Erectalis 20mg

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 92,00 zł Cena za tabletkę: 23,00 zł
2 blistry 8 tabletek 160,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
4 blistry 16 tabletek 288,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
8 blistrów 32 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
16 blistrów 64 tabletek 832,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł

Zaburzenia erekcji mogą Ci przysporzyć wiele problemów, nie tylko tych zdrowotnych, ale również finansowych. Leki są coraz to droższe i w związku z tym w dzisiejszych czasach jest coraz to więcej osób, które nie mogą sobie pozwolić na to, co lekarze im przepisują, również jeśli chodzi o zaburzenia erekcji. Całe szczęście, na rynku pojawia się coraz więcej leków generycznych, którym można zaufać. Jednym z nich jest Erectalis. Lekarz bądź farmaceuta zawsze powinien dostarczyć pacjentom informacje na temat tego, czy są inne alternatywy. Alternatywy to są właśnie te leki generyczne, które kosztują znacznie mniej niż wszelkie z markowych leków typu Viagra.

Co to jest lek generyczny?

Przede wszystkim nazwa rodzajowa to nazwa chemiczna tego leku. Wszystkie markowe leki mają nazwę rodzajową. Leki generyczne nie posiadają opatentowanej nazwy, tylko nazwę rodzajową oraz firmę produkującą lek.

Dlaczego Erectalis jako lek generyczny jest tańszy od markowych leków?

Leki generyczne na zaburzenia erekcji takie jak Erectalis są tańsze, bo są już chronione patentami i więcej niż jedna firma może przejść do ich produkcji i nie trzeba płacić żadnych licencji tego leku dla pierwotnego producenta. Markowe leki droższe, ponieważ są one wyłącznie dla jednego producenta, a także ze względu na koszty reklamy i promocji.

Czy markowe leki na impotencje są lepsze od leków generycznych?

Markowe leki i leki generyczne są zasadniczo takie same. Mają te same składniki, te same ilości składników, a także tworzone są w tym samym procesie. Jest to błędne myślenie, że markowe leki są lepsze niż ogólne, ale efekt obu leków nie zawsze będzie taki sam.

Więc teraz wiesz czym są leki generyczne. Ale przed pójściem do najbliższej apteki, musisz znać następujące informacje:

- sprawdź swoją receptę. W ramach twojej recepty, lekarz może wymienić lek generyczny, ale zazwyczaj pisze wyłącznie markową nazwę leku. Jeśli lekarz pisze coś więcej na temat dozowania lub kontroli to farmaceuta nie może dać odpowiednika generycznego. Jeśli chcesz opcję leków generycznych, należy upewnić się, że lekarz na to pozwala pisząc receptę.

- sprawdź postać dawkowania leku. Formy dawkowania leku są różne - forma generyczna musi być taka sama, jak ta od lekarza. Na przykład, po jednej kapsułce trzy razy dziennie. Tak więc postać dawkowania swojego leku jest ważna.

- sprawdź dawkę leku. Dawkę leku można zobaczyć w ramach recepty tam, gdzie można zobaczyć nazwę leku i jego formę. Na przykład, kapsułka 10 mg. Tak więc dawka leku wynosi 10 mg. W niektórych przypadkach, lek generyczny może nie być dostępny w dawkach podanych na recepcie, ale tego problemu raczej mieć nie będziesz, jeśli chodzi o Erectalis.

Przy zakupie leków generycznych, farmaceuta powinien znać alternatywy, które są dostępne. Pamiętaj, że należy upewnić się, że postać dawkowania i dawka leku jaką decydujesz się kupić jest taki sam jak ta, określona przez lekarza. Nie martw się - Twój farmaceuta pomoże Ci - udzieli Ci wszystkich informacji, których potrzebujesz. Nie wstydź się prosić o więcej informacji, jeśli masz jakieś pytania.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.