Brak erekcji z nową partnerką

Brak erekcji z nową partnerką

Zmiana partnera życiowego może znacząco wpłynąć na funkcjonowanie naszego organizmu. Pojawia się wiele emocji, w tym też sporo pozytywnych, ale często występują obawy o akceptację przez nową osobę czy strach przed ponownym odrzuceniem. Lęk, który temu towarzyszy jest w stanie nawet zaburzyć aktywność seksualną, co u mężczyzn może objawiać się nawet brakiem erekcji podczas stosunku. 

Stres od zawsze jest postrzegany jako jeden z największych dystraktorów w życiu człowieka. Powoduje nie tylko ogromne rozproszenie, ale też szereg problemów zdrowotnych czy tych, związanych z funkcjonowaniem społecznym. Potrafi również wywołać wiele niepożądanych, trudnych do opanowania zachowań. W przypadku sfery seksualnej zmiana partnera może (nawet nieświadomie) odcisnąć duże piętno na psychice. W skrajnych przypadkach pojawia się niechęć do seksu, a nawet zaburzenie erekcji u mężczyzn.

Chęć zaimponowania nowej partnerce

Testosteron nie pozwala mężczyznom zwalniać tempa. Kiedy zdobywają nową partnerkę, zawsze chcą dać z siebie 100%. Jeśli ich nowa kobieta jest wymagająca, a przy tym niezwykle atrakcyjna i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród innych Panów, może to wywoływać na nich ogromną presję. Zależy im bowiem, by wypaść wręcz idealnie, zadowolić swoją partnerkę w każdym calu, a przy tym spełnić jej oczekiwania. Niestety, takie nastawienie może zadziałać w odwrotną stronę. W głowie mężczyzny pojawiają się myśli o odrzuceniu, porównaniu do poprzednich partnerów, kompleksy. Czasami też podczas zbliżenia powracają wspomnienia z poprzednich związków. Kumulacja myśli i spowodowany tym stres jest w stanie zaburzyć zdolności seksualne mężczyzny w danym momencie.

Chęć zaimponowania to coś naturalnego u mężczyzn, dlatego też przy dużym spięciu powinni grać na czas. Przebywanie w towarzystwie nowej partnerki, poznawanie jej, stopniowe zbliżanie, pozwoli lepiej ją poznać, ale też i poczuć zainteresowanie ze strony kobiety. Im więcej flirtu, gier wstępnych czasami sprośnych żartów dla rozluźnienia atmosfery – tym lepiej. Ważna jest także szczerość oraz otwartość. Warto poznać preferencje swoich partnerów, by wiedzieć, jak najlepiej ich zadowolić. To pozwoli odciążyć głowę od dręczących myśli o nieudanym seksie.

Sprawdzony sposób na erekcję z nową partnerką

Może się zdarzyć, że mimo upływu czasu, mężczyzna nadal będzie czuł ogromne spięcie i blokadę przed zbliżeniem. Jeśli jednak odnajduje w sobie pociąg do partnerki, a nie chce zaliczyć kolejnej wpadki, może sięgnąć po sprawdzony sposób na problemy z erekcją. Viagra czy jej zamiennik Kamagra, od lat pomagają panom w walce z męskimi dolegliwościami. Oba te preparaty stymulują pracę organizmu mężczyzn, znacząco poprawiając przepływ krwi w naczyniach. Dzięki temu w trakcie zbliżenia krwinki szybciej wypełniają tkanki, także w obrębie członka, co pozwala na osiągnięcie prawidłowego wzwodu. Są to bezpieczne dla zdrowia leki i co najważniejsze, pozwalają czerpać satysfakcję ze współżycia nawet przez kilka godzin. Wystarczy zażyć tabletkę na około 30-40 minut przed stosunkiem.

Zrównoważone zdrowie

Naturalnie, poza sferą emocjonalną, warto też zadbać o prawidłową dietę w ciągu dnia oraz aktywność fizyczną. To jak wygląda dzień mężczyzny, również ma odzwierciedlenie w sferze łóżkowej. Dostarczenie odpowiednich witamin czy minerałów jest kluczowe dla produkcji odpowiednich hormonów odpowiadających za życie seksualne u mężczyzn. Ponadto, zrównoważony tryb życia zdecydowanie łatwiej pozwala adaptować się do nowych warunków, przezwyciężać stres, dzięki czemu można łatwiej i dłużej cieszyć się wspólnym zbliżeniem. 

Czy ten post był pomocny?

0 / 5. Vote count: 0

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *