Gdy penis nie pasuje do pochwy

niedopasowanie penisa do pochwy

Sporadycznie, ale jednak zdarza się, że niedopasowanie rozmiaru penisa do rozmiaru pochwy utrudnia partnerom prowadzenie satysfakcjonującego życia seksualnego. Dzieje się tak wówczas, gdy kobieta z dużą i luźną pochwą trafi na mężczyznę z krótkim i cienkim penisem lub gdy właścicielka krótkiej i ciasnej pochwy ma partnera, którego członek jest długi i gruby. Teoretycznie rzecz biorąc, rozmiar penisa i pochwy nie ma znaczenia. W praktyce jednak może się zdarzyć, że znaczenie to jest na tyle duże, iż trzeba sięgnąć po nieco bardziej wysublimowane sposoby osiągania rozkoszy.

Pozycje ułatwiające seks gdy penis nie pasuje do pochwy

Przy takiej różnicy rozmiarów, największym problemem jest to, że doznania partnerów podczas seksu są zbyt słabe. Mówiąc wprost, partnerzy słabo czują siebie nawzajem, a konkretnie słabo czują dotyk, tarcie, kołysanie i pchanie. Wskazane będą więc te pozycje, w których wszystkie doznania stają się silniejsze.

Gdy penis nie pasuje do pochwy najlepsza będzie pozycja klasyczna z nogami na klatce piersiowej mężczyzny. Kobieta leży na plecach, nogi opiera o klatkę piersiową klęczącego partnera. Wypycha biodra do przodu, jednocześnie zaciska nogi i pracuje mięśniami pochwy. Praca taka jest możliwa, jeśli tylko zacznie się ćwiczyć. Po jakimś czasie, wprawa jest na tyle duża, że od kobiety zależy czy zaciska czy rozluźnia wargi sromowe. Praca mięśniami pochwy i zaciskanie ud, to źródła doznań, jakich brakuje parom, w których mężczyzna ma niezbyt imponującego rozmiarami członka, a kobieta dużą i luźną pochwę.
Pozycja, w której kobieta ujeżdża mężczyznę. Mężczyzna leży na plecach, kobieta siada na nim okrakiem. Bierze penisa do ręki i kieruje go do pochwy. Manipuluje nim tak, by tylko niewielki fragment znajdował się w środku. Porusza biodrami, obraca się i zwiększa jednoczesne tarcie penisa i pochwy. W tej pozycji, kobieta kieruje penisa na najbardziej wrażliwe miejsca w pochwie. Obecne tarcie daje rozkosz obojgu partnerom.
Pozycja od tyłu. Przy niewielkim penisie i sporej pochwie, źródłem przyjemności może być również pozycja od tyłu, gdzie kobieta klęczy i rusza pośladkami, kontrolując w ten sposób głębokość penetracji.
Pozycje na boku. Kolejne przydatne pozycje, to pozycje boczne. Klasyczna, popularnie zwana na łyżeczkę i pozycja na nożyczki, w której jedna noga partnerki znajduje się między udami partnera.

Czy ten post był pomocny?

0 / 5. Vote count: 0

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *