Kamagra 100mg do ssania

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

80.00 1040.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 80,00 zł 20,00 zł 1 15 zł
2 8 152,00 zł 19,00 zł 2 15 zł
3 12 216,00 zł 18,00 zł 3 15 zł
4 16 256,00 zł 16,00 zł 4 GRATIS
5 20 300,00 zł 15,00 zł 5 GRATIS
10 40 560,00 zł 14,00 zł 10 GRATIS
20 80 1 040,00 zł 13,00 zł 20 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Kamagra do ssania to najlepszy wybór dla wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby zaopatrzyć się w nie tylko skuteczny, ale również smaczny środek na erekcję. Kamagra w formie cukierków do ssania jest świetną alternatywą dla klasycznych tabletek. Można je zażyć w dyskretny sposób o dowolnie wybranym miejscu i w dowolnym czasie. Skuteczność Kamagry do ssania jest równie wysoka jak w przypadku zwykłych tabletek. Kamagra do ssania również oparta jest na sildenafilu, czyli najlepszej i najdokładniej przebadanej substancji służącej do leczenia zaburzeń erekcji.

Kamagra do ssania - co warto wiedzieć o tym leku na zaburzenia erekcji?

Kamagra do ssania to jeden z wariantów leku Kamagra. Ma on formę cukierków do ssania. W naszej aptece oferujemy Państwu różne smaki, m.in. truskawki, pomarańczy, banana i ananasa. Niektórzy mężczyźni mają pewne obawy przed zastosowaniem leku Kamagra w wersji do ssania, ponieważ obawiają się, że preparat nie działa równie dobrze co klasyczne tabletki. Warto wiedzieć, iż takie obawy nie mają żadnego uzasadnienia.

Kamagra do ssania posiada dokładnie tę samą substancję aktywną, czyli sildenafil. Jest to najlepiej przebadana oraz najstarsza substancja używana w leczeniu zaburzeń erekcji. Mężczyźni, którym zależy na tym, aby leczenie erekcji było przyjemne, powinni zdecydować się na zakup wyjątkowo smacznych i łatwych do spożycia cukierków do ssania Kamagra.

Zalety Kamagry do ssania

 • Wygodna i dyskretna forma spożycia leku - cukierek do ssania z sildenafilem można spożyć w dowolnym miejscu i dowolnym czasie.
 • Wysoka skuteczność - Kamagra do ssania jest równie skuteczna co klasyczna Kamagra w tabletce.
 • Krótki czas oczekiwania na działanie leku - już po około 30 minutach od zjedzenia cukierka mężczyzna jest gotowy, by rozpocząć miłosne igraszki.
 • Długi czas działania. Mężczyzna jest gotowy do odbywania stosunków nawet przez 4 godziny od spożycia cukierka.
 • Małe ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

Jak stosować lek Kamagra do ssania?

Kamagrę do ssania należy spożyć około 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Lek może działać maksymalnie nawet przez 4 godziny. Zażycie leku nie jest jednoznaczne z automatycznym wzwodem. Aby osiągnąć wzwód, konieczna jest stymulacja seksualna. Dziennie można spożyć maksymalnie jeden cukierek. Przekraczanie dawki jest zabronione, ponieważ mogłoby doprowadzić do wystąpienia bardzo groźnych efektów ubocznych.

Kamagra w badaniach klinicznych

W ciągu ostatnich 20 lat przeprowadzono sporo badań na temat skuteczności sildenafilu, czyli substancji aktywnej Kamagry. Zdecydowana większość naukowców podkreśla, iż Kamagra to wysoce skuteczny lek na potencję, który zazwyczaj nie wywołuje efektów ubocznych. Aby lek działał prawidłowo, ważne jest aby skonsultować prowadzenie terapii z lekarzem lub farmaceutą.

Jakie efekty uboczne wywołuje Kamagra do ssania?

Kamagra do ssania może wywołać wystąpienie określonych efektów ubocznych. Omówiliśmy je w poniższej tabeli.

Efekty uboczne pojawiające się bardzo rzadko

Osłabienie, omdlenie, krwawienie z prącia, krwawienie z nosa.

Efekty uboczne pojawiające się rzadko

Niestrawność, nudności, wymioty, ból brzucha.

Efekty uboczne pojawiające się często

Bóle głowy, rąk, nóg, zawroty głowy, spadek lub wzrost ciśnienia krwi, zaburzenia widzenia, szumy uszne, uczucie zatkanego nosa.

Zaburzenia erekcji - skąd się biorą? Jaka jest skala tego zjawiska?

Problem z potencją to dysfunkcja seksualna, która dotyka około 150 milionów mężczyzn na całym świecie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu był to temat tabu, a mężczyźni dotknięci niską potencją byli pozostawieni sami sobie. Wszystko uległo zmianie w 1998 roku. Wówczas w aptekach pojawiły się pierwsze środki na erekcję oparte na sildenafilu, czyli słynna już Viagra. Dziś w aptekach dostępnych jest mnóstwo tańszych zamienników Viagry o identycznym składzie, takich jak Kamagra do ssania. Zażycie tabletki sprawia, że już po kilkunastu minutach mężczyzna jest w stanie bez problemu uzyskać wzwód. Niektórym wydaje się, że zaburzenia erekcji to naturalna kolej rzeczy. To prawda, że po 40-tym roku życia męski organizm produkuje znacznie mniej testosteronu, przez co osiągnięcie i utrzymanie wzwodu może być sporym problemem. Warto jednak wiedzieć o tym, że na niską potencję wpływa także mnóstwo innych zróżnicowanych czynników. Dysfunkcje seksualne pojawiają się nawet u mężczyzn, którzy nie skończyli jeszcze 30-tego roku życia. Na zaburzenia potencji w głównej mierze wpływa styl życia. Oto najważniejsze czynniki przyczyniające się do pojawienia się zaburzeń wzwodu:

 • nieprawidłowa dieta bogata w cukry, tłuszcze i sól,
 • nadużywanie alkoholu,
 • palenie papierosów,
 • niewielka aktywność fizyczna,
 • chroniczny stres,
 • ciągłe niewyspanie,
 • choroby współistniejące.

Środki takie jak Kamagra do ssania powinny być stosowane w sposób doraźny. O wiele ważniejsze jest wprowadzenie istotnych zmian w swoim życiu. Jeśli mężczyzna zacznie zdrowiej się odżywiać, będzie aktywny fizycznie oraz będzie się mniej stresował, wówczas również problemy z potencją mogą zniknąć.


Tabletki na erekcję Kamagra do ssania 100mg to nowoczesna formuła w cukierku. Dzięki nim już zawsze staniesz na wysokości zadania. Zapraszamy do zakupu!
5 14
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.