Penigra

penigraZaburzenia erekcji to dla wielu mężczyzn wciąż temat wstydliwy i niewygodny. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż na rynku mamy obecnie wiele dostępnych bez recepty leków wspomagających męską potencję. Udane życie seksualne działa pozytywnie zarówno na sferę psychiczną jak i zdrowotną, warto więc zainteresować się tematem leków wspomagających erekcję i zaburzenia popędu, jeśli występują jakiekolwiek problemy w tym zakresie.

Jak działa lek Penigra?

Penigra nie jest jedynie suplementem diety – jest to lek, dostępny bez recepty w każdej aptece. Zalecany jest w przypadku umiarkowanych zaburzeń potencji oraz popędu seksualnego. Jego skład to przede wszystkim naturalne wyciągi – w leku znajdziemy wyciąg z cytryńca chińskiego, drewna Muira Puama czy z owoców palmy Sabal. Wszystkie te substancje czynne mają za zadanie zwiększyć pociąg seksualny oraz wspomóc wzwód. Cytryniec chiński to znany od lat, silny afrodyzjak. Roślina ta wzmaga także zdolność do wysiłku fizycznego i niweluje zmęczenie. Wyciąg z drzewa Muira Puama z powodzeniem stosowany jest w wielu środkach na potencję – działa krzepiąco i pobudzająco, wskazany jest również dla kobiet mających problem z oziębłością seksualną. Owoc palmy sabalowej wpływa pozytywnie na prostatę oraz działa jak afrodyzjak. W leku Penigra zastosowano również popularny ekstrakt z guarany, który ma działanie stymulujące układ nerwowy i zawiera kofeinę – wpływa więc na cały organizm energetyzująco. Dodatek cynku sprawia, że mija zmęczenie, rośnie natomiast sprawność fizyczna i intelektualna. Cynk zapobiega także chorobom prostaty i dobrze wpływa na płodność. Wszystkie te składniki działają na organizm długofalowo, dzięki czemu zaburzenia seksualne są eliminowane dzień po dniu – nie jest to jedynie jednorazowe wspomożenie erekcji. Działanie tabletek rozłożone jest w czasie, co sprawia, że po zażyciu zalecanej dawki każdy mężczyzna może na nowo cieszyć się seksem. Pierwsze zauważalne efekty kuracji to przywrócenie sił witalnych, lepsza sprawność oraz większe libido. Po kilku dniach przyjmowania leku problemy z erekcją będą ustępować, a z czasem zupełnie znikną.

Jak przyjmować lek Penigra? Czy mogą występować skutki uboczne?

Zaleca się przyjmowanie nie więcej niż 1-2 tabletek w ciągu doby, nie dłużej niż 10 tygodni w jednym cyklu. Po upływie 10 tygodni można kontynuować kurację, jednak należy odczekać około 4 tygodni i skonsultować z lekarzem. Nie należy uzupełniać pominiętych dawek leku i przekraczać dopuszczalnej dziennej ilości zażywanych tabletek. Okres działania leku Penigra rozłożony jest w czasie – nie jest to preparat zażywany bezpośrednio przed stosunkiem w celu wywołania erekcji. Pierwsze pozytywne efekty można jednak zauważyć zaledwie po kilku dniach przyjmowania. Penigra zawiera jedynie naturalne składniki, działające stymulująco na cały organizm – lek nie wywołuje więc skutków ubocznych. Jego przyjmowanie w zalecanych dawkach jest całkowicie bezpieczne. Jeśli jednak zostały zaobserwowane jakiekolwiek niepożądane objawy – wskazana jest konsultacja z lekarzem. Po zakończeniu kuracji, na którą składa się 10 tygodni systematycznego przyjmowania leku, zaburzenia potencji i brak popędu seksualnego mogą zostać całkowicie wyeliminowane – efekt jest długotrwały ze względu na długofalowość kuracji.

W przypadku jakichkolwiek problemów ze sferą seksualną, warto skorzystać z szeroko dostępnych preparatów. Jeśli oczekujemy czegoś więcej niż suplementu, zawierającego jedynie ziołowe składniki, można sięgnąć po leki dostępne bez recepty. Do kupienia są one jedynie w aptekach, jednak ich skuteczność znacznie przewyższa suplementację. Stosując się do zaleceń i doprowadzając kurację do końca, można zaobserwować wiele pozytywnych oddziaływań na organizm – nie tylko w postaci zwiększonej sprawności seksualnej, ale także lepszej formy fizycznej i lepszego samopoczucia. Przyjmowanie tego typu tabletek pozwoli pożegnać wstydliwe problemy i znowu cieszyć się życiem. Warto więc wypróbować sprawdzony preparat, którego właściwości zostały potwierdzone badaniami.

Czy ten post był pomocny?

5 / 5. Vote count: 1

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *