Kamagra 100mg GOLD

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

42.00 1600.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 42,00 zł 10,50 zł 1 15 zł
2 8 70,00 zł 8,75 zł 2 15 zł
3 12 96,00 zł 8,00 zł 3 15 zł
4 16 125,00 zł 7,81 zł 4 15 zł
5 20 140,00 zł 7,00 zł 5 15 zł
10 40 260,00 zł 6,50 zł 10 GRATIS
20 80 480,00 zł 6,00 zł 20 GRATIS
40 160 880,00 zł 5,50 zł 40 GRATIS
80 320 1 600,00 zł 5,00 zł 80 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Prezentujemy Państwu lek na potencję do zadań specjalnych, czyli Kamagra Gold. Są to tabletki bardzo chętnie wybierane przez mężczyzn z zaburzeniami erekcji, ponieważ zawierają one aż 100 mg sildenafilu. Wystarczy zażyć tabletkę około 30 minut przed zaplanowanym stosunkiem, aby cieszyć się w pełni satysfakcjonującym stosunkiem seksualnym. Skuteczność sildenafilu została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych sygnowanych nazwiskami renomowanych lekarzy. Kamagra Gold to tani i całkowicie bezbolesny sposób na szybki powrót do dawnej sprawności seksualnej. Sildenafil to najlepsze antidotum na problemy łóżkowe. Sięgnij po Kamagrę Gold i odzyskaj radość z uprawiania seksu.

Kamagra Gold - co to za lek?

Kamagra Gold to lek na potencję, który jest bardzo popularnym zamiennikiem Viagry. Zawiera on maksymalną dawkę sildenafilu - aż 100 mg. Sildenafil to inhibitor fosfodiesterazy typu piątego, który ma ogromny wpływ na odzyskanie zdolności do odbywania stosunków seksualnych. Skuteczność preparatu została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi, dlatego nie trzeba mieć obaw co do wystąpienia jakiś groźnych efektów ubocznych.

Kamagrę Gold zaleca się wszystkim mężczyznom, u których mniejsze dawki sildenafilu nie przynosiły pożądanych rezultatów. Sildenafil w dawce 100 mg daje stuprocentową gwarancję, iż kilkanaście minut po przyjęciu tabletki mężczyzna nie będzie miał żadnych problemów z uzyskaniem oraz utrzymaniem wzwodu.

Charakterystyka działania sildenafilu

Na czym dokładnie polega działanie tabletek Kamagra Gold oraz innych środków z sildenafilem? Podstawa rzecz, którą warto wiedzieć: na osiągnięcie wzwodu ma wpływ szereg skomplikowanych procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie mężczyzny. Najważniejsze są tutaj dwa enzymy. Podstawowy enzym, który odpowiada za napływ krwi do prącia, to cyklaza guanylowa. W momencie, gdy mężczyzna staje się podniecony seksualnie, wtedy cyklaza guanylowa stymuluje napływ krwi do ciał jamistych prącia. W ten sposób mężczyzna jest zdolny do osiągnięcia wzwodu. Wysoki poziom ukrwienia w zdrowym organizmie utrzymuje się aż do momentu uzyskania orgazmu, ejakulacji lub do zniknięcia pobudzenia seksualnego.

Wówczas fosfodiesteraza typu piątego blokuje napływ krwi do prącia. Jeżeli enzym ten nie działa prawidłowo, penis nie jest ukrwiony prawidłowo. Brak optymalnego ukrwienia to najważniejszy czynnik decydujący o tym, że mężczyzna nie jest zdolny do odbywania stosunków seksualnych. Takie zaburzenie dotyka mężczyzn w bardzo różnym wieku. Mylą się ci, którzy uważają, że niska potencja to wyłączna domena mężczyzn po 40-tce. Niska potencja coraz częściej dotyka nawet panów przed 30-tką. Na spadek sprawności seksualnej oraz nieodpowiednie działanie enzymów ma wpływ wiele zróżnicowanych czynników, takich jak nieodpowiednie nawyki żywieniowe, niewielka aktywność fizyczna, zbyt mała ilość snu, chroniczny stres, nadużywanie alkoholu, palenie tytoniu itd. Zawarty w Kamagrze Gold sildenafil hamuje aktywność fosfodiesterazy typu piątego, dlatego pod wpływem odpowiednich bodźców seksualnych mężczyzna nie ma żadnych problemów z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu. Tabletka z sildenafilem sprawia, że już po około 30 minutach mężczyzna może oddać się miłosnym igraszkom.

Jak stosować lek Kamagra Gold?

Lek Kamagra Gold należy spożywać doustnie i popijać wodą około 30-60 minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym. Należy stosować się do ograniczenia: 1 tabletka raz na 24 godziny. Spożycie większej ilości dawek nie wydłuży działania leku, tylko sprawi, że wystąpią efekty uboczne. Zachęcamy, by przed rozpoczęciem kuracji lekiem Kamagra Gold skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Kamagra Gold opinie - co internauci mówią o tym mocnym leku na potencję?

Trzeba przyznać, że Kamagra Gold opinie wśród internautów ma naprawdę znakomite. Zdecydowana większość mężczyzn podkreśla w internetowych wpisach, że dzięki temu preparatowi udało im się całkowicie bezboleśnie oraz bardzo szybko odzyskać sprawność seksualną. Nie ma się co dziwić - w końcu Kamagra Gold oparta jest na sildenafilu, czyli najdokładniej przebadanej substancji stosowanej w leczeniu zaburzeń erekcji. Wielu mężczyzn ceni sobie także Kamagrę Gold z powodu wyjątkowo atrakcyjnej ceny. Jest to świetny zamiennik dla Viagry, ponieważ zawiera identyczny skład.

Kamagra Gold - przeciwwskazania

Kamagry Gold nie można stosować w określonych okolicznościach. Do najważniejszych przeciwwskazań stosowania tego leku zaliczamy:

  • uczulenie na jakikolwiek składnik aktywny preparatu,
  • niedawno przebyty zawał mięśnia sercowego lub udar mózgu,
  • bardzo niskie ciśnienie tętnicze,
  • schorzenia nerek lub wątroby,
  • neuropatia nerwu wzrokowego,
  • niewydolność krążeniowa.

Jakie skutki uboczne może wywołać Kamagra Gold?

Z racji tego, iż Kamagra Gold jest bardzo silnym lekiem na potencję, trzeba liczyć się z ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych. W większości przypadków skutki uboczne mają łagodny charakter i ustępują po stosunkowo krótkim czasie. W poniższej tabeli omówiliśmy najważniejsze skutki uboczne Kamagra Gold.

Skutki uboczne pojawiające się najczęściej

Ból głowy, ból rąk i nóg, zaburzenia widzenia, niestrawność, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie twarzy.

Skutki uboczne pojawiające się czasami

Udar, nadciśnienie bądź obniżenie ciśnienia, utrata pamięci na krótki czas, omdlenia, krwawienie z nosa krwawienie z prącia i z nosa, krew z moczu i ejakulacie.

Skutki uboczne pojawiające się bardzo rzadko

Wymioty, wysypka, podrażnienie i osłabienie moczu, ból w klatce piersiowej, arytmia, zmęczenie.


Skuteczna Kamagra Gold 100mg to jeden z najbardziej skutecznych leków na erekcję dla wymagających mężczyzn. Wybierz najbardziej sprawdzone rozwiązania.
4.8 11
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.