Kamagra – zalety i efekty uboczne leku

co to jest kamagra

Czym jest i jak działa Kamagra?

Kamagra to doskonały lek, stosowany w celu leczenia zaburzeń impotencji. Składnik jaki charakteryzuje Kamagrę to sildenafil. Doskonale sprawdza się w powierzonej mu funkcji, a efekty działania możemy zaobserwować już po 30 minutach. Niestety wiele czynników naszego organizmu przyczynia się do możliwości wystąpienia efektów ubocznych.

Skutki uboczne przyjmowania Kamagry

Działania niepożądane są powodowane przez niemal każdy lek dostępny na rynku farmaceutycznym. Czas ich działania zwykle nie trwa dłużej niż kilka godzin. W przypadku leku firmy “Ajanta Pharma“, przyczyną powstawania efektów ubocznych jest stosowanie preparatu w nadmiernej dawce – limit dzienny dla Kamagry wynosi 100 mg na 24 godziny, a najczęstszymi objawami są:

  • Bóle głowy,
  • Zaczerwienienia na twarzy z odczuciem jej ciepła,
  • Nudności,
  • Osłabienie organizmu oraz omdlenia.

W niektórych przypadkach może być widoczne zaburzenie w widzeniu barw – najczęściej przy barwie zielonej i niebieskiej. Dodatkowo stajemy się bardziej wrażliwi na promienie światła słonecznego przez co mogą pojawić się jeszcze inne zaburzenia widzenia.

Co zrobić, jeśli wystąpią efekty uboczne?

kamagra

Podczas wystąpienia jakichkolwiek efektów ubocznych powinniśmy niezwłocznie zaprzestać zwiększania dawki leku, ponieważ jak wcześniej wspomniałem, działania niepożądane są spowodowane nadmierną dawką leku dla naszego organizmu. Najlepiej też podczas pierwszego stosowania preparatu, podzielić go na mniejsze części i dopiero, gdy lek nie daje oczekiwanych skutków podczas prawidłowego stosowania, możemy stopniowo zwiększać dawkę. Maksymalną dzienną dawką dozwoloną dla Kamagry jest 100 mg składnika sildenafil, ponieważ przekroczenie tej dawki w żaden sposób nie usprawnia działania leku, ale o tym również wcześniej wspominałem. Jeżeli chcemy jeszcze bardziej zmniejszyć możliwość wystąpienia niechcianych efektów nie powinniśmy stosować Kamagry podczas posiłku, a do połknięcia zastosować popicie letnią wodą.

Wśród czynników które powinniśmy wykluczyć z organizmu jest alkohol oraz następujące choroby:

  • Choroba wieńcowa,
  • Choroby układu krążenia,
  • Nadciśnienie tętnicze,
  • Niedawno przebyty zawał serca,
  • Uczulenie na Cytrynian Sildenafilu,
  • Ciężkie uszkodzenia nerek lub wątroby.

Pomimo wielu efektów ubocznych, Kamagra nadal jest lekiem bezpiecznym. To welki sukces dla firmy “Ajanta Pharma“, odpowiedzialnej za produkcję tego leku na potencję – świadczy o tym opinia wielu zadowolonych klientów.

Czy ten post był pomocny?

4.2 / 5. Vote count: 12

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *