Super Kamagra 100mg + 60mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil 100mg + Dapoxetine 60mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

120.00 2560.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 120,00 zł 30,00 zł 1 15 zł
2 8 224,00 zł 28,00 zł 2 15 zł
3 12 300,00 zł 25,00 zł 3 GRATIS
4 16 384,00 zł 24,00 zł 4 GRATIS
5 20 440,00 zł 22,00 zł 5 GRATIS
10 40 800,00 zł 20,00 zł 10 GRATIS
20 80 1 440,00 zł 18,00 zł 20 GRATIS
40 160 2 560,00 zł 16,00 zł 40 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Zaburzenia erekcji stają się źródłem wielu problemów w związku partnerskim. Z medycznego punktu widzenia niemożność osiągnięcia wzwodu czy też jego utrzymania jest najczęstszą przyczyną męskiej niepłodności, gdyż mężczyzna nie jest w stanie dokończyć poczęcia. Brak seksu wiąże się z nagromadzeniem stresu, ale także jest przyczyną ogromnej frustracji oraz kompleksów. Osoba zmagająca się z niemocą płciową uważa, iż straciła swoją męskość, co wpływa negatywnie na jej ogólne samopoczucie. Problematyczny okazuje się również przedwczesny wytrysk, który uniemożliwia mężczyźnie zadowolenie swojej kobiety. Nieudane życie seksualne doprowadza do kłótni pomiędzy partnerami, a także może prowadzić do rozstania.Co ważne, nie trzeba wcale akceptować swoich dysfunkcji płciowych, gdyż na rynku znajduje się wszechstronnie działający preparat. Super Kamagra 100mg+60mg rozwiązuje oba problemy w tym samym czasie, a więc pozwala na uzyskanie wysokiej jakości, długiej erekcji, jak i pomaga w kontrolowaniu orgazmu.

Czym jest Super Kamagra 100mg+60mg?

Super Kamagra 100mg+60mg jest to jedno z silnie działających narzędzi, wykorzystywanych w terapii złożonych problemów z męskimi funkcjami seksualnymi. Formuła została przygotowana przez firmę farmaceutyczną Ajanta Pharma. Zawarto w niej aż dwie substancje aktywne, a więc sildenafil (w postaci cytrynianu) oraz dapoksetynę. Sildenafil to doskonale poznany i powszechnie używany środek na potencję, który stymuluje naturalne procesy w organizmie mężczyzny. Substancja ta działa skutecznie i długo, a przy tym niesie ze sobą minimalne skutki uboczne.Super Kamagra 100mg+60mg stanowi alternatywną propozycję dla osób, które cenią sobie rewelacyjne działanie zwykłej Kamagry, aczkolwiek chcą zacząć przeciwdziałać także swojej drugiej dolegliwości, a więc przedwczesnej ejakulacji. Rozwiązanie to różni się od klasycznej Kamagry bazującej jedynie na sildenafilu tym, iż ma w sobie również 60 mg dapoksetyny. Mechanizm działania specyfiku jest identyczny, jak innych preparatów na potencję, aczkolwiek związek chemiczny dapoksetyny dodatkowo sprawia, iż panowie mogą o wiele łatwiej zapanować nad momentem wytrysku. Są w stanie lepiej przewidzieć chwilę ejakulacji i zapanować nad nią, aby móc wydłużyć cały stosunek płciowy i zadowolić swoją partnerkę. Erekcja jest również dłuższa i daje więcej satysfakcji.

Super Kamagra 100mg+60mg- skład i działanie

Super Kamagra 100mg+60mg to środek bazujący na działaniu dwóch niezwykle efektywnych składników aktywnych. W porównaniu z innymi produktami na potencję, w których stosuje się tylko sildenafil, Super Kamagra 100mg+60mg charakteryzuje się o wiele lepszym działaniem. Gwarantuje mężczyźnie spotęgowane doznania z uprawiania seksu.

 • Sildenafil w solidnej dawce 100 mg
To dobrze znana i używana od wielu lat w lekach na potencję substancja. Znalazła się ona właśnie w pierwszym preparacie na erekcję dla panów, czyli w Viagrze. Sildenafil należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, który blokuje funkcjonowanie enzymu odpowiadającego za hamowanie napływu krwi do penisa. Enzym ten sprawia, iż mężczyzna nie jest w stanie uzyskać prawidłowego wzwodu, jak i go utrzymać na wystarczający czas. Sildenafil umożliwia więc osiągnięcie erekcji podczas stymulacji seksualnej, dzięki czemu może on odbyć satysfakcjonujący stosunek z partnerką.
 • Dapoksetyna w dawce 60 mg

Substancja ta przeciwdziała szybkiej ejakulacji. Dapoksetyna w dawce 60 mg odpowiada za regulację poziomu serotoniny (hormonu szczęścia). Dzięki temu wytrysk następuje w odpowiednim dla mężczyzny czasie, a nie zbyt wcześnie. Hormon szczęścia zmniejsza niepokój, napięcie mięśniowe oraz stres. Mężczyzna może więc czerpać jak najwięcej radości z miłosnych uniesień.Starannie opracowany skład i obecność dwóch substancji czynnych jest dużą zaletą tego produktu. Połączenie sildenafilu i dapoksetyny sprawia, iż mężczyzna może nie tylko cieszyć się pełnym wzwodem, ale także opóźnić moment wytrysku nasienia. Seks więc może stać się satysfakcjonujący dla obojga partnerów, a sam stosunek może trwać jeszcze dłużej niż zwykle.

Jak wygląda oryginalny produkt Super Kamagra 100mg+60mg?

Oryginalna Super Kamagra 100mg+60mg to produkt zawierający 4 tabletki w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Mają one kolor jasno-zielony i są w kształcie rombu. Ponadto, na każdym opakowaniu znaleźć można datę ważności, unikalny numer seryjny oraz nazwę producenta specyfiku (Ajanta Pharma).

Komu polecana jest Super Kamagra 100mg+60mg?

Środek ten został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, u których problemy z funkcjami seksualnymi są bardziej złożone. Produkt jest więc kierowany do panów cierpiących z powodu brak erekcji, niemożności jej utrzymania na odpowiednio długi czas oraz przedwczesnego wytrysku. Medykament zawiera sildenafil, a więc substancję dającą doskonałe efekty w leczeniu zaburzeń erekcji, jak i dapoksetynę, czyli substancję leczącą przedwczesny wytrysk. Dapoksetyna polecana jest osobom, które chcą podjąć walkę z problemem przedwczesnego wytrysku, jak i kłopotliwą ejakulacją występującą nawet przy niewielkiej stymulacji seksualnej.Nie należy czekać, aż kłopoty w sferze seksualnej spotęgują się, a ich konsekwencje wpłyną znacznie na jakość życia człowieka. Jak każdy wie, trudności w sferze łóżkowej odbijają się niekorzystnie na związku, kontaktach towarzyskich, jak i życiu zawodowym. Niezrealizowany popęd doprowadza do pogorszenia stanu psychicznego mężczyzny. U takiej osoby pojawiają się kompleksy, niższa samoocena, brak pewności siebie. Z tego względu tak istotne jest szybkie działanie. Sposobem na uratowanie życia seksualnego jest z pewnością Super Kamagra 100mg+60mg. Ten innowacyjny środek rozwiązuje aż dwa często spotykane męskie problemy.

Super Kamagra 100mg+60mg- zalety

Super Kamagra 100mg+60mg jest to lek pomagający odzyskać zdrową erekcję, a przy tym opóźniający wytrysk. Działa on poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych w ciałach jamistych członka i zwiększenie jego ukrwienia. Męski narząd może więc stać się twardy i gotowy do penetracji na odpowiednio długi czas. Super Kamagra 100mg+60mg to rewolucyjny preparat o wysokiej skuteczności, który jest sposobem aż na 2 męskie problemy. To lek, który polecany jest osobom mającym problemy z potencją, jak i ze zbyt wcześnie zakończonym stosunkiem. Co ważne, Super Kamagra 100mg+60mg poprawia jakość seksu, nie wpływając przy tym na inne aspekty życia (jakość nasienia, płodność). Przyjmowanie specyfiku nie oddziałuje w żaden sposób na zdolność poczęcia potomka przez mężczyznę czy też na zdolność zajścia w ciążę przez kobietę. Super Kamagra 100mg+60mg po przyjęciu jej dawki pozwala wyeliminować problem ze słabą erekcją i jej złą jakością. Ponadto:

 • Zapewnia erekcję utrzymującą się przez ok 4-5 godzin podczas pobudzenia seksualnego,
 • Zapobiega przedwczesnej ejakulacji, zwiększa czas trwania, jak i jakość współżycia,
 • Daje efekty już po 30 minutach od przyjęcia dawki leku,
 • Ma ograniczoną ilość przeciwwskazań oraz działań niepożądanych,
 • Można ją przyjmować nawet przez dłuższy czas, gdyż nie wpływa na pracę innych narządów czy układów,
 • Nie uzależnia, również przy dłuższym przyjmowaniu.

Przyjmując ten produkt zgodnie z zaleceniami producenta, (20 tygodni) męskie funkcje seksualne ulegną widocznej poprawie.

Super Kamagra 100mg+60mg- sposób dawkowania

Super Kamagra 100mg+60mg to preparat, którego trzeba przyjąć na ok. 30 minut przed planowanym współżyciem. Zaleca się spożyć jednorazową dawkę Super Kamagry 100mg+60mg. Przez te 30 minut tabletka będzie miała wystarczający czas, aby jej substancje czynne zostały wchłonięte przez organizm z przewodu pokarmowego. Aby móc zapewnić sobie optymalny czas wchłaniania, nie wolno spożywać środka wraz z tłustym posiłkiem. Tłuste pożywienie prowadzi do spowolnionego trawienia tabletki, a więc jej efekty mogą być osłabione czy też ukazać się później.

W taki sam sposób działa alkohol, a więc nie można go spożywać wraz z zażywanymi inhibitorami fosfodiesterazy. Medykament należy popić wodą, nigdy sokiem grejpfrutowym, który również działa na niego niekorzystnie. Po przyjęciu jednej tabletki Super Kamagry 100mg+60mg mężczyzna może spodziewać się wystąpienia pełnej erekcji i jej długiego utrzymania, a przy tym opóźnionego wytrysku.

Ile utrzymują się efekty działania Super Kamagry 100mg+60mg?

Preparat ten działa przez ok. 4 godziny, jednakże dokładny czas jest kwestią indywidualną. Zależy więc od organizmu mężczyzny i tempa jego metabolizmu. Preparaty takie jak właśnie Super Kamagra 100mg+60mg działają w sposób błyskawiczny, gdyż już po ok. 30 minutach od spożycia pigułki, mężczyzna uzyskuje pełną gotowość do łóżkowych igraszek. Nie należy obawiać się niekontrolowanego wzwodu, gdyż lek działa jedynie podczas wystąpienia stymulacji seksualnej. Super Kamagra 100mg+60mg to tańsza alternatywa popularnej niebieskiej tabletki. Co ważne, odznacza się nie tylko atrakcyjniejszą ceną, ale również wszechstronnym działaniem na męskie problemy. Mężczyźni mogą powtarzać przyjmowanie leku w zależności od swoich potrzeb. W niektórych przypadkach niezbędne okaże się stosowanie pigułki każdorazowo przed stosunkiem płciowym, a w innych tabletka będzie stosowana jedynie okazyjnie. Czasem zdarza się, iż po zastosowaniu paru dawek środka sprawność seksualna zostaje w sposób trwały przywrócona.

Super Kamagra 100mg+60mg a inne leki

Przed rozpoczęciem kuracji Super Kamagrą 100mg+60mg należy poinformować lekarza czy farmaceutę o wszelkich stosowanych lekach. Preparat ten wykazuje pewne interakcje z niektórymi medykamentami, a zwłaszcza tymi przyjmowanymi w leczeniu bólu w klatce piersiowej. Nie wolno zażywać tego leku wraz z innymi specyfikami, bez wcześniejszej zgody lekarza.

Nie można przyjmować Super Kamagry, jeśli mężczyzna stosuje leki z grupy azotanów, gdyż ich jednoczesne używane może wywołać niebezpieczne obniżenie ciśnienia tętniczego. Trzeba poinformować lekarza, w sytuacji, kiedy przyjmuje się azotany w leczeniu dławicy piersiowej.

Nie wolno przyjmować leku Super Kamagra 100mg+60mg, kiedy pacjent stosuje środki uwalniające tlenek azotu, jak na przykład azotan amylu. Takie połączenie mogłoby wywołać niebezpieczne obniżenie ciśnienia tętniczego. W przypadku spożywania preparatów z grupy inhibitorów proteazy, wykorzystywanych w leczeniu zakażeń wirusem HIV, poleca się rozpoczęcie terapii od najniższej dawki, czyli 25 mg leku.U niektórych mężczyzn zażywających leki a-adrenolityczne z powodu wysokiego ciśnienia krwi czy też rozrostu prostaty, może dojść do zamroczenia, czy zawrotów głowy, które mogą być symptomami niedociśnienia ortostatycznego, opierającego się na spadku ciśnienia krwi w trakcie szybkiego wstawania czy siadania. Objawy te pojawiały się u osób stosujących w tym samym czasie lek Super Kamagra, jak i leki a-adrenolityczne. Ryzyko pojawienia się tych objawów jest najwyższe w ciągu 4 godzin od zażycia dawki Super Kamagry.

Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo pojawienia się tychże objawów, mężczyzna powinien regularnie stosować stałe dawki swojego leku a-andrenolitycznego przed rozpoczęciem leczenia specyfikiem Super Kamagra. Lekarz może zalecić wówczas rozpoczęcie kuracji od początkowej dawki 25 mg Super Kamagry.

Super Kamagra 100mg+60mg a stosowanie z jedzeniem i piciem

Super Kamagra 100mg+60mg może być stosowana jednocześnie z posiłkiem albo niezależnie od niego. Posiłek powinien być jednak lekki i nieobfity. Stosowanie preparatu wraz z tłustymi daniami może doprowadzić do wydłużenia jego czasu działania. Produktu nie powinno się również używać po spożyciu znacznej ilości alkohol. Przez alkohol lek może nie zadziałać w pożądany sposób, a niekiedy może okazać się nieskuteczny. Duże ilości alkoholu nie sprzyjają męskiej potencji. Dozwolona jest jedynie jego niewielka dawka.

Super Kamagra 100mg+60mg- działania niepożądane

Stosowanie tego leku może wiązać się z wystąpieniem pewnych efektów ubocznych.

1. Często występujące działania niepożądane: zaczerwienienie twarzy, zatkany nos, nagłe napady gorąca, ból mięśni, głowy, nóg i rak.

2. Rzadko występujące działania niepożądane: krwawienie z nosa lub prącia, wymioty, nudności, ból w klatce piersiowej, wysypka, utrata pamięci na krótki czas.

Super Kamagra 100mg+60mg jest lekiem uznawanym za wysoce bezpieczny. Pomimo tego, należy go stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy samodzielnie ustalać przyjmowanych przez siebie dawek. Warto pamiętać, iż maksymalna dozwolona dawka Super Kamagry 100mg+60mg wynosi jedną tabletkę na dobę. Poprzez właściwe przyjmowanie środka można zminimalizować ryzyko pojawienia się działań niepożądanych. Występują one często na skutek stosowania zbyt dużych dawek leku.

Ten nowoczesny środek na potencję jest nie tylko bezpieczny, ale również skuteczny. Właśnie dlatego zaufało mu wielu mężczyzn z całego świata. Panowie podkreślają to, iż efekty uboczne pojawiające się podczas jego stosowania, mają zazwyczaj charakter łagodny i przejściowy. Są więc one niewielką ceną za znaczną poprawę jakości życia seksualnego.

Super Kamagra 100mg+60mg- przeciwwskazania

Nie każdy mężczyzna zmagający się z zaburzeniami erekcji może wybrać ten specyfik. Wśród przeciwwskazań zalicza się:

 • Choroba wieńcowa,
 • Miażdżyca,
 • Dziedziczne schorzenia wzroku,
 • Udar mózgu albo zawał serca, przebyty w ostatnim czasie,
 • Choroby nerek i wątroby,
 • Zmiany zwyrodnieniowe siatkówki,
 • Uczulenie na składnik leku (dapoksetynę, sildenafil czy substancję pomocniczą).

Dlaczego warto wybrać właśnie Super Kamagrę 100mg+60mg?

Kiedy w życiu seksualnym mężczyzny zaczyna coś szwankować, wówczas można mieć pewność, iż nierozwiązany problem w końcu odbije się niekorzystnie na relacji w związku. Długotrwały brak satysfakcji w tej sferze życia sprawi, iż mężczyzna zacznie odczuwać widocznie gorszy nastrój, brak pewności siebie, przygnębienie i nerwowość. Jego zły stan psychiczny odbije się nie tylko na kontakcie z drugą połówką i całą rodziną, ale na relacjach zawodowych. Jeśli w porę nie podejmie się skutecznej walki z dysfunkcjami seksualnymi, wtedy można być pewnym, że zarówno związek, jak i całe życie straci swoje barwy. Nie należy bagatelizować problemu, gdyż może on z czasem narastać. Rozwiązaniem nie jest także unikanie seksu.Aby móc zaradzić swoim kłopotliwym dolegliwościom należy w pierwszej kolejności udać się do lekarza. Specjalista może zalecić stosowanie właśnie takiego preparatu jak Super Kamagra 100mg+60mg. To profesjonalny i skuteczny produkt, który jest w stanie rozwiązać problemy większości mężczyzn. Super Kamagra 100mg+60mg zawiera substancję, jaka obecna jest również w popularnej i cenionej przez panów Viagrze. Ponadto, formuła tego leku została wzbogacona substancją, której celem jest walka z przedwczesnym wytryskiem. Preparat ten przywraca wysoką jakość seksu i zapewnia maksymalne doznania, przedłużając czas współżycia. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich dorosłych panów, którzy chcą na nowo rozkoszować się miłosnymi uniesieniami, przez długi czas. Super Kamagra 100mg+60mg przywraca satysfakcję z seksu mężczyźnie, a przy tym umożliwia zadowolenie również jego partnerki.


Wspomóż swoje pożądanie i wybierz Super Kamagra 100mg + 60mg. Tabletki na potencję 2w1 posiadają dwie substancję czynne. Zapraszamy do zakupu!
5 4
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.