Eriacta 100mg

Producent Ranbaxy / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

56.00 640.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 56,00 zł 14,00 zł 1 15 zł
2 8 96,00 zł 12,00 zł 2 15 zł
4 16 176,00 zł 11,00 zł 4 15 zł
5 20 200,00 zł 10,00 zł 5 15 zł
10 40 360,00 zł 9,00 zł 10 GRATIS
20 80 640,00 zł 8,00 zł 20 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Eriacta to popularny środek na potencję. Zawiera on sporą dawkę sildenafilu - aż 100 mg. Prezentowany środek to doskonałe antidotum na problemy w sferze intymnej. Nie tylko pozwala osiągnąć i utrzymać wzwód, ale również poprawia doznania w trakcie intymnych zbliżeń. Zaufaj sile sildenafilu i postaw na sprawdzony lek Eriacta. Odzyskaj sprawność seksualną szybko, tanio oraz w pełni bezboleśnie.

Eriacta - najważniejsze informacje o skutecznym leku na zaburzenia erekcji

Eriacta to jeden z najpopularniejszych zamienników Viagry. Jego atutem jest fakt, iż zawiera dokładnie ten sam składnik aktywny, a jednocześnie można zakupić go w bardzo atrakcyjnej cenie. Nad stworzeniem receptury Eriacta pracowali wykwalifikowani specjaliści z zakresu seksuologii, którzy doskonale wiedzą, skąd biorą się zaburzenia erekcji oraz jak należy z nimi walczyć. Zawarta w Eriacta wysoka dawka sildenafilu (aż 100 mg) daje mężczyznom stuprocentową gwarancję, że dotychczasowe problemy w sferze seksualnej będą już tylko przykrym wspomnieniem.

Sildenafil powoduje, że do naczyń krwionośnych prącia napływa spora ilość krwi. Optymalne ukrwienie okolic intymnych to podstawowy warunek konieczny do tego, by mężczyzna był w stanie osiągnąć wzwód oraz odbyć stosunek. Działanie leku zostało sprawdzone w wielu badaniach klinicznych, które przeprowadzili niezależni fachowcy z tej dziedziny. Ich konkluzje były jednoznaczne: tak wysoka dawka sildenafilu zawarta w Eriacta daje pewność, że mężczyzna odzyska sprawność seksualną.

Eriacta - zalety popularnego środka na potencję

 • Atrakcyjna cena. Z racji tego, iż Eriacta jest zamiennikiem Viagry, można zakupić ją w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
 • Innowacyjna receptura. Nad przygotowaniem tego preparatu pracował sztab specjalistów z dziedziny seksuologii, dlatego jego skuteczność jest niezwykle wysoka.
 • Skuteczność leku została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi.
 • Niewielkie ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.
 • Bardzo długie działanie leku. Preparat może działać nawet przez 6 godzin.
 • Krótki czas oczekiwania na działanie preparatu. Mężczyzna jest zdolny do osiągnięcia wzwodu już po około 15 minutach od spożycia tabletki.

Jak działa lek Eriacta?

Lek Eriacta swoje skuteczne działanie zawdzięcza sildenafilowi w wysokiej dawce aż 100 mg. Sildenafil powoduje, że naczynia krwionośne ulegają znacznemu rozszerzeniu, dzięki czemu mężczyzna jest gotowy do odbycia nawet kilku stosunków seksualnych. Jeżeli lek jest przyjmowany zgodnie z zaleceniami lekarza, nie wywołuje żadnych efektów ubocznych.

Stosowanie i dawkowanie leku Eriacta

Lek Eriacta należy stosować wyłącznie pod nadzorem lekarza. Z racji tego, iż jest to lek o bardzo wysokiej dawce sildenafilu, konsultacja z lekarzem jest niezbędna. Lek stosuje się według następujących zaleceń. Jedną tabletkę preparatu przyjmuje się raz na 24 godziny około 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym.

Środek należy popić niewielką ilością wody. Uwaga: preparatu nie wolno łączyć z jednoczesnym spożywaniem alkoholu, potraw wysokotłuszczowych, grejpfruta oraz soku grejpfrutowego. Wszystkie te produkty mogą sprawić, że działanie leku zostanie obniżone lub całkowicie zneutralizowane.

Eriacta opinie. Co internauci sądzą o popularnym zamienniku Viagry?

Obecnie na rynku farmaceutycznym jest w sprzedaży mnóstwo zamienników słynnej Viagry. Wiele z nich to zwyczajne podróbki, które w żaden sposób nie pomagają odzyskać sprawności seksualnej. W przypadku leku Eriacta jest zupełnie inaczej. Eriacta opinie wśród internautów ma naprawdę znakomite. Internauci wskazują, że dzięki temu preparatowi udało im się szybko oraz całkowicie bezboleśnie odzyskać dawną sprawność seksualną.

Wielu mężczyzn chwali sobie fakt, że Eriacta zawiera tak dużą dawkę sildenafilu. Dzięki temu mogą kochać się ze swoimi partnerkami nawet przez kilka godzin. Nie czekaj - również postaw na lek Eriacta z wyjątkowo dużą dawką sildenafilu 100 mg. Sprawność w sferze intymnej naprawdę można odzyskać bezboleśnie, skutecznie i tanio.

Eriacta - lista przeciwwskazań do stosowania leku

 • Miażdżyca,
 • cukrzyca,
 • choroba niedokrwienna serca,
 • kardiomopatia,
 • bardzo niskie ciśnienie krwi (niższe niż 90/50),
 • zwyrodnieniowe zmiany w siatkówce,
 • niewydolność krążeniowa,
 • uczulenie na jakikolwiek ze składników leku.

Jakie skutki uboczne może wywołać stosowanie leku Eriacta?

Rzadko notowane skutki uboczne

Wysypka, ból klatki piersiowej, rozdrażnienie, szczypanie w okolicach oczu, nudności i wymioty.

Czasami notowane skutki uboczne

Omdlenia, udar, krwawienie z prącia, krwawienie z nosa, krótkotrwała utrata pamięci, podwyższenie lub obniżenie ciśnienia krwi.

Często notowane skutki uboczne

Ból głowy, ból mięśni, ból kończyn dolnych i górnych, zaczerwienienie twarzy, napady gorąca, uczucie zatkanego nosa.

Co zrobić, by zminimalizować ryzyko pojawienia się efektów ubocznych?

Aby ryzyko wystąpienia efektów ubocznych zostało zminimalizowane, przed rozpoczęciem kuracji należy skonsultować się z lekarzem. Wielokrotnie zdarza się, że groźne działania niepożądane pojawiają się, gdy pacjenci stosują zbyt wysokie dawki preparatów na potencję. Warto stosować się do zaleceń lekarzy, aby później nie zmagać się z kłopotami zdrowotnymi.


Seks i namiętność są jednymi z integralnych części życia. To było nieuniknione, aby zasmakować przyjemności z tego wynikającej i nie móc więcej z tego korzystać.
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.