Kamagra 100mg GOLD

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 44,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
2 blistry 8 tabletek 80,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
3 blistry 12 tabletek 108,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
4 blistry 16 tabletek 128,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 7,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 260,00 zł Cena za tabletkę: 6,50 zł
20 blistrów 80 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 6,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 880,00 zł Cena za tabletkę: 5,50 zł
80 blistrów 320 tabletek 1 600,00 zł Cena za tabletkę: 5,00 zł

Kamagra jest inhibitorem fosfodiesterazy, który jest zwykle stosowany w leczeniu zaburzeń funkcjonalnych - seksualnych. Kamagra gold jest wykorzystywana do leczenia zaburzeń erekcji lub impotencji. Lek ten oprócz tego, że jest stosowany w leczeniu zaburzeń funkcjonalnych seksualnych jest również stymulatorem seksualnym, gdyż pomaga w przepływie krwi do penisa i tym samym może pomóc w utrzymaniu erekcji. Lek jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Lekarze zazwyczaj zalecają stosowania tego leku doustnie od czterech i pół godziny przed aktem seksualnym. Nie zaleca się również przyjmować leku częściej niż raz dziennie. Jeśli zjesz przed zażyciem kamagry posiłek o wysokiej zawartości tłuszczu to może faktycznie opóźnić wystąpienie działania tego konkretnego leku.

Trzeba także unikać pewnych rzeczy, jak grejpfruta podczas przyjmowania tego konkretnego leku, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić. Dawka zależy zwykle od indywidualnych uwarunkowań medycznych i odpowiedzi dla danej jednostki należy szukać w opracowaniu danej terapii przez lekarza specjalistę.

Zaleca się również, aby nie brać tego leku, jeśli jest już przyjmuje się nitroglicerynę lub inny azotan. Jeśli masz wątpliwości dotyczące leków, których używasz i połączenie ich z Kamagrą Gold należy natychmiast skontaktować się z lekarzem i dowiedzieć się wszystkiego przed podjęciem leku, jakim jest Kamagra.

Kamagra jest przeznaczona do użycia wyłącznie po uzyskaniu zgody właściwego lekarza lub farmaceuty. Trzeba również poinformować swojego lekarza w przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych. Nie zapomnij poinformować lekarza na temat swoich wcześniejszych zdrowotnych problemów w odniesieniu do penisa, historii nowotworów, układu krwionośnego, chorób oczu, chorób serca, czy też wrzodów żołądka, jak również warto zwrócić uwagę na alergie między innymi.

Należy również uważać, aby nie przekraczać zalecanej dawki bez konsultacji z lekarzem. W ten sposób mogą pojawić się działanie niepożądane, takie jak zmiany rytmu serca, które mogą występować, w szczególności w połączeniu z innymi lekami. To może prowadzić do śmierci.

Kamagra gold to lek, który jest w postaci tabletki, ale też możesz dostać taki w postaci galaretki. Lek ten ma na celu pomóc mężczyznom, którzy cierpią na zaburzenia erekcji. Jest to ogólnie stworzone na podobieństwo pigułki o nazwie Viagra. W praktyce oznacza to, że zawiera wiele takich samych głównych składników i jest stworzona do tych samych celów, lecz przez inną firmę. Coś ważnego, co trzeba wiedzieć o leku Kamagra Gold to na pewno jest to, że jest to lek na receptę, i wymaga zgody lekarza.

Kamagra Gold jest eksportowana do wielu krajów na morzu, ponieważ jest to tańsze rozwiązanie niż jego odpowiednik, a także zawiera związek Sildenafil, który kluczowym składnikiem Viagry. Ten składnik działa jako środek zwiotczający mięśnie w ramach mięśni gładkich prącia, powodując ich rozluźnienie i pozwala na lepszy przepływ krwi. Wraz z tym zwiększeniem przepływu krwi pojawia się erekcja, a zatem jest to kapitalne rozwiązanie dysfunkcji erekcji oraz sposób na zwiększoną zdolność do aktywności seksualnej.

Oprócz bycia siostrą Wyspa Skopelos, Skiathos jest uważana również za najmniejszą zamieszkałą wyspę w archipelagu Sporady. Ale nie pozwól na to, by jej wielkość Cię zwiodła!. Skiathos to niemalże dziewicza wyspa, która zapiera dech w piersiach. Jest idealnym miejscem wypoczynku dla turystów i mieszkańców Grecji.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.