Kobiece błędy podczas seksu

Seks powinien być przyjemnością dla obojga partnerów. Czasami jednak zdarza się, że zachowanie kobiety w łóżku sprawia mężczyźnie dyskomfort. W efekcie mogą nastąpić problemy z odpowiednio wysokim poziomem libido, a nawet oziębłość partnera w życiu codziennym.

kobieta seks błędy

Czego nie robić

Niektórzy panowie lubią bierne partnerki. Wszystko jest podniecające, jednak do czasu. Jeśli za każdym razem kobieta odgrywa kompletnie bierną rolę, mężczyzna może po prostu się znudzić. Wiązanie czy krępowanie – owszem, ma swoje uroki, ale leżenie niczym kłoda może przyprawić kochanka o problemy z libido i erekcją. Środkiem zaradczym nie powinna być wtedy Viagra, ale inne zachowanie kobiety. Wzięcie sprawy w swoje ręce i bycie aktywnym w czasie zabaw łóżkowych nie tylko mile zaskoczy partnera, ale również poprawi jakość seksu. Mężczyzna też posiada punkty erogenne, których masowanie i pieszczenie da mu satysfakcję i radość. Egoizm w seksie jest wskazany, jednak tylko do pewnej granicy. Miłość fizyczna polega nie tylko na braniu, ale również dawaniu przyjemności drugiej osobie.

Pytać, nie domyślać się

Mężczyźni mają to do siebie, że lubią fantazjować o seksie na wiele różnych sposobów. Nie zawsze oznacza to, że chcieliby faktycznie uprawiać seks w taki sposób. Przed wprowadzeniem pomysłu w życie, warto zapytać się o chęć partnera do jego realizacji. Brak uprzedzenia o tym fakcie może tylko go spłoszyć i ewidentnie zniszczyć ochotę na seks. Podobnie wygląda sprawa wszystkich pieszczot, zwłaszcza tych bardziej kontrowersyjnych. Masaż prostaty, lizanie stóp czy wkładanie języka do ucha może być bardzo podniecające, ale tylko wtedy, gdy mężczyzna lubi taką formę urozmaiceń. Dlatego, w pierwszej kolejności, zawsze trzeba poinformować o swoich zamiarach i spytać o pozwolenie. Nie wszystko, co sprawia kobiecie przyjemność, będzie tak samo atrakcyjne dla mężczyzny. Najlepszą metodą jest wyobrażenie sobie, co musi czuć kochanek w czasie pieszczot, na które wcale nie ma ochoty i które są dla niego nieprzyjemne.

Czy ten post był pomocny?

0 / 5. Vote count: 0

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *