednoznaczne z nieustannym wzwodem. Taka sytuacja mogłaby wywołać wiele poważnych komplikacji zdrowotnych. 

Stosowanie Kamagra Oral Jelly 

Lek Kamagra Oral Jelly należy przyjąć około 30-60 minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym. Warto pamiętać, aby przed przyjęciem leku nie spożywać alkoholu oraz posiłków wysokotłuszczowych, ponieważ mogłoby to spowodować, iż jego działanie zostałoby znacznie ograniczone. Istnieją trzy podstawowe dawki: 25 mg, 50 mg oraz 100 mg. Lekarze w pierwszej kolejności zalecają dawkę 50 mg. Dzięki temu można zweryfikować, w jaki sposób preparat działa na konkretnego mężczyznę. Jeżeli działanie nie przynosi odpowiednich rezultatów, wtedy specjalista może zalecić zwiększenie dawki do 100 mg. 

Kamagra Oral Jelly - lista przeciwwskazań 

Oto lista przeciwwskazań do stosowania leku Kamagra Oral Jelly: 

 • Zwyrodnieniowe zmiany siatkówkowe,
 • kardiomopatia ze zwężeniem drogi odpływu, 
 • uczulenie na jakikolwiek składnik leku, 
 • zawał mięśnia sercowego,
 • niewydolność krążeniowa,
 • choroba niedokrwienna serca, 
 • bardzo niskie ciśnienie tętnicze.  

Kamagra Oral Jelly - skutki uboczne 

Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych po zastosowaniu leku Kamagra Oral Jelly jest wyjątkowo niskie. Aby je dodatkowo zminimalizować, warto przed rozpoczęciem kuracji skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. 

Skutki uboczne, które pojawiają się często

Bóle głowy, zaburzenia widzenia, niestrawność, zawroty głowy, zaczerwienienie w okolicy twarzy, uczucie zatkanego nosa.

Skutki uboczne, które pojawiają się rzadko

Krótkotrwałą utrata pamięci, mocno obniżone lub podwyższone ciśnienie, krwawienie z nosa, krew w moczu, omdlenie, udar. 

Skutki uboczne, które pojawiają się bardzo rzadko

Wymioty, senność, zmęczenie, wysypka, podrażnienie oczu, nudności, arytmia, ból w klatce piersiowej. 

Kamagra Oral Jelly a alkohol 

Nie zaleca się łączenia środków na potencję z alkoholem, ponieważ mogłoby to spowodować, iż ich działanie zostałoby całkowicie zneutralizowane, przez co mężczyzna nie osiągnąłby wzwodu. 

Pytania

Środek na nabycia w następujących smakach:

- czekoladowym;

- truskawkowym;

- bananowym;

- karmelowym;

- ananasowym;

- pomarańczowym.

Duża ilość smaków pozwala wybrać nam ulubiony, przez co regularne zażywanie będzie proste i przyjemne.

Produkt możemy stosować z innymi lekami tylko i wyłącznie za zgodą lekarza prowadzącego. Warto mieć na uwadze, że środek może wchodzić w interakcję z innymi preparatami leczniczymi, a ta natomiast może skutkować poważną utratą zdrowia. Zabrania się stosowania Kamagry Oral Jelly z lekami z grupy azotanów bądź uwalniających tlenki azotu. Niedostosowanie się do zaleceń może skutkować gwałtownym obniżeniem ciśnienia tętniczego. Jeżeli przyjmujemy leki z grupy inhibitorów proteazy, również musimy skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Możliwe wystąpienie skutków ubocznych w przypadku stosowania równocześnie ze środkami α-adrenolitycznymi.

Żel niezależnie od smaku działa tak samo, i zawiera taką samą dawkę substancji czynnej siledenafil citrate. Farmaceutyk może na stałe pomóc mężczyźnie w problemach związanych z erekcją. Regularne zażywanie żelu sprawia, że penis i ciała jamiste stają się bardziej ukrwione. W efekcie zwiększa się przepływ krwi do członka. Dodatkowo lekarze zaobserwowali pozytywne działania w leczeniu zaburzeń na tle psychologicznym. Środek pomaga „odblokować się” mężczyźnie – nabrać pewności siebie. Inny preparat na rynku zawierający siledenafil citrate to Viagra.

Wszystkie leki na potencje są śmiertelnie niebezpieczne dla małych dzieci. Należy je, zatem przechowywać w miejscu trudno dostępnym, najlepiej niewidocznym. Ważne by miejsce było suche i zaciemnione. Dla własnej wygody i bezpieczeństwa nie powinniśmy wyrzucać oryginalnego opakowania, w którym lek był docelowo dostarczony. Ważne jest również, by zawsze mieć ulotkę, może ona wskazać niepożądane objawy. Jeżeli chcemy się pozbyć przeterminowanego leku, winniśmy udać się do apteki, gdzie stoją specjalne pojemniki przeznaczone dla odpadów medycznych.

Środek na potencję w żelu posiada szybszy czas działania aniżeli tabletki. Lekarstwo działa praktycznie natychmiastowo – do piętnastu minut od momentu zażycia. Udowodnione jest, że, mimo iż Oral Jelly oraz Kamagra w tabletkach posiadają ten sam skład, żel działa mocniej, aniżeli jej odpowiednik. Dodatkowo żel wyciskany jest z tubki bezpośrednio do ust – nie istnieje obowiązek popijania go wodą. Tabletki Kamagry należy natomiast popić minimum jedną szklanką płynów.

Oczywiście jest to mit. Oral Jelly, a więc Kamagra w żelu przeznaczona jest dla tych, którym połykanie dużej pastylki sprawia problem. Znacznie wygodniejszą formą jest rozpuszczenie słodkiego żelu w buzi, warto również zauważyć, że Kamagra w żelu oraz specyfik w tabletkach posiadają ten sam skład. Leki te działają, więc tak samo. Wersja smakowa nie stanowi żadnej ujmy, a dodatkowo wpływa na naszą psychikę – jedząc coś smacznego jesteśmy bardziej rozluźnieni. Dodatkowo słodki żel dla wielu z nas jest przyjemniejszą formą spożycia leku na potencję.

Oczywiście jest to całkiem możliwe. Naukowcy udowodnili, że produkty farmakologiczne mają bardzo pozytywny wpływ, jeżeli chodzi o trwałe usuwanie problemów dotyczących potencji. Regularne przyjmowanie środka może sprawić, że nasza erekcja zawsze będzie pełna i długotrwała, a stosunek satysfakcjonujący. Wszystko zależne jest od źródła naszych problemów. Nie mniej jednak istnieje duża szansa, że regularne przyjmowanie żelu sprawi, że nasze życie seksualne już na zawsze będzie udane.


Skuteczny środek na potencję jakim jest Kamagra Oral Jelly 100mg w żelu rozszerzy naczynia krwionośne członka podczas stymulacji seksualnej. Postaw na bezpieczne rozwiązania.
5 3
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.