Sposoby na szybki stosunek seksualny

Sposoby na szybki stosunek seksualny

Problemy z wywołaniem wzwodu coraz częściej spotykają młodych mężczyzn. Impotencja lub wiotkość penisa to dziś nie tylko kłopot panów po 50 roku życia. Podłożem mogą być dysfunkcje psychologiczne, emocjonalne, albo związane z przyjętym trybem życia. Istnieją jednak sposoby, by temu zaradzić i być gotowym na seks w każdych okolicznościach. Przedstawiamy metody, pozwalające na odbycie szybkiego stosunku seksualnego pomimo kłopotów z prąciem.

Szybki stosunek seksualny tylko po odpowiednim pobudzeniu

Nie bez powodu mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami. Podniecenie następuje u nich często w momencie, gdy zobaczą nagie ciało, treści pornograficzne, bądź kręcącą bieliznę. Warto się na tym skupić, starając się o szybki stosunek seksualny. Wzwód utrzymywany jest dzięki krwi przepływającej przez ciała jamiste. Ta zaczyna krążyć w członku w momencie pobudzenia erotycznego. Panowie, starający się o satysfakcjonujące zbliżenie z partnerką, powinni więc postawić na grę wstępną. Pocałunki, dotyk, a nawet wspólne oglądanie filmów erotycznych wprowadzi odpowiedni nastrój, wpływając na jakość erekcji. Szybkie doprowadzenie do orgazmu ułatwi prawidłowe nawilżenie oraz technika. Co jednak w sytuacji, gdy to nie pomaga?

Tabletki, które pomogą Ci być gotowym na seks

W przypadku mężczyzn problem pojawić się może zarówno przed, jak i w trakcie stosunku seksualnego. W niektórych przypadkach wiotkość prącia następuje tuż przed wytryskiem. W tej sytuacji poleca się stosowanie środków wzmacniających potencję – między innymi Viagry lub Kamagry. Leki te nie wywołują erekcji samoistnie, lecz wspierają gotowość mężczyzn do odbycia stosunku seksualnego. Mając ochotę na seks wystarczy lekkie pobudzenie, by aktywować działanie tabletek. Zwiększają one sztywność członka, pomagają utrzymać wzwód, sprawiając tym samym, że satysfakcjonujący seks staje się rzeczywistością. Czy używanie Viagry i Kamagry jest bezpieczne? Preparaty te cechuje niski poziom ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Nie powinni ich przyjmować jednak mężczyźni uczuleni na jakikolwiek składnik tabletek. Aby zapewnić sobie szybki seks, środek na potencję przyjąć należy na kilka godzin przed planowanym zbliżeniem.

Skąd biorą się kłopoty ze wzwodem?

Panowie znacznie częściej, niż panie sięgać muszą po środki wspierające potencję. W ich przypadku wiele zależy bowiem od zdolności do wywołania oraz utrzymania erekcji. Bez niej stosunek seksualny jest niemożliwy. Kłopotów ze wzwodem doszukiwać się można w wielu podłożach. Mężczyźni mogą odczuwać lęk przed zbliżeniem, który skutecznie eliminuje zdolność do erekcji. Innym powodem może być zbyt mały pociąg odczuwany wobec partnerki, bądź… przyzwyczajenie do masturbacji. Wówczas zdolność do szybkiego uzyskania erekcji oraz doprowadzenie do orgazmu przez partnerkę jest trudne. Prącie przyzwyczajone do określonego sposobu stymulacji staje się wiotkie, gdy mężczyzna uprawia seks z kobietą. Co jeszcze wywoływać może kłopoty z odbywaniem szybkiego stosunku seksualnego? Także panowie prowadzący niezdrowy tryb życia cierpieć mogą z powodu impotencji. Stres w pracy, zbyt mało snu oraz bogate w tłuszcze jedzenie wywołują kłopoty w życiu erotycznym. W niektórych przypadkach ich wyeliminowanie może wymagać konsultacji z seksuologiem.

Nie tylko starsi mężczyźni mogą cierpieć z powodu kłopotów z erekcją. Niezdolność do odbywania szybkich stosunków seksualnych wywoływana jest przez różne czynniki. Można próbować sobie z nimi radzić przez samodzielną terapię, konsultacje ze specjalistą, bądź stosowanie farmakoterapii. W każdym z przypadków najbardziej skuteczny może być inny sposób.

Czy ten post był pomocny?

0 / 5. Vote count: 0

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *