Super Kamagra Oral Jelly 100mg + 60mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil 100mg + Dapoxetine 60mg

Dostępność: W magazynie

Saszetki
Cena: 0,00

Cennik

25.00 1800.00
Saszetek Cena za 1 saszetkę Wysyłka
1 do 3 25,00 zł 15 zł
4 do 7 20,00 zł 15 zł
8 do 11 18,50 zł 15 zł
12 do 15 16,00 zł 15 zł
16 do 19 15,50 zł 15 zł
20 do 79 15,00 zł GRATIS
80 do 199 12,00 zł GRATIS
200 9,00 zł GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Dosyć spora część męskiej populacji cierpi z powodu zaburzeń erekcji, jak i przedwczesnego wytrysku. Właśnie dla nich opracowano leki, których celem jest wsparcie funkcji seksualnych. Pomagają one w sposób trwały albo czasowy osiągnąć oraz utrzymać wysokiej jakości wzwód. Warto jednak podkreślić, iż dla panów zaburzenia erekcji czy jej brak nie jest jedyną przeszkodą niepozwalającą na czerpanie radości z udanego współżycia. Zdarza się również, iż nie są oni w stanie właściwie długo kontrolować swojego organizmu, w trakcie aktywności seksualnej, co przekłada się na szybkie zakończenie stosunku. To kłopotliwa sytuacja nie tylko dla mężczyzny, ale również jego partnerki. Przedwczesny wytrysk wynika często z przepracowania, stresu, zmęczenia czy też wielu innych czynników. Na ten wstydliwy problem pomoże również lek, który początkowo umożliwiał osiągnięcie erekcji, jednakże został ulepszony. Tym preparatem jest Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg. Jego nowoczesna formuła nie tylko gwarantuje bez problemowe uzyskanie wysokiej jakości wzwodu i jego utrzymanie, ale również pozwala na lepszą kontrolę organizmu. Mężczyzna może więc kochać się dłużej i sam zadecydować, kiedy chce zakończyć stosunek. To innowacyjny produkt, w którym wykorzystano aż dwie skutecznie działające substancje. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg to prawdziwie rewolucyjny preparat na rynku specyfików na potencję i kolejny krok ku poprawie życia seksualnego panów. Pierwszą wykorzystaną w nim substancją jest doskonale znany sildenafil o silnym działaniu, natomiast drugą dapoksetyna. Lek działa więc w sposób wszechstronny, nie tylko wzmaga erekcję, ale także ochrania mężczyznę przed zbyt wczesnym wytryskiem.

Czym jest Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg?

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg to nowość na rynku leków na zaburzenia erekcji. Ta unikalna propozycja działa dwutorowo. Jej celem jest poprawienie potencji, w czym pomaga sildenafil w dawce 100 mg. Depoxetin w dawce 60 mg służy natomiast do poprawy formy podczas stosunku płciowego. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg dostępna jest w szybko działających saszetkach, które wystarczy rozpuścić w wodzie. Jest ona o wiele sprawniej wchłaniana przez organizm, aniżeli Kamagra w pigułce, z tego względu działa niezwykle szybko. Mężczyzna uzyskuje pełną sprawność seksualną już po ok. 15- 30 minut. Co ważne, przyjmowanie tego leku nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, a przy tym daje w większości zadowalające efekty.

Zaletą Super Kamagry Oral Jelly 100mg+60mg jest przedłużenie czasu aktywności mężczyzny, z czego może cieszyć się zarówno on, jak i jego partnerka. Receptura tego środka została opracowana dla wszystkich panów, którym zależy na poprawieniu erekcji, ale także na przedłużeniu aktu miłosnego. To specyfik typu 2w1, który króluje na rynkach wielu krajów, zarówno europejskich, jak i azjatyckich. W Polsce także cieszy się rosnącą popularnością. Ponadto, jest to pierwszy specyfik sygnowany nazwą Kamagra, który umożliwia lepsze kontrolowanie zakończenia stosunku. Warto podkreślić, iż środek ten przypomina zwykłe witaminy do rozpuszczania w wodzie. Z tego względu jest on w stanie zapewnić osobie zmagającej się z dysfunkcjami pełną dyskrecję. Preparat można więc bez skrępowania i wstydu zażywać w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg sprawdzi się w przypadku osób, u których zdiagnozowano trwałe albo okresowe problemy z osiągnięciem prawidłowego wzwodu. Ponadto jest rozwiązaniem dla osób, u których pojawiają się objawy przedwczesnego wytrysku o charakterze tymczasowym czy przewlekłym. Produkt ten jest korzystny także dla zdrowia samego organizmu, gdyż stosując go, można ograniczyć ilość spożywanych leków. Już jedna tabletka poradzi sobie z dwoma uciążliwymi schorzeniami. Dzięki niej nie ucierpi również w takim stopniu ludzka wątroba. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg dedykowana jest tylko i wyłącznie dorosłym mężczyznom, którzy od pewnego czasu borykają się z zaburzeniami erekcji tudzież z przedwczesnym wytryskiem lub obydwoma tymi przypadłościami. Preparatu nie mogą przyjmować mężczyźni całkowicie zdrowi, bez problemów z potencją oraz kobiety i osoby poniżej 18 roku życia.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg- skład

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg to środek na potencję o żelowej konsystencji, dostępny w smakowych saszetkach. Wyróżnia go wygodna i przyjemna w spożyciu postać, aczkolwiek najistotniejszy jest jego przygotowany skład. Cechuje go innowacyjność, gdyż w końcu na rynku pojawił się preparat na potencję działający w sposób dwutorowy. Za jego skuteczne działanie odpowiadają aż dwie substancje aktywne, czyli sildenafil w dawce 100 mg i depoksetyna w dawce 60 mg. Połączenie to sprawiło, iż Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg działa niezwykle szybko i wydajnie.

1. Sildenafil w dawce 100mg Doskonale przebadana substancja od lat z powodzeniem używana w środkach na zaburzenia erekcji. Po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 1998 roku. Od tamtej pory przeszła wiele badań klinicznych, które jednoznacznie dowiodły jej skuteczności w walce z męskimi dysfunkcjami w sferze seksualnej. Sildenafil jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5, który zmniejsza działanie enzymy fosfodiesterazy typu 5. Enzym ten doprowadza do sytuacji, kiedy to do ciał jamistych penisa napływa niewystarczająca ilość krwi, wówczas mężczyzna nie może uzyskać erekcji pomimo pobudzenia seksualnego. Poprzez zastosowanie sildenafilu można szybko pozbyć się problemu z erekcją i uzyskać długi wzwód.

2. Dapoksetyna w dawce 60 mg To dodatkowa substancja, która odpowiedzialna jest za tak rewelacyjny mechanizm działania produktu Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg. Dokładnie mówiąc, zapobiega ona szybkiemu wytryskowi. Przedwczesna ejakulacja jest niezwykle powszechnym zjawiskiem, przede wszystkim dotyka ono grupy młodych osób. Zdarza się również starszym panom, którzy żyją w ciągłym stresie i są przemęczeni. Niestety często panów dotykają oba problemy, zarówno z przedwczesnym wytryskiem, jak i niemożnością uzyskania wzwodu. W obu tych dolegliwościach sprawdzi się Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg. Dapoksetyna zwiększa poziom serotoniny, a więc hormonu szczęścia. Serotonina przyczynia się do poprawy samopoczucia, zmniejsza napięcie mięśniowe, uspokaja. Jej wysoka obecność sprawia, iż mężczyzna odczuwa spotęgowane doznania seksualne.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg- komu jest polecana?

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg została opracowana z myślą o osobach, które zmagają się z zaburzeniami erekcji oraz przedwczesnym wytryskiem. Produkt działa w sposób kompleksowy, dzięki czemu zbyteczne okazuje się spożywanie kolejnych leków, które pomogą rozwiązać oba problemy. Już jeden lek w postaci Super Kamagry Oral Jelly 100mg+60mg da pożądane rezultaty. Niestety kłopot z osiągnięciem oraz utrzymaniem erekcji dotyka nawet 20 procent panów na całym świecie. Środek ten sprawdzi się dla osób w różnym wieku, co ważne, da on zamierzone efekty nawet w przypadku, kiedy mężczyźnie będzie towarzyszył stres. Jest to więc doskonała propozycja dla młodych ludzi, którzy wkraczają w świat cielesnych doznań, zmagają się z kompleksami i nie są pewni siebie. To opcja także dla starszych mężczyzn, gdyż czas działania leku wynosi nawet do godzin. Podczas sięgania po ten lek należy pamiętać, aby nie wypijać zbyt dużej ilości alkoholu, który osłabi działanie preparatu na potencję.Nie warto czekać, aż problemy z erekcją same się rozwiążą, gdyż najczęściej się tak nie dzieje. Niestety brak wzwodu odbija się negatywnie na związku, jak i na życiu zawodowym mężczyzny. Doprowadza również do pogorszenia jego stanu psychicznego. Niezrealizowany popęd seksualny jest w stanie zrujnować całe życie pary. Przedwczesny wytrysk nie pozwala na osiągnięcie obustronnej satysfakcji, co jest także ogromnym problemem. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg to propozycja dla wszystkich osób, które chcą prowadzić udane życie seksualne i zadowalać w tej kwestii również swoją partnerkę. Aby móc na trwałe wyeliminować ze swojego życia problemy z potencją, trzeba koniecznie udać się po profesjonalną pomoc. Lekarz pomoże określić źródło problemu i wdroży odpowiednie leczenie. Warto pamiętać, iż zaburzenia na tle seksualnym są często spowodowane chorobami. Niezwykle istotna jest więc szybka reakcja i niebagatelizowanie problemu. Podczas leczenia Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg okaże się niezwykle pomocna, gdyż dzięki niej mężczyzna nie będzie musiał rezygnować z seksu i będzie mógł doświadczać go w sposób zdrowy i bezpieczny.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg- dawkowanie

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg jest nie tylko uniwersalnie działającym medykamentem, ale także to przyjemna w użytkowaniu forma leku. Środek ten dostępny jest w postaci wygodnych saszetek ze smaczną zawartością. W każdej saszetce znajduje się wysoka ilość składników aktywnych, a więc 100 mg sildenafilu oraz 60 mg dapoksetyny. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg może być stosowana raz na dobę, zgodnie z zaleceniami lekarza. Saszetkę rozpuszcza się w wodzie, po czym wypija przygotowany płyn na około 30 minut przed planowanym współżyciem.Lek ten działa przez ok. 4 godziny. Należy mieć na uwadze, iż dokładny czas może być różny i wpływa na niego wiele czynników, jak i skala problemu. Preparatu nigdy nie powinno się łączyć z alkoholem, grejpfrutem i tłustymi potrawami. Przez nie, lek może zadziałać o wiele później, ponadto może nie okazać się wystarczająco skuteczny. Nie należy się obawiać samoczynnego i niekontrolowanego wzwodu, gdyż pojawi się on jedynie podczas stymulacji seksualnej. W czasie działania preparatu mężczyzna może odbyć kilka satysfakcjonujących stosunków z partnerką.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg- efekty uboczne

Wszelkie specyfiki na potencję udostępnione do sprzedaży na rynku polskim uznawane są za bezpieczne. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg jest dokładnie przebadanym klinicznie produktem o potwierdzonej skuteczności. Mężczyzna sięgający po lek może mieć więc pewność i zaufanie, co do jego działania na organizm. Decydując się na kurację przy użyciu Super Kamagry Oral Jelly 100mg+60mg należy jednak mieć na uwadze to, iż tak samo, jak inne leki, może ona wywoływać pewne działania niepożądane. Nie należy się ich jednak obawiać, gdyż są one mało dotkliwe i zazwyczaj szybko przemijają. Wśród nich wymienia się głównie:

 • biegunki,
 • wzdęcia,
 • ból brzucha,
 • szumy uszne,
 • zawroty oraz ból głowy,
 • zaczerwienienie twarzy,
 • kołatanie serca,
 • zmęczenie,
 • senność,
 • omdlenia.

Działania niepożądane występują jednak rzadko i większość panów nie obserwuje u siebie żadnych skutków ubocznych.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg- przeciwwskazania

Nie każda osoba może korzystać z efektywnego działania tego środka na potencję. Przede wszystkim nie mogą go przyjmować osoby z:

 • ze stwierdzoną miażdżycą,
 • po przebytym zawale serca,
 • chorobą układu krążenia,
 • chorobą niedokrwienną serca,
 • z arytmią komorową,
 • po przebytym udarze mózgu,
 • z ciężką niewydolnością wątroby albo nerek,
 • ze zwężeniem zastawki aortalnej czy też jej ciężką wadą zastawkową,
 • z kardiomiopatią,
 • z niekontrolowanym oraz złośliwym nadciśnieniem tętniczym i niskim ciśnieniem (poniżej 90/50 mmHg),
 • przyjmujące środki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów (monoazotan, nitrogliceryny, diazotan izosorbidu),
 • uczulone na któryś ze składników Super Kamagry Orall Jelly,
 • ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki.

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg- dlaczego jest tak skuteczna?

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg to lek, który podlegał badaniu, po czym został przetestowany przez setki, jak nie tysiące osób. To produkt znany przede wszystkim ze swojego wysokiego poziomu bezpieczeństwa, atrakcyjnej ceny i znakomitej skuteczności. Ta innowacyjna formuła działająca kompleksowo jest wynikiem ciężkiej pracy naukowców, których celem było stworzenie perfekcyjnej mikstury w połączeniu dwóch substancji aktywnych. Dapoksetyna oraz sildenafil doskonale współgrają w jednej tabletce, co sprawia, iż Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg ma wielu zadowolonych z niej mężczyzn. Co ważne, preparat na męskie dysfunkcje seksualnie nie uzależnia, jest więc całkowicie bezpieczny nawet podczas dłuższego stosowania. To złoty środek, który pozwala rozwiązać aż dwa męskie problemy. Warto pamiętać, iż zaburzenia potencji nie znikną samodzielnie i trzeba podjąć z nimi walkę. W pierwszej kolejności należy udać się do specjalisty, który ułoży indywidualny plan leczenia. Oprócz tego nieprawidłowe przyjmowanie leku Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg może sprawić, iż nie zadziała on w pożądany sposób. Niezwykle istotne jest więc dokładne zapoznanie się z ulotką specyfiku i wszystkimi informacjami na jego opakowaniu. Tabletkę należy rozpuścić w wodzie i nigdy nie należy przekraczać jej maksymalnej dozwolonej dawki.Sildenafil i dapoksetyna to często wykorzystywane substancje aktywne do leczenia różnych zaburzeń w krajach całego świata. Co ważne, przy dłuższym przyjmowaniu medykamentu, mężczyzna może nawet całkowicie wyeliminować problem z potencją ze swojego życia. Przyjęcie Super Kamagry Oral Jelly 100mg+60mg przed seksem sprawi, iż mężczyzna będzie zrelaksowany i stanie się pewniejszy siebie w kontakcie z partnerką. Lek pozwoli mu także na przeprowadzenie dłuższej gry wstępnej i doprowadzi do obopólnego zadowolenia ze współżycia.

Czy lek Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg można przyjmować wraz z innymi środkami na potencję?

Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg jest kompleksowym rozwiązaniem męskich kłopotów. Zapewnia najlepsze działanie samodzielne, z tego względu nie należy ją łączyć z innymi środkami na potencję. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg zawiera solidną dawkę sildenafilu wynoszącą 100 mg i dającą świetne rezultaty dawkę 60 mg dapoksetyny, która doprowadza do znacznego wydłużenia czasu trwania stosunku. Osoby zmagające się z poważnymi dysfunkcjami działania wątroby albo serca, przed jego zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Dapoksetyna nie jest wskazana dla osób, które cierpią na depresję czy poważne problemy psychiczne. Działa ona w taki sposób, iż może doprowadzić do wystąpienia efektów ubocznych u osób przyjmujących środki antydepresyjne. Lek także nie należy przyjmować razem z alkoholem. Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg nie zagraża w żaden sposób osobom, które chorują na cukrzycę czy też inne schorzenia doprowadzające do impotencji. Seksualność jest niezwykle istotną i delikatną sferą życia, stąd panowie nie chcą często rozmawiać o swoich kłopotach z potencją. Jeśli zaburzenia występują coraz częściej, wówczas niezbędna okazuje się konsultacja z lekarzem. Stanowią one bowiem sygnał, iż w organizmie zaczęło się dziać coś niedobrego. Rozpoczęcie terapii produktem Super Kamagra Oral Jelly 100mg+60mg pozwala cieszyć się na powrót udanym życiem seksualnym, która oddziałuje również na sposób postrzegania siebie oraz ogólne samopoczucie mężczyzny, jak i jego partnerki. Wyniki badań wskazują, iż przyjemność seksualna, jaką można uzyskać, po zażyciu tego leku jest niesamowita, ponadto w końcu można czerpać z tej sfery życia maksymalnie spotęgowane doznania.


Preparat, w którym zastosowano dwa składniki aktywne - sildenafil oraz dapoksetynę. Żel, dzięki któremu szybko i bezboleśnie odzyskasz sprawność seksualną
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.