Kamagra Gold 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

42.00 1600.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 42,00 zł 10,50 zł 1 15 zł
2 8 70,00 zł 8,75 zł 2 15 zł
3 12 96,00 zł 8,00 zł 3 15 zł
4 16 125,00 zł 7,81 zł 4 15 zł
5 20 140,00 zł 7,00 zł 5 15 zł
10 40 260,00 zł 6,50 zł 10 GRATIS
20 80 480,00 zł 6,00 zł 20 GRATIS
40 160 880,00 zł 5,50 zł 40 GRATIS
80 320 1 600,00 zł 5,00 zł 80 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Wśród wielu schorzeń dotykających mężczyzn, jednymi z najbardziej dotkliwych dolegliwości są zwłaszcza te powiązane z narządami rozrodczymi. Problemy w tej sferze życia są niezwykle doskwierające i często utrudniają normalne funkcjonowanie. Do pogorszenia sprawności seksualnej doprowadza często przepracowanie, nadmierny stres, zmęczenie czy brak ruchu. Mężczyźni obawiają się przyznać komukolwiek do tego wstydliwego problemu, stąd sięgają właśnie po preparaty na erekcję. Wśród chętnie wybieranych przez panów środków na zaburzenia erekcji znajduje się właśnie Kamagra Gold 100mg. Ten produkt dedykowany osobom z zaburzeniami wzwodu bije rekordy popularności.

Męska sprawność seksualna przestała być w końcu tematem tabu. Wprowadzenie na rynek innowacyjnych specyfików na potencję spowodowało prawdziwą rewolucję. Dysfunkcje przestały być powodem do wstydu, a panowie nie godzą się z nimi i podejmują skuteczną walkę, wybierając bezbolesną metodę leczenia środkami farmakologicznymi.

Kamagra Gold 100 mg, czyli solidna dawka sildenafilu

Kamagra to najbardziej znany i chętnie wybierany zamiennik Viagry. Zyskał on miano leku na potencję do zadań specjalnych. Kamagra Gold 100 mg zawiera w sobie podwójną dawkę sildenafilu, czyli 100 mg. To maksymalna dozwolona dawka, jaką mężczyzna może przyjąć jednorazowo. Taka wysoka zawartość substancji czynnej w leku, gwarantuje jego skuteczne działanie, również u osób, u których przyjęcie słabszego leku na potencję nie dało zamierzonych rezultatów.

Warto podkreślić, iż Kamagra Gold 100mg nie ustępuje niczym niebieskiej tabletce, gdyż zawiera identyczny składnik aktywny, a ponadto dostępna jest w znacznie atrakcyjniejszej cenie. Kamagra Gold 100mg daje takie same efekty jak Viagra, jest skuteczna i całkowicie bezpieczna, przez co zyskała ogromne zaufanie wśród wszystkich osób, które chcą odzyskać sprawność seksualną. Preparat ten jest polecany zwłaszcza panom, którym zależy na bezpiecznym i zarazem wydajnym preparacie na zaburzenia wzwodu. Kamagra Gold 100mg działa szybko, pozwalając na uzyskanie i odpowiednio długie utrzymanie wzwodu. Wybierając ten produkt możemy cieszyć się z udanego życia seksualnego. Dla wielu mężczyzn jest to najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku.

Kamagra Gold 100mg- co zawiera w składzie?

Kamagra Gold 100mg jest to produkt, którego receptura została opracowana na bazie aktywnej substancji o nazwie Sildenafil, która występuje z nim w postaci cytrynianu. 100 mg dotyczy oczywiście ilości Cytrynianiu Sildenafilu zawartego w leku. Pozostałe składniki preparatu na potencję, występujące w niewielkich dawkach to: sól sodowa kroskarmelozy, wodofosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, lak z indygtyną, glicerol trioctan, dwutlenek tytanu, hypromeloza, magnez stearynianu. Przed rozpoczęciem kuracji Kamagrą Gold 100 mg należy koniecznie zapoznać się z ulotką produktu, a także sprawdzić, czy w składzie środka nie ma obecnych śladowych ilości innych potencjalnie niebezpiecznych składników, na które możemy być uczuleni. Właściwa nazwa substancji to Sildenafil Citrate IP, a więc właśnie taką dokładnie nazwę powinno zawierać oryginalne pudełko Kamagry Gold 100 mg od Indyjskiej Firmy Ajanta Pharma Limited.

Kamagra Gold 100mg- w jaki sposób działa?

Kamagra Gold 100mg jest to specyfik stworzony dla wszystkich dorosłych mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji. Mogą sięgać po niego osoby w każdym wieku, które ukończyły 18 rok życia. Zaburzenia potencji obejmują sytuacje, kiedy mężczyzna nie jest w stanie uzyskać w ogóle wzwodu czy też jest on niepełny, jak przypadku kiedy nie utrzymuje się on wystarczająco długi czas niezbędny do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Preparat ten posiada sildenafil w najwyższej dawce dobowej, czyli 100 mg. Substancja ta jest właściwie najlepiej przebadaną i doskonale znaną na rynku. Od dawna sildenafil jest z powodzeniem używany w leczeniu zaburzeń potencji. Właśnie ten składnik znalazł zastosowanie w pierwszej na rynku pigułce na erekcję, czyli w Viagrze. Wiele badań klinicznych potwierdziło jego wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo. Identyczna substancja jest obecna w Kamagrze Gold 100 mg, aczkolwiek jej cena jest o wiele niższa.

Sildenafil jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5, a więc enzymu niezwykle istotnego dla całego procesu uzyskania erekcji i jej odpowiednio długiego utrzymania. W czasie pobudzenia seksualnego w organizmie mężczyzny zachodzi wiele zmian biochemicznych. Główną zmianą jest wzrost ilości tlenku azotu oraz cGMP (cyklicznego monofosforanu guanozyny). Związki te są odpowiedzialne za poszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększony napływ krwi do ciał jamistych penisa, jak i pojawienie się erekcji. Wzwód utrzymuje się przez czas, w którym we krwi obecne jest wysokie stężenie tlenku azotu. Jeśli chodzi o obniżenie poziomu cGMP, odpowiedzialny jest za nie enzym fosfodiesteraza typu piątego.

U osób cierpiących na zaburzenia erekcji enzym ten odznacza się często zbyt wysoką aktywnością, a co za tym idzie poziom cGMP za szybko maleje. Dochodzi wówczas do zwężenia naczyń krwionośnych, krew odpływa z ciał jamistych, a penis staje się znowu wiotki. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie przed seksem inhibitora fosfodiesterazy typu piątego, a więc Kamagry Gold 100mg. Lek ten pozwala na ograniczenie aktywności enzymu, a cGMP pozostaje na właściwie wysokim poziomie. Mężczyzna nie musi obawiać się wówczas pogorszenia jakości wzwodu podczas trwania aktu seksualnego.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra Gold 100mg ?

Oryginalny produkt posiada opakowanie, w którym znajdują się 4 tabletki środka na erekcję o barwie zielono-niebieskiej. Każda tabletka Kamagry Gold 100mg posiada kształt rombu i na wszystkich znajduje się wytłoczone logo producenta, czyli Ajanta Pharma. Po drugiej stronie takiej tabletki znajduje się natomiast symbol KGR 100. Oryginalne opakowanie leku musi zawsze posiadać pewne znaki szczególne, a są to: data ważności leku, unikalny numer seryjny, hologram z nazwą producenta.

Kamagra Gold 100mg- zalety

 • Najwyższa dozwolona dawka sildenafilu wynosząca 100 mg, którą można przyjąć jednorazowo raz na dobę,
 • Skuteczność produktu potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi,
 • Doskonale znana i przebadana substancja aktywna znajdująca się w leku,
 • Stosunkowo niska cena,
 • Małe ryzyko wystąpienia działań niepożądanych,
 • Niezwykle długie działanie leku, gdyż mężczyzna jest zdolny osiągnąć erekcję nawet kilka godzin po przyjęciu dawki preparatu,
 • Krótki czas oczekiwania na pierwsze rezultaty działania środka, pojawiają się one po około 20 minutach.

Kamagra Gold 100mg- sposób dawkowania

Kamagra Gold 100mg jest to produkt polecany do stosowania w zaburzeniach potencji. Preparat ten trzeba zawsze przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta czy też według wskazań lekarza. Maksymalna dawka leku przyjętego przed planowanym stosunkiem wynosi 100 mg sildenafilu. Nigdy nie powinno się przekraczać najwyższej dozwolonej dawki, gdyż nie przyniesie to żadnych korzyści. Zażycie zwiększonej ilości leku może doprowadzić jedynie do pojawienia się uciążliwych efektów ubocznych o różnym stopniu nasilenia. W żadnym razie nie zwiększy skuteczności medykamentu, ani nie przedłuży czasu jego działania. Trzeba mieć na uwadze, iż środek na potencję nie powinien być stosowany wraz z alkoholem. Spożywanie trunków w czasie przyjmowania leku doprowadza do zaburzenia jego metabolizmu, ponadto może sprzyjać wystąpieniu efektów ubocznych. Dozwolona jest jedynie niewielka ilość alkoholu, która sprzyja miłosnej atmosferze, ale nie odbija się negatywnie na działaniu specyfiku na potencję (np. lampka wina, kieliszek szampana czy jedno piwo). Preparatu nie wolno także łączyć z tłustymi potrawami, ponieważ spowolni to jego wchłanianie z żołądka oraz opóżni działanie specyfiku.

Kamagra Gold 100mg- kiedy zaczyna działać?

Jak większość tabletek stosowanych drogą pokarmową, Kamagra Gold 100mg wchłania się do organizmu po upływie około 30 minut. Aby nie zaburzyć procesu wchłaniania się leku, trzeba wiedzieć, iż pewne czynniki mogą go przyśpieszać, jak i opóźniać. Warto jednak podkreślić, iż czas wchłaniania nie ma żadnego wpływu na skuteczność działania Kamagry Gold. Na proces wchłaniania wpływa przede wszystkim rodzaj spożywanego jedzenia. Tłuste potrawy sprawią, iż organizm nie będzie mógł sprawnie wchłonąć tabletki.Kolejnym czynnikiem, który może zakłócać cały proces, jest sok grejpfrutowy. Nie można nim popijać pigułki, jak i wypijać go przed jej spożyciem. Na to zjawisko wpływa także alkohol. Sięganie po niego w nadmiernej ilości doprowadzi do niemożności uzyskania wzwodu, a więc Kamagra może nie dać zamierzonych rezultatów. Jeśli chcemy mieć pewność, iż pigułka już działa, dobrze jest poczekać ok godzinę, po czym dopiero rozpocząć swoje działania.

Podczas stymulacji seksualnej penis, dzięki Kamagrze Gold 100 mg będzie znowu prawidłowo reagował na docierające do niego bodźce. Lek pozwala na nowo odkrywać radość z seksu i cieszyć się bezproblemowym zbliżeniem. Nie należy się obawiać, iż tego rodzaju preparaty powodują automatyczny wzwód. Kamagra Gold 100mg działa w sposób naturalny, a więc mężczyzna uzyskuje erekcję tylko i wyłącznie podczas pobudzenia seksualnego. Nieocenione okazuje się więc tutaj zaangażowanie partnerki i intensywna gra wstępna. Kiedy organizm dostanie od układu nerwowego widoczny sygnał, że za chwilę czeka go stosunek, wtedy produkuje tlenek azotu, za którego pomocą dochodzi do obkurczenia mięśni normalnie blokujących dostęp krwi do ciał jamistych w członku. W sytuacji, kiedy tlenku azotu jest za mało, może wystąpić problem. Po zażyciu Kamagry Gold 100 mg nie należy jednak obawiać się żadnych przeszkód uniemożliwiających udane współżycie. Lek pozwala na to, aby w penisie bezustannie wytwarzany był monofosforan guanozyny (cGMP) przez blokowanie działania fosfodiesterazy. cGMP może więc prawidłowo działać, a mężczyzna może poddać się cielesnym przyjemnością bez obaw o działanie narządów rozrodczych.

Kamagra Gold 100mg- przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do przyjmowania tego leku na erekcję. Nie mogą go stosować osoby z:

 • z kardiomiopatią,
 • z arytmią komorową,
 • z niekontrolowanym oraz złośliwym nadciśnieniem tętniczym i niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg,
 • chorobą niedokrwienną serca,
 • chorobą układu krążenia,
 • ze stwierdzoną miażdżycą,
 • ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki,
 • po przebytym udarze mózgu,
 • z ciężką niewydolnością wątroby albo nerek,
 • przyjmujące leku uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów (diazotan izosorbidu, monoazotan, nitrogliceryny),
 • ze zwężeniem zastawki aortalnej albo jej ciężką wadą zastawkową,
 • uczulone na sildenafil albo jakikolwiek składnik Kamagry Gold,
 • po przebytym zawale serca.

Czy używanie Kamagry Gold 100mg jest bezpieczne ?

Przyjmowanie Kamagry Gold 100mg jest bezpieczne pod warunkiem, że lek będzie przyjmowany zgodnie z zaleceniami producenta, bądź lekarza. Warto pamiętać o tym, że Kamagra Gold to lek, a więc przed sięgnięciem po niego trzeba koniecznie udać się na konsultację lekarską. Niezbędne jest poinformowanie lekarza o swoim stanie zdrowia, przebytych chorobach, jak i rodzaju stosowanych leków na dane schorzenia. Specjalista po wcześniej przeprowadzonym wywiadzie z pacjentem będzie w stanie dobrać optymalną dawkę leku, jak i znaleźć źródło problemu.

Nigdy nie można przekraczać dozwolonej dawki specyfiku, gdyż w ten sposób możemy narazić się na wystąpienie uciążliwych skutków ubocznych. Przed zażyciem tabletki trzeba zapoznać się dokładnie z ulotką dołączoną do produktu. Nigdy nie wolno stosować specyfiku, jeśli pojawią się jakieś przeciwwskazania.

Kamagra Gold 100mg- działania niepożądane

Kamagra Gold 100mg to silnie działający lek na zaburzenia erekcji, z tego względu jego przyjmowanie wiąże się z ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych. Przeważnie mają one jednak łagodny charakter i dosyć szybko ustępują. Oczywiście, działania niepożądane nie pojawią się u wszystkich mężczyzn sięgających po ten preparat.

1. Często pojawiające się skutki uboczne: niestrawność, zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa, zaburzenia widzenia, ból rąk oraz nóg, ból głowy.

2. Rzadko pojawiające się skutki uboczne: omdlenia, utrata pamięci na krótki czas, krew w moczu i ejakulacie, krwawienie z nosa i prącia, nadciśnienie albo obniżone ciśnienie, udar.

3. Bardzo rzadko pojawiające się skutki uboczne: ból w klatce piersiowej, zmęczenie, arytmia, podrażnienie oraz osłabienie oczu, wysypka, wymioty.

Kamagra Gold 100mg a zwykła Kamagra- czym się od siebie różnią?

Podstawową różnicą między Kamagrą Gold 100 mg a jej klasyczną wersją, jest mniejsza ilość działań niepożądanych pojawiająca się przy Kamagrze określanej jako Gold. Kamagra Gold 100mg jest to limitowana wersja popularnej Kamagry wprowadzona przez Ajanta Pharmę. Co ważne, preparaty te nie różnią się swoim składem.Kolejną różnicą jest wykonanie blistra i trochę wyższa cena Kamagry Gold. Na obu blistrach znajduje się czerwona kreska przechodząca wzdłuż opakowania i hologram firmy Ajanta Pharma Limited, świadczący o oryginalności preparatu na potencję. Wygląd tabletki w obu wersjach jest identyczny.

Dlaczego warto wybrać Kamagrę Gold 100 mg?

Niekiedy panowie nie są w stanie pogodzić się ze swoim problemem. Nawet jeśli zauważą u siebie trudności z osiągnięciem erekcji, to jednak bagatelizują całą sytuację. Niestety problem może z czasem się nasilać i wtedy niezbędne jest podjęcie odpowiednich kroków. Na początku warto udać się na konsultację lekarską. Mężczyźni często wstydzą się swojej dolegliwości do tego stopnia, iż zaczynają unikać bliższych kontaktów z partnerką. To oczywiście odbija się na ich związkach, prowadząc do kłótni a czasem nawet do rozstania.

Taka sytuacji wpływa również negatywnie na zdrowie psychiczne mężczyzny. Osoby, które utraciły swoją sprawność seksualną, czują się często mniej atrakcyjne i wartościowe, tracą również pewność siebie. Taki stan nie jest bez znaczenia również w innych sferach życia człowieka. Warto podkreślić, że stres dodatkowo potęguje ten problem.

Sposobem rozwiązania męskich dolegliwości są nowoczesne preparaty na potencję, właśnie takie jak Kamagra Gold 100mg. Co ważne, jest to specyfik bezpieczny, z którego mogą korzystać wszystkie dorosłe osoby bez określonych przeciwwskazań. Produkt na wzwód można nabyć w sposób dyskretny i wygodny, czyli drogą internetową. Decydując się na ten lek, nie należy obawiać się jego działania na organizm. Znajdująca się w nim substancja aktywna została już doskonale przebadania i zyskała uznanie milionów mężczyzn na całym świecie. Sildenafil jest bowiem substancję czynną obecną w Viagrze i to właśnie on odpowiada za tak rewelacyjne działanie niebieskich tabletek. Kamagra Gold 100mg jest tańszą alternatywą dla Viagry, która nie jest w niczym gorsza od pierwszego leku na erekcję dostępnego na rynku. Trzeba pamiętać, że ma również znacznie mniej skutków ubocznych, ponieważ jej receptura została unowocześniona. Kamagra Gold 100mg jest świetną propozycją dla wszystkich osób, które chcą podjąć walkę ze swoją dolegliwością i ją oczywiście wygrać.


Skuteczna Kamagra Gold 100mg to jeden z najbardziej skutecznych leków na erekcję dla wymagających mężczyzn. Wybierz najbardziej sprawdzone rozwiązania.
4.8 11
Kupując u nas masz gwarancję...
Dostawa Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.