Kamagra – skuteczny lek na impotencje

Kamagra to lek produkowany przez firmę “Ajanta Pharma“. Zawiera on składnik czynny, którym jest sildenafil. Sildenafil to składnik czynny opatentowany przez firmę “Pfizer” w 1996 roku, a już w 1998 roku składnik ten znalazł się na rynku.

Kamagra dzięki swojemu składnikowi takiemu jak sildenafil, doskonale sprawdza się w leczeniu zaburzeń erekcji. Dzieje się tak ponieważ sildenafil to składnik który działaniem swoim hamuje enzym fosfodiesterazy, który powoduje że nawet mała ilość tlenku azotu daje rezultat odpowiedniego zwodu. Jednak sildenafil działa  w końcowym etapie działania leku, przez co efekt wzwodu nie następuje natychmiastowo. Również do prawidłowego działania leku wymagane jest podniecenie seksualne. Jest tak ponieważ kamagra jest lekiem na potencję a nie afrodyzjakiem który to podniecenie by powodował.
Działania nieporządane leku Kamagra:

Kamagra to lek na potencję, w związku z tym mogą wystąpić działania niepożądane. Jest to normalne działanie ponieważ niemal każdy lek je powoduje, nie oznacza to jednak że musimy je odczuć.  Wszystko zależy od naszego organizmu. Kamagra powoduje takie działania niepożądane jak:

  • bóle głowy
  • zaczerwienienia na twarzy z możliwym do odczucia ciepłem
  • wrażliwość na światło
  • problemy z drożnością nosa

Sildenafil to składnik którego maksymalna dzienna dawka nie powinna przekraczać 100 mg ponieważ nie pomoże to w działaniu leku. Oznacza to że możemy tylko zażyć tylko jedną tabletkę leku kamagra na 24h. Dodatkowo zaleca się konsultacji z lekarzem w celu zminimalizowania wystąpienia działań niepożądanych.

Czy ten post był pomocny?

0 / 5. Vote count: 0

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *