Apcalis Sx 20mg w żelu

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg

Dostępność: W magazynie

Saszetki
Cena: 0,00

Cennik

30.00 600.00
Saszetek Cena za 1 saszetkę Wysyłka
1 do 3 30,00 zł 15 zł
4 25,00 zł 15 zł
5 do 11 23,00 zł 15 zł
12 do 15 19,50 zł 15 zł
16 do 30 19,00 zł GRATIS
31 do 39 16,00 zł GRATIS
40 15,00 zł GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Apcalis Oral Jelly to preparat na potencję w formie żelu. Jest to doskonały zamiennik dla klasycznych tabletek, ponieważ można go zastosować w sposób dyskretny w dowolnym miejscu i czasie. Skuteczność Apcalis w wersji żelowej jest równie wysoka jak w przypadku tabletek. Ogromnym atutem Apcalis jest także czas działania, który wynosi nawet 36 godzin. Zażycie jednej saszetki Apcalis może sprawić, że mężczyzna będzie gotowy do odbycia nawet kilku stosunków seksualnych zakończonych wytryskiem. Według wielu panów Apcalis Oral Jelly to najskuteczniejszy oraz najwygodniejszy sposób na leczenie impotencji. Dołącz do grona zadowolonych mężczyzn już dziś. Sięgnij po wysoce skuteczny lek na erekcję Apcalis w formie żelu i odzyskaj pełną sprawność seksualną.

Apcalis Oral Jelly - co to za lek?

Apcalis Oral Jelly to jeden z wariantów tego wysoce skutecznego środka stosowanego w leczeniu zaburzeń erekcji. Składnikiem aktywnym Apcalis jest tadalafil w stężeniu 20 mg. Tadalafil jest zaliczany do grona inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Są to składniki, które sprawiają, że zahamowane zostaje działanie bardzo szkodliwego enzymu fosfodiesterazy typu piątego. Jeżeli enzym ten działa nieprawidłowo, mężczyzna ma spore problemy z uzyskaniem oraz utrzymaniem wzwodu. Zastosowanie Apcalis Oral Jelly powoduje, że mężczyzna już po kilkunastu minutach jest w stanie odbyć stosunek seksualny. Skuteczność tadalafilu została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych przeprowadzonych przez niezależne laboratoria badawcze.

Czy Apcalis w formie żelu na pewno pomoże na zaburzenia erekcji?

Wielu mężczyzn ma pewne wątpliwości do stosowania leków na potencję w formie żelu, ponieważ obawiają się, że ich skuteczność jest znacznie niższa. Warto wiedzieć, że takie obawy są całkowicie nieuzasadnione. Zarówno Apcalis w tabletkach jak i w postaci żelowej zawierają dokładnie ten sam składnik aktywny, czyli tadalafil. Oznacza to, że bez względu na to, jaką postać leku na erekcję spożyjemy, jego działanie będzie identyczne. Dodatkowo, przyjęcie leku na erekcję w formie smacznego żelka ma ogromny wpływ na komfort psychiczny.

Kto może stosować lek Apcalis Oral Jelly?

Lek Apcalis Oral Jelly przeznaczony jest wyłącznie dla tych mężczyzn, którzy mają problemy z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji od dłuższego czasu. Nie mogą go zażywać mężczyźni, którzy chcieliby zwiększyć swoje doznania w trakcie seksu oraz nastolatkowie poniżej 18. roku życia. Z wiadomych względów lek nie może być stosowany przez kobiety.

Zasady stosowania leku Apcalis Oral Jelly

Apcalis Oral Jelly to silny lek przeznaczony dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji, dlatego należy stosować go zgodnie z opisanymi tutaj wskazówkami. Po pierwsze, preparat należy przyjmować maksymalnie raz na 24 godziny około 30-60 minut przed zaplanowanym zbliżeniem z partnerką. Nie wolno łączyć go z alkoholem, grejpfrutem oraz produktami wysokotłuszczowymi. Mogłoby to spowodować opóźnienie działania leku bądź jego całkowite zneutralizowanie.

Pierwsze efekty działania leku Apcalis Oral Jelly powinny być zauważalne po upływie kilkunastu minut. Czas działania leku uzależniony jest od konkretnych uwarunkowań organizmu danego mężczyzny. Zazwyczaj Apcalis Oral Jelly działa przez kilka godzin, jednak odnotowano przypadki, w których preparat działał nawet przez 36 godzin.

Zalecamy, aby przed rozpoczęciem kuracji lekiem Apcalis Oral Jelly skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Specjalista sprawdzi, czy zastosowanie leku u danego mężczyzny nie wywoła jakiś efektów ubocznych oraz dostosuje dawkę do jego potrzeb. Należy wiedzieć o tym, że zaburzenia erekcji mogą mieć bardzo różny charakter oraz zasięg, dlatego porada lekarza jest niezbędna.

Czy Apcalis żel działa po alkoholu?

Specjaliści stanowczo odradzają łączenie kuracji lekiem Apcalis żel z alkoholem. Wielu mężczyzn sięga po alkohol, aby podczas miłosnych igraszek zyskać większą pewność siebie. Warto wiedzieć, że połączenie alkoholu z Apcalis Oral Jelly może spowodować, że lek zacznie działać znacznie później bądź nie przyniesie jakichkolwiek efektów. To może poskutkować tym, iż próba stosunku zakończy się niepowodzeniem. Jeśli już, lampkę wina lepiej jest wypić po zakończonym stosunku.

Przeciwwskazania do stosowania Apcalis żel

  • Niedawno przebyty zawał serca lub udar mózgu, miażdżyca,
  • uczulenie na jeden ze składników preparatu,
  • bardzo niskie ciśnienie tętnicze,
  • schorzenia nerek lub wątroby,
  • zmiany zwyrodnieniowe siatkówki,
  • jednoczesne stosowanie innych środków na potencję.

Skutki uboczne wywoływane przez stosowanie Apcalis żel

Skutki uboczne dotykające największą liczbę pacjentów

Ból głowy, pleców, mięśni, rąk i nóg, zaczerwienienie twarzy, przekrwienie błony śluzowej nosa, ból brzucha.

Skutki uboczne pojawiające się czasami

Zawroty głowy, długi wzwód prącia, krwawienie z nosa, wymioty i nudności, problemy ze wzrokiem.

Skutki uboczne dotykające najmniejszą liczbę pacjentów

Omdlenia, obrzęk powiek, utrata słuchu (krótkotrwała), utrata pamięci (krótkotrwała), zwiększona potliwość.


Innowacyjna formuła leku na potencję jaką skrywa Apcalis Sx 20 mg oral jelly w żelu w szybki sposób rozwiąże Twoje problemy z erekcją. Zapraszamy do zakupu!
5 3
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.