Maxigra Go – erekcja bez recepty!

maxigra go

Czym jest Maxigra Go?

Maxigra Go to stosunkowo nowa propozycja Zakładów Farmaceutycznych POLPHARMA S.A. Propozycja dla mężczyzn mających zaburzenia erekcji, którym zależy na tym, by jak najszybciej powrócić do pełnej formy seksualnej. Zaburzenia erekcji uniemożliwiają prowadzenie udanego i dającego satysfakcję życia seksualnego. Erekcja jest fizjologiczną reakcją prącia na seksualne pobudzenie. W odpowiedzi na nie, do usytuowanych w prąciu komórek jamistych powinna napłynąć krew. Rozkurczone i wypełnione krwią komórki prącia nadają mu charakterystyczną pozycję, twardość i wielkość. Zaburzenia erekcji u niemal wszystkich mężczyzn wywołane są zbyt słabym ukrwieniem prącia w trakcie stosunku płciowego. Maxigra Go to lek, który doraźnie i czasowo omija ten problem, dzięki czemu mężczyzna uzyskuje trwającą kilka godzin zdolność do pełnej erekcji.

Maxigra Go bez recepty!

Maxigra Go pozwala na samodzielne i bardzo szybkie pokonanie problemów z erekcją. To jedyny specyfik na erekcję, który możesz nabyć bez konieczności rejestrowania się do lekarza, stania w kolejce, wizyty w gabinecie i udzielania informacji o swoim problemie. Lek dostępny jest bez recepty, co ułatwia znacznie nabycie go i rozpoczęcie terapii.

Maxigra Go to lek!

Maxigra Go, to lek, a nie suplement diety. W składzie leku znajduje się aktywna substancja chemiczna, której działanie nie jest obojętne dla organizmu, a zwłaszcza dla układu sercowo naczyniowego. Ponieważ lek dostępny jest bez recepty, a więc sam decydujesz o jego zażywaniu, przed połknięciem pierwszej tabletki, musisz zapoznać się z ulotką. Zapoznać się, nie znaczy przejrzeć ją pobieżnie, ale przeczytać bardzo dokładnie. Z dołączonej do leku ulotki dowiesz się co zawiera i jak wpływa na Twój organizm. W ulotce przeczytasz o tym jak stosować lek i dlaczego jest to takie ważne. Ulotka zawiera również informacje o tym, kiedy można zażywać specyfik, a kiedy nie należy tego robić. Ponadto, dowiesz się z niej, jakie niepożądane skutki uboczne może powodować ten specyfik. Ulotka poinformuje Cię także o tym co robić w razie wystąpienia niepokojących objawów. Jedną z najważniejszych informacji zawartych w ulotce, jest spis leków, z którymi nie należy łączyć tabletek Maxigra Go. Przeczytanie ulotki i stosowanie się do zamieszczonych tam zasad korzystania z leku jest gwarancją i warunkiem bezpiecznej terapii specyfikiem. Zapoznanie się z ulotką jest w Twoim interesie. Nabywając lek dostępny bez recepty sam odpowiadasz za swoje bezpieczeństwo.

tabletki do zucia

Jak wygląda Maxigra Go?

Maxigra Go, to tabletki doustne, przeznaczone do gryzienia i żucia. W przeciwieństwie do innych specyfików na erekcję, tabletki te nie są kolorowe lecz białe. Każda z nich ma kształt trójkąta, na którym wytłoczona jest liczba 25. Odnosi się ona do dawki substancji czynnej zawartej w jednej tabletce, która wynosi 25mg. Tabletki Maxigra Go pakowane są w blistry, po jednej lub dwie sztuki. Blistry znajdują się w zamkniętym pudełku. Oprócz blistra z tabletkami, w opakowaniu znajduje się ulotka. Ulotki nie należy wyrzucać, bo zawsze może pojawić się konieczność przeczytania jej po raz drugi.

Maxigra Go na co dzień

Lek Maxigra Go przeznaczony jest do regularnego stosowania, ale nie częściej niż raz na dobę – taka sama zasada tyczy się innych leków, takich jak Kamagra. Tabletkę należy przyjąć w całości, pogryźć lub pożuć i popić wodą. Po specyfik trzeba sięgnąć mniej więcej godzinę przed planowanym współżyciem. 60 minut, to średni czas reakcji organizmu na lek. U niektórych mężczyzn może być krótszy, bo jest to uzależnione od indywidualnego tempa przemiany materii. Jedna tabletka zawiera 25mg czynnej substancji chemicznej wywołującej erekcję. Bez porozumienia z lekarzem, nie powinno się przekraczać tej dawki w ciągu doby. Innymi słowy, raz na dobę można przyjąć jedną tabletkę. Przyjmowanie większej ilości nie koniecznie poprawi efekt, a może przynieść niepożądane, szkodliwe i przykre konsekwencje.

Jak działa Maxigra go?

Maxigra Go działa w ten sposób, że u mężczyzn mających kłopoty ze wzwodem, przywraca możliwość osiągania go. Możliwość ta przywracana jest po każdorazowym zażyciu leku i na jakiś czas. Jak dotąd, nie udało się stworzyć specyfiku, który zażywany regularnie, przywracałby stałą możliwość osiągania erekcji. Działanie Maxigra Go rozpoczyna się mniej więcej 30 minut od połknięcia tabletki. Substancja czynna leku, podobnie jak w przypadku Viagry musi mieć czas na przedostanie się do krwioobiegu i uaktywnienie. Po mniej więcej 30 minutach, mężczyzna jest gotów do pełnego seksu. Jest gotów, ale żeby osiągnąć erekcję, musi być pobudzony erotycznie. Działanie Maxigra Go jest zgodne z naturą. Partnerzy chcący cieszyć się pełnym współżyciem muszą zaangażować się w grę wstępną tak samo jak ci, którzy nie biorą tabletek. Czas działania leku na organizm mężczyzny wynosi mniej więcej 4 godziny. Częstotliwość i intensywność współżycia zależy jedynie od sił i chęci partnerów.

Maxigra czas działania

 

Mechanizm działania Maxigra Go

Mechanizm działania Maxigra Go, polega na intensyfikacji napływu krwi do ciał jamistych prącia. Zawarty w leku sildenafil czasowo udrażnia żyły i tętnice, którymi krew dociera do prącia. Jako inhibitor fosfodiesterazy typu –5, sildenafil wydłuża czas erekcji i zwiększa intensywność doznań towarzyszących współżyciu. Działanie leku nie jest obojętne dla układu sercowo naczyniowego, dlatego stosując go trzeba robić to zgodnie z wytycznymi w ulotce.

Maxigra Go z jedzeniem, piciem i alkoholem

Dla działania leku nie ma znaczenia, czy weźmiesz go w trakcie posiłku, przed czy po. Pamiętaj jednak, że łączenie go z obfitymi, tłustymi i ciężkimi potrawami może opóźniać i osłabiać jego działanie. Specyfik nie powinien być łączony ze znaczną ilością alkoholu, bo interakcja jednego z drugim może być niekorzystna.

Maxigra Go – dawkowanie

Przed współżyciem należy przyjąć jedną tabletkę. Na dobę nie więcej niż 25mg, chyba, że lekarz zaleci więcej. Prawidłowe dawkowanie leku jest bardzo istotne dla zdrowia, zwłaszcza dla serca i układu naczyniowego. Wspieranie napływu krwi do prącia wymaga czasowego oddziaływania na serce i układ naczyniowy.

Z czego składa się Maxigra Go?

Najważniejszym składnikiem leku jest sildenafil – związek chemiczny zaliczany do inhibitorów fosfodiesterazy typu –5. Fosfodiesteraza typu –5, to enzym odpowiedzialny za opadanie prącia i wiotczenie komórek jamistych. Inhibitory, to substancje hamujące działanie tego enzymu, przez co członek utrzymuje się w erekcji tak długo jak potrzeba, by odbyć pełen stosunek płciowy. Oprócz substancji czynnej, każda tabletka Maxigra Go zawiera m.in. krzemionkę koloidalną bezwodną, polakrylinę potasową, laktozę jednowodną, powidon K-30, aspartam i aromat miętowy.

Pełną listę składników leku zawiera ulotka!

Efekty po Maxigra Go

Każdorazowym efektem przyjęcia tabletki Maxigra Go jest czasowa zdolność do osiągania erekcji, umożliwiającej pełne współżycie. Czas działania leku to średnio 4 godziny, podczas których partnerzy mogą wielokrotnie cieszyć się pełnym seksem. Należy pamiętać, że specyfik nie wywołuje erekcji w sposób automatyczny, ale tak, jak ma to miejsce w naturze. Do osiągnięcia erekcji po Maxigra Go jest zdolny mężczyzna pobudzony seksualnie, a więc rozgrzany pieszczotami stanowiącymi wstępną fazę stosunku płciowego.

Maxigra Go – wskazania

Zażywanie leku wskazane jest przy przewlekłych zaburzeniach erekcji u dorosłych mężczyzn. Lek powinien być stosowany w przypadku przewlekłych problemów z erekcją. Sporadyczne problemy ze wzwodem nie są powodem do sięgania po lek.

Maxigra Go – przeciwwskazania

Oto lista najważniejszych przeciwwskazań do zażywania tabletek Maxigra Go:

 • wiek mężczyzny niższy niż 18 lat
 • nadwrażliwość na sildenafil lub którykolwiek składnik leku
 • przyjmowanie leków które zawierają azotany (na przykład Nitrocard, Nitromint, Sustonit, Nitroderm, Minitran), ponieważ może to powodować nagłe i ryzykowne spadki ciśnienia krwi
 • przyjmowanie środków, które uwalniają tlenek azotu,ponieważ to również może skutkować nagłymi spadkami ciśnienia tętniczego
  poważne schorzenia serca i wątroby
 • niedawny zawał serca lub udar mózgu
 • obniżone ciśnienie tętnicze
 • zmiany degeneracyjne siatkówki typu dziedzicznego
 • utrata wzroku wywołana neuropatią nerwu wzrokowego

Dużą ostrożność w stosowaniu leku powinni wykazać pacjenci chorujący na:

 • niedokrwistość sierpowatokrwinkową
 • białaczkę szpiczaka mnogiego
 • zniekształcenia prącia o charakterze anatomicznym
 • chorobę Peyroniego
 • choroby serca
 • wrzody żołądka i dwunastnicy
 • hemofilię

Pełną listę przeciwwskazań zawiera ulotka!

Czy Maxigra Go wywołuje niepożądane skutki uboczne?

Wadą wszystkich istniejących na świecie leków jest występowanie niepożądanych skutków ubocznych. Skutki te występują u bardzo niewielkiej liczby pacjentów. Są bardzo rzadkie, często słabo nasilone i ustępujące po krótkim czasie. Podobnie ma się rzecz z niepożądanymi skutkami ubocznymi leku Maxigra Go. Podczas korzystania z leku, zwłaszcza na początku, należy obserwować własny organizm. W razie nasilonego wystąpienia któregoś z poniższych objawów, należy odstawić lek.

Oto lista najważniejszych skutków ubocznych leku Maxigra Go:

 • zawroty głowy i zaburzenia widzenia (mogą utrudniać prowadzenie maszyn i pojazdów)
 • reakcje alergiczne polegające na obrzęku powiek, ust, gardła lub twarzy, a także na trudnościach w oddychaniu
 • bóle w klatce piersiowej
 • zbyt długie i bolesne erekcje
 • reakcje skórne, takie jak obrzęki, łuszczenie się pęcherze, gorączka

Częstymi, niepożądanymi reakcjami na lek są:

 • bóle głowy
 • zaczerwienienie twarzy
 • nudności
 • uderzenia gorąca w górnej części ciała
 • niewyraźne widzenie, kolorowa poświata
 • niestrawność

Pełną listę niepożądanych objawów znajdziesz w ulotce!

Opinie o Maxigra Go

Janusz lat 35. Nareszcie coś dla mnie! Tabletki na erekcję bez recepty! Od razu kupiłem i wypróbowałem. Na mnie to działa! Po pierwszym razie trochę bolała mnie głowa, ale teraz już tego nie czuję. Za to czuje że mój wojownik odzyskał parę! Po Maxigra go zawsze mam erekcję. Z czego zadowolony jestem nie tylko ja, ale także moja kobieta. Dla mnie te tabletki są po prostu super!

Marek lat 29. Jak tylko usłyszałem, że mogę brać coś na erekcję bez recepty, zaraz skorzystałem z tej możliwości. Maxigra Go działa na mnie dokładnie tak, jak tego oczekuję. W moim wypadku nie wystąpiły żadne skutki uboczne i mam nadzieję, że już nie wystąpią. Po tych tabletkach mogę być pewny, że zawsze się uda. Maxigra Go to mój lek od dwóch miesięcy. Zrezygnowałem z innych tabletek na receptę i nie żałuję.

Marcin lat 44. No i doczekaliśmy się środka na erekcję, który można kupić bez recepty. To zdecydowanie największa zaleta Maxigra Go! Na dodatek, produkowana jest w Polsce, co dla mnie też ma znaczenie. Trochę obawiałem się tego, że stosunkowo niska dawka sildenafilu nie da pożądanych efektów. Moje obawy okazały się niepotrzebne. Maxigra Go zrobiona jest tak, że 25mg w zupełności wystarczy do tego, by wszystko było jak trzeba. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie zostaję przy tej opcji.

Ile kosztuje Maxigra Go?

Cena Maxigra Go nie jest stała. Wszystko zależy od tego, gdzie ją kupisz. Zanim wybierzesz aptekę stacjonarną lub internetową, przejrzyj najnowsze oferty zdecydowanie tańsza jest kamagra. Prawie zawsze trafisz gdzieś na obniżkę, promocję lub rabat. Rodzimy lek na erekcję kosztuje znacznie mniej od mających taki sam skład i analogicznie działających zagranicznych odpowiedników. Za opakowanie zawierające blister z dwoma tabletkami, w aptece internetowej zapłacisz nieco ponad 8 złotych. W stacjonarnych będzie drożej, ale w internetowej trzeba będzie dopłacić za przesyłkę.

Czy ten post był pomocny?

3.7 / 5. Vote count: 3

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

4 thoughts on “Maxigra Go – erekcja bez recepty!

 1. Pingback: Lek Maxigra – co to jest i dlaczego warto?
 2. Pingback: Czym jest i jak działa Maxigra?
 3. Pingback: Maxigra
 4. Pingback: Według wielu opinii lekarzy i użytkowników, najlepszy i najskuteczniejszy lek na impotencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *