Kamagra Oral Jelly 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Saszetki
Cena: 0,00

Cennik

25.00 1800.00
Saszetek Cena za 1 saszetkę Wysyłka
1 do 3 25,00 zł 15 zł
4 do 7 20,00 zł 15 zł
8 do 11 18,50 zł 15 zł
12 do 15 16,00 zł 15 zł
16 do 19 15,50 zł 15 zł
20 do 79 15,00 zł GRATIS
80 do 199 12,00 zł GRATIS
200 9,00 zł GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Kamagra Oral Jelly 100mg to popularny środek na potencję w postaci żelu. Dzięki zawartym w nim Sildenafilu mężczyzna może odzyskać pełną sprawność seksualną i cieszyć się z udanego życia intymnego. Warto podkreślić, iż Kamagra Oral Jelly 100mg jest równie skuteczna, jak Kamagra w wersji klasycznej. Produkt ten został przetestowany przez wielu mężczyzn z całego świata, którzy cenią sobie właśnie tę formę leku na erekcję.

Czym jest Kamagra Orall Jelly 100 mg?

Kamagra Oral Jelly 100mg jest to żelowy roztwór Sildenafilu wykorzystywany w leczeniu zaburzeń potencji u dorosłych mężczyzn. Za jego produkcję odpowiada firma Ajanta, która jest doskonale znana także z innych medykamentów na erekcję, w tym z klasycznej wersji tego leku. Kamagra Oral Jelly 100mg ma identyczną substancję czynną jak w tabletkach generycznych Sildenafilu. To lek najnowszej generacji charakteryzujący się szybkim i skutecznym działaniem. Kamagra Oral Jelly 100mg została stworzona z myślą o osobach, które mają trudności z połykaniem pigułek.

Ponadto, jest ona dedykowana panom, którym zależy na możliwie szybkim działaniu leku na potencję, gdyż rezultaty jej przyjęcia zauważyć można o wiele szybciej, aniżeli w przypadku zwykłej tabletki generycznej z Sildenafilem. Kamagra Oral Jelly 100mg przyjmowana jest w leczeniu impotencji u mężczyzn w różnych grupach wiekowych. Mogą po nią sięgać zarówno młode osoby, jak i starsi panowie, którzy utracili możliwość odbywania satysfakcjonujących stosunków z partnerką. Produkt ten dostępny jest aż w 7 różnych kombinacjach smaków takich jak:

 • ananas,
 • truskawka,
 • pomarańcza,
 • czarna porzeczka i toffi lub mięta,
 • banan,
 • wanilia,
 • mango,
 • róża,
 • arbuz,
 • czekolada,
 • wiśnia,
 • cytryna.

Co ważne, wszystkie galaretki niezależnie od swojego smaku zawierają ten sam składnik aktywny i działają dokładnie tak samo. Poprzez regularne spożywanie żelu, członek oraz ciała jamista stają się lepiej ukrwione. Dzięki temu zwiększa się napływ krwi do penisa. Oprócz tego specjaliści zaobserwowali korzystnie działanie preparatu w leczeniu zaburzeń na tle psychologicznym. Produkt ten pozwala mężczyźnie nabrać pewności siebie podczas bliskiego kontaktu z partnerką.

Kamagra Oral Jelly 100mg- w jaki sposób działa?

Kamagra w żelu zawiera wysoką dawkę składnika aktywnego, a więc Sildenafilu. To substancja najlepiej przebadana wśród innych dostępnych środków na zaburzenia potencji. Sildenafil zaliczany jest do grupy inhibitorów fosfdiestarazy typu 5. Związek tez zaczął być wykorzystywany już od początku lat 90 XX wieku, jak się okazało niezwykle efektywnie. Już od dawna wiadomo, iż sildenafil odznacza się wysoką skutecznością w leczeniu impotencji, stąd tak ogromna jest jego popularność wśród mężczyzn na całym świecie.

Współcześnie dostępnych jest wiele specyfików na męskie problemy, a więc nie trzeba ograniczać się jedynie do Viagry. Kamagra Oral Jelly 100mg działa równie skutecznie, jak niebieska tabletka, ponadto jest wygodniejsza w stosowaniu. Produkt ten wpływa na poprawę jakości życia seksualnego, warunkując uzyskanie erekcji, ale również jej odpowiednio długie utrzymanie. Zaburzenia potencji mogą wynikać z niemożności jej otrzymania czy też z trudności w utrzymaniu wzwodu na odpowiednio długi czas. Kamagra Oral Jelly 100mg oddziałuje na te dwa najważniejsze aspekty życia intymnego mężczyzny, które stają się źródłem kłopotów zarówno dla niego, jak i dla jego partnerki. Aby móc pozbyć się przykrych dolegliwości wystarczy sięgnąć po skuteczny w leczeniu dysfunkcji seksualnych środek, jakim jest niewątpliwie Kamagra w postaci żelu. Znajdujący się w tym preparacie Sildenafil doprowadza do zahamowania aktywności specyficznego enzymu, obecnego w rejonie ciał jamistych prącia (fosfodiesteraza typu 5). Aktywność tego enzymu ma niebagatelny wpływ na męską sprawność seksualną. Dla uzyskania erekcji niezbędny jest szereg zmian w organizmie mężczyzny, zaczynając od zadziałania bodźca seksualnego, przez stymulację komórek nerwowych penisa, aż do zainicjowania zmian biochemicznych. Jeśli chodzi o zmiany biochemiczne, obejmują one zwiększenie syntezy tlenku azotu, jak i cGMP. Związki te doprowadzają do relaksacji mięśni gładkich oraz rozszerzenia ścian naczyń krwionośnych. Dzięki temu zwiększa się napływ krwi do penisa, a ciała jamiste ulegają wypełnieniu.

W ten właśnie sposób pojawia się wzwód. Aby mógł on się długo utrzymać, niezbędne jest zahamowanie nadmiernej aktywności fosfodiesterazy, która metabolizuje cGMP, obniża jego stężenie, a tym samym może powodować utratę erekcji. Aktywność tego enzymu ulega nasileniu zwłaszcza u osób przemęczonych, zestresowanych, czy też prowadzących niezdrowy styl życia. Produkt z Sildenafilem pozwala na podtrzymanie erekcji na drodze utrzymania odpowiednio wysokiego poziomu cGMP.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra Oral Jelly 100mg?

Kamagra w formie żelu przyjmowanego doustnie to 7 saszetek wypełnionych przyjemną w spożyciu galaretką. Co ważne, substancja ma kolor, a saszetki zamknięte są w prostokątnym opakowaniu. Na nim znajduje się hologram z nazwą producenta (Ajanta Pharma), datą ważności oraz unikalnym numerem seryjnym. Warto podkreślić, iż oryginalna Kamagra Oral Jelly 100mg posiada postacie dwóch osób umieszczonych tuż przed nazwą produktu na froncie opakowania, jako złotego koloru wybrzuszenia.

Kamagra Oral Jelly 100mg- zalety

Wśród atutów Kamagry w postaci żelu można wymienić przede wszystkim:

 • nowoczesną i innowacyjną recepturę,
 • wygodną w przyjmowaniu i smaczną formę leku,
 • wiele wariantów smakowych,
 • niewielkie ryzyko wystąpienia działań niepożądanych,
 • pełne bezpieczeństwo,
 • skuteczność potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi.

Kamagra Oral Jelly 100mg- stosowanie

Galaretkę trzeba wycisnąć i spożyć na ok. 30-60 minut przed planowanym współżyciem. Co ważne, przed sięgnięciem po Kamagrę Oral Jelly 100mg nie należy spożywać alkoholu czy też posiłków wysokotłuszczowych. Dużą zaletą tego specyfiku jest to, iż jest on dostępny w różnych wariantach smakowych. Każdy mężczyzna bez problemu znajdzie więc preferowaną przez siebie wersję smakową. Pyszna galaretka jest bardziej komfortowa zwłaszcza przy częstszym stosowaniu, aniżeli sięganie po pigułki. Ponadto, zapewnia mężczyźnie o wiele większą dyskrecję, gdyż jest niepozorna i nie przypomina wcale klasycznych medykamentów na potencję. Aby produkt mógł zadziałać w pożądany sposób, niezbędne jest zapewnienie właściwej stymulacji seksualnej. Konieczne jest więc zaangażowanie partnerki i przeprowadzenie długiej i intensywnej gry wstępnej. Pierwsze rezultaty przyjęcia dawki leku zauważyć można po ok. 20 minutach. Kamagra Oral Jelly 100mg może działań nawet do 4 godzin od spożycia żelu. Produkt ten można stosować raz na dobę, co ważne, nie należy przekraczać maksymalnej dozwolonej dawki. Kamagra Oral Jelly 100mg jest najwyższą dzienną dawkę Sildenafilu, a jej przekroczenie nie zwiększy wcale skuteczności leku, a może wiązać się z wystąpieniem nieprzyjemnych efektów ubocznych.

Czy lek Kamagra Oral Jelly 100mg jest bezpieczny?

Tak, oryginalne saszetki z Kamagrą w żelu są bezpiecznie, o ile oczywiście będą stosowane zgodnie z wytycznymi znajdującymi się na ulotce lub z zalecaniami lekarza. Jak dotąd nie odnotowano żadnych trwałych uszkodzeń zdrowia po przyjęciu Kamagry Oral Jelly 100mg. W małych grupy pacjentów (2-5%) mogą pojawić się objawy niepożądane o niewielkim stopniu nasilenia. Zazwyczaj jest to przyśpieszony oddech, zaczerwienienie twarzy czy też uczucie zatkanego nosa. Takie efekty niepożądane przeważnie szybko mijają i są niewielką ceną za odzyskanie radości z seksu. W przypadku pojawienia się nieprzyjemnych objawów należy skonsultować się ze specjalistą. Niekiedy konieczne jest zmniejszenie dawki leku czy też jego postaci.

Kamagra Oral Jelly 100mg- przeciwwskazania

Nie każdy może sięgnąć po Kamagrę w postaci żelu. Wśród głównych przeciwwskazań wymienia się:

 • zawał mięśnia sercowego,
 • choroba niedokrwienna serca,
 • bardzo niskie ciśnienie tętnicze,
 • niewydolność krążeniowa,
 • uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu,
 • kardiomopatia ze zwężeniem drogi odpływu,
 • zwyrodnieniowe zmiany siatkówkowe.

Kamagra Oral Jelly 100mg- skutki uboczne

Istnieje wyjątkowo niskie prawdopodobieństwo pojawienia się skutków ubocznych po zastosowaniu leku Kamagra Oral Jelly 100mg. Chcąc je dodatkowo zmniejszyć, należy przed rozpoczęciem kuracji skonsultować się ze specjalistą.

1. Często pojawiające się skutki uboczne: zaburzenia widzenia, niestrawność, bóle głowy, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie w okolicy twarzy, zawroty głowy.

2. Rzadko pojawiające się skutki uboczne: mocno obniżone albo podwyższone ciśnienie, krwawienia z nosa, krótkotrwała utrata pamięci, omdlenie, udar, krew w moczu.

3. Bardzo rzadko pojawiające się skutki uboczne: nudności, arytmia, podrażnienie oczu, zmęczenie, wysypka, wymioty, senność, ból w klatce piersiowej.

Kamagra Oral Jelly 100mg a alkohol

Alkohol jest częstą przyczyną problemu z erekcją oraz wytryskiem. Pomimo tego, iż jego niewielka ilość ułatwia zbliżenie, dodaje pewności siebie i zmniejsza stres, to jednak jego większa dawka ma niekorzystny wpływ na naczynia krwionośne organizmu oraz zdolność do uzyskania prawidłowego wytrysku i erekcji. Mężczyzna sięgający po znaczne ilości alkoholu staje się również nieatrakcyjny w oczach partnerki. Oprócz tego pijana osoba często nie jest w stanie odbyć stosunku seksualnego. Alkohol przyczynia się również do obniżenia wrażliwości na bodźce, w tym właśnie na bodźce seksualne. Pomimo stymulacji seksualnej, mężczyzna spożywający wcześniej trunki, nie będzie mógł uzyskać pełnej i silnej erekcji. Warto też pamiętać, iż częste nadużywanie alkoholu jest przyczyną wielu schorzeń wątroby, co znacznie zmniejsza ilość produkowanego przez nią testosteronu. Niedobór tego niezwykle istotnego hormonu obniża popęd płciowy, czego wynikiem jest mniejsze zainteresowanie seksem i słabsza reakcja na pobudzenie przez partnerkę.

Kamagra Oral Jelly 100mg ułatwia osiągnięcie wymarzonego wzwodu, odbycie stosunku płciowego i uzyskanie wytrysku. Decydując się na sięgnięcie po lek w żelu, tudzież jakikolwiek inny specyfik na potencję nie należy w tym samym czasie spożywać znacznej ilości alkoholu. Dzięki temu mężczyzna będzie mógł uzyskać maksymalny efekt i wykorzystać cały potencjał Sildenafilu. Spore ilości wysokoprocentowego alkoholu zmniejszą skuteczność Kamagry, ponadto mogą doprowadzić do nasilenia się efektów ubocznych i zwiększyć ryzyko powikłań. Podejmując się terapii z użyciem leków na potencję, należy więc wystrzegać się alkoholi, chyba że w bardzo małych ilościach. Jedno piwo tudzież lampka wina nie wpłynie negatywnie na działanie środka, ponadto pomoże w rozluźnieniu i doda mężczyźnie odwagi.

Kamagra w żelu a przyjmowanie innych leków

Przyjmowanie Kamagry Oral Jelly 100mg wraz z innymi lekami jest możliwe, aczkolwiek jedynie po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Trzeba mieć na uwadze to, iż Kamagra w żelu tak samo, jak inne medykamenty, może wchodzić w interakcje z innymi lekami, prowadząc do pojawienia się mniej albo bardziej poważnych konsekwencji zdrowotnych. Kamagra Orall Jelly 100 mg może zmniejszać skuteczność pewnych preparatów i odwrotnie, inne leki mogą przyczyniać się do zmniejszenia efektywności jej działania na męskie problemy. Produktu nie można łączyć przede wszystkim z lekami należącymi do grupy azotanów czy też z lekami uwalniającymi azotami, ponieważ może to skutkować nagłym obniżeniem ciśnienia tętniczego krwi.

Konsultacja z lekarzem albo farmaceutą jest potrzebna również w przypadku przyjmowania leków należących do grupy inhibitorów proteazy. Poważnie efekty uboczne mogą pojawić się również w połączeniu ze środkami α-adrenolitycznymi.

Kamagra Orall Jelly 100 mg a Kamagra w tabletkach- czym się od siebie różnią?

Preparat na erekcję w żelu charakteryzuje się szybszym czasem działania od klasycznych tabletek. Produkt ten działa błyskawicznie, gdyż do 15 minut od zażycia dawki. Badania potwierdziły to, iż pomimo takiego samego składu żelu, jak i tabletek, to właśnie Kamagra Orall Jelly 100mg działa mocniej, niż jej klasyczna wersja. Ponadto, żel wyciskany jest z saszetki bezpośredni do ust, a więc nie trzeba go popijać wodą. W przypadku Kamagry w pigułkach niezbędne jest jej popicie, chociażby jedną szklanką wody.

Kamagra Orall Jelly 100 mg- dlaczego warto ją stosować?

Zaburzenia wzwodu mogą mieć wiele różnych odmian. Niekiedy mężczyźni zmagają się ze słabym wzwodem, który nie wystarcza do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Czasem problemem panów jest całkowita impotencja, będąca źródłem wielu kompleksów i odbijająca się negatywnie na wszystkich sferach życia. Impotencja jest trudnym w leczeniu zaburzeniem, które jest uciążliwe nie tylko dla mężczyzny, ale także dla jego partnerki. To trudna sytuacja, z którą większość panów nie może sobie poradzić, przez co cierpi na tym nie tylko ciało, ale także psychika.

Problem w sferze seksualnej może przejąć kontrolę nad całym życiem, doprowadzając do wycofania się z życia towarzyskiego oraz prywatnego. Osoba cierpiąca z powodu niemocy seksualnej stara się również unikać relacji intymnych. Chcąc przywrócić sobie całkowitą sprawność seksualną, niezbędna okazuje się pomoc specjalisty i dobranie odpowiednich środków farmakologicznych. Lekarz pomoże ustalić źródło problemu. Przyczyn zaburzeń erekcji jest wiele, a wynika ona między innymi z: przemęczenia, nadmiernego stresu, problemów hormonalnych czy neurologicznych, używek, braku ruchu, niezdrowej diety. Na rynku dostępnych jest wiele środków na erekcję, trzeba jednak pamiętać, aby wybrany produkt był nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny dla zdrowia.Alternatywą dla klasycznych tabletek jest bardziej wyszukana forma Kamagry, a więc jej postać żelowa. Kamagra Orall Jelly 100 mg to ciekawa forma preparatu na potencję, która swoim wyglądem przypomina zwykłe witaminy dla sportowców. Jest więc w stanie zapewnić panom o wiele wyższy stopień dyskrecji. Spożycie jej nie będzie wiązało się więc ze wstydem i dyskomfortem psychicznym. Jest to niezwykle ważne, aby cały proces leczenia przebiegał komfortowo. Co ważne, Kamagra w żelu 100 mg nie różni się w żaden sposób od pozostałych tego typu specyfików, w tym również innych dostępnych wersji Kamagry.Zasada działania tego produktu jest identyczna, tak jak zawarta substancja czynna, jak i jej dawka. Mężczyzna może mieć więc całkowitą pewność i zaufanie co do tego, iż Kamagra Orall Jelly 100 mg zadziała w taki sam sposób, jak jej wersja w pigułkach. Co ważne, żel jest łagodniejszy dla żołądka człowieka i mniej uderzeniowo rozprowadza się po całym organizmie. Zaletą produktu jest czas działania, który wynosi, tak jak w przypadku Kamagry w tabletkach aż 4 godziny. Oczywiście czas działania może się od siebie różnić, w zależności od reakcji danego organizmu na substancję czynną. Warto podkreślić także to, iż forma podania leku nie wpływa w żaden sposób na jego skuteczność. Kamagra Orall Jelly 100 mg jest doskonałym i dyskretnym rozwiązaniem męskich problemów. Jest ona korzystną opcją również z uwagi na atrakcyjną cenę. Ten produkt wspierający męskie funkcje seksualne jest znacznie mniej kosztowny niż popularna Viagra.

Pytania

Środek na nabycia w następujących smakach:

- czekoladowym;

- truskawkowym;

- bananowym;

- karmelowym;

- ananasowym;

- pomarańczowym.

Duża ilość smaków pozwala wybrać nam ulubiony, przez co regularne zażywanie będzie proste i przyjemne.

Produkt możemy stosować z innymi lekami tylko i wyłącznie za zgodą lekarza prowadzącego. Warto mieć na uwadze, że środek może wchodzić w interakcję z innymi preparatami leczniczymi, a ta natomiast może skutkować poważną utratą zdrowia. Zabrania się stosowania Kamagry Oral Jelly z lekami z grupy azotanów bądź uwalniających tlenki azotu. Niedostosowanie się do zaleceń może skutkować gwałtownym obniżeniem ciśnienia tętniczego. Jeżeli przyjmujemy leki z grupy inhibitorów proteazy, również musimy skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Możliwe wystąpienie skutków ubocznych w przypadku stosowania równocześnie ze środkami α-adrenolitycznymi.

Żel niezależnie od smaku działa tak samo, i zawiera taką samą dawkę substancji czynnej siledenafil citrate. Farmaceutyk może na stałe pomóc mężczyźnie w problemach związanych z erekcją. Regularne zażywanie żelu sprawia, że penis i ciała jamiste stają się bardziej ukrwione. W efekcie zwiększa się przepływ krwi do członka. Dodatkowo lekarze zaobserwowali pozytywne działania w leczeniu zaburzeń na tle psychologicznym. Środek pomaga „odblokować się” mężczyźnie – nabrać pewności siebie. Inny preparat na rynku zawierający siledenafil citrate to Viagra.

Wszystkie leki na potencje są śmiertelnie niebezpieczne dla małych dzieci. Należy je, zatem przechowywać w miejscu trudno dostępnym, najlepiej niewidocznym. Ważne by miejsce było suche i zaciemnione. Dla własnej wygody i bezpieczeństwa nie powinniśmy wyrzucać oryginalnego opakowania, w którym lek był docelowo dostarczony. Ważne jest również, by zawsze mieć ulotkę, może ona wskazać niepożądane objawy. Jeżeli chcemy się pozbyć przeterminowanego leku, winniśmy udać się do apteki, gdzie stoją specjalne pojemniki przeznaczone dla odpadów medycznych.

Środek na potencję w żelu posiada szybszy czas działania aniżeli tabletki. Lekarstwo działa praktycznie natychmiastowo – do piętnastu minut od momentu zażycia. Udowodnione jest, że, mimo iż Oral Jelly oraz Kamagra w tabletkach posiadają ten sam skład, żel działa mocniej, aniżeli jej odpowiednik. Dodatkowo żel wyciskany jest z tubki bezpośrednio do ust – nie istnieje obowiązek popijania go wodą. Tabletki Kamagry należy natomiast popić minimum jedną szklanką płynów.

Oczywiście jest to mit. Oral Jelly, a więc Kamagra w żelu przeznaczona jest dla tych, którym połykanie dużej pastylki sprawia problem. Znacznie wygodniejszą formą jest rozpuszczenie słodkiego żelu w buzi, warto również zauważyć, że Kamagra w żelu oraz specyfik w tabletkach posiadają ten sam skład. Leki te działają, więc tak samo. Wersja smakowa nie stanowi żadnej ujmy, a dodatkowo wpływa na naszą psychikę – jedząc coś smacznego jesteśmy bardziej rozluźnieni. Dodatkowo słodki żel dla wielu z nas jest przyjemniejszą formą spożycia leku na potencję.

Oczywiście jest to całkiem możliwe. Naukowcy udowodnili, że produkty farmakologiczne mają bardzo pozytywny wpływ, jeżeli chodzi o trwałe usuwanie problemów dotyczących potencji. Regularne przyjmowanie środka może sprawić, że nasza erekcja zawsze będzie pełna i długotrwała, a stosunek satysfakcjonujący. Wszystko zależne jest od źródła naszych problemów. Nie mniej jednak istnieje duża szansa, że regularne przyjmowanie żelu sprawi, że nasze życie seksualne już na zawsze będzie udane.


Skuteczny środek na potencję jakim jest Kamagra Oral Jelly 100mg w żelu rozszerzy naczynia krwionośne członka podczas stymulacji seksualnej. Postaw na bezpieczne rozwiązania.
5 3
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.