Niekontrolowane wzwody. Kiedy możemy się ich spodziewać?

Niekontrolowane wzwody u mężczyny

Znasz to uczucie, gdy ćwiczysz na siłowni, a nagle czujesz, że w spodniach kurczy się miejsce? A może przechodzisz obok atrakcyjnej dziewczyny i nie możesz zapanować nad erekcją? Podpowiadamy, jakie rodzaje niekontrolowanych wzwodów występują u mężczyzn i kiedy można się ich spodziewać.

Niekontrolowane wzwody u mężczyzny podczas porannego powstania

Większość panów doskonale zna przyczyny porannej erekcji. Jest to ten rodzaj wzwodu, który nie ma nic wspólnego z seksualnym podnieceniem. Jest okazały, długotrwały i czasami krępujący – w szczególności, gdy w trakcie porannego rozbudzania niepostrzeżenie ktoś wejdzie do naszej sypialni. Przy takiej erekcji poranne wydalanie moczu może sprawiać dyskomfort.

Nocne niekontrolowane wzwody

Kolejnym rodzajem niekontrolowanego wzwodu jest nocna erekcja. To właśnie to uczucie, gdy przebudzacie się i macie wrażenie, że już dłużej nie wytrzymacie leżąc na brzuchu. Taki wzwód może być spowodowany snem o tematyce erotycznej lub nawet sportowej. Nie ma znaczenia, co takiego się w nim dzieje. Oczywiście można go wykorzystać jako zaproszenie do wspólnej zabawy z partnerką.

Sportowe wyczyny

Wielu miłośników aktywności sportowej, którzy kilka razy w tygodniu obowiązkowo odwiedzają siłownię doskonale znają jeszcze jeden rodzaj wzwodu. Szczególnie wtedy, gdy ubierają luźne spodenki. Podczas wyciskania ciężarów, przerwy lub na drążku. Nagle w spodniach robi się coraz ciaśniej, a my widzimy, że mamy wzwód. Brak nacisku sprawia, że krew krąży tam, gdzie chce, a luźne spodenki wydają się być doskonałym do tego miejscem. Taki niekontrolowany wzwód może być krępujący.

Towarzysz spotkania

Równie niekomfortowym rodzajem niekontrolowanego wzwodu u mężczyzny jest sytuacja, gdy mijamy atrakcyjną kobietę. Taka erekcja wynika z pobudzenia seksualnego, ale jest zupełnie niekontrolowana i nie możemy z nią nic zrobić. Również podczas spotkania z seksowną koleżanką lub partnerką nie możemy zapanować nad powracającym wzwodem. W takiej sytuacji najlepsze są dobre spodnie, maskujące niezręczną sytuację oraz dawka dystansu i dobrego humoru.

Dodatkowy prezenter

Czasami niekontrolowane wzwody zdarzają się również podczas ważnych przemówień, prezentacji, występowania na podium. Zazwyczaj w takich sytuacjach towarzyszą nam intensywne emocje. Jesteśmy szczęśliwi, ale i zestresowani. Skupieni, mamy przyspieszone bicie serca i czujemy na sobie wzrok wielu osób. Wtedy nie tylko my chcemy się świetnie prezentować… Nasz penis również dostosowuje się do zdarzenia i nagle pojawia się nieplanowana erekcja.

Dodatkowa pomoc w momencie kiedy pojawiają się niekontrolowane wzwody

A co w sytuacji, gdy zamiast niekontrolowanego wzwodu zapragniemy erekcji, a ona się nie pojawi? Na szczęście mamy pod ręką rewelacyjne leki na potencję, które zadbają o naszą satysfakcję i solidny wzwód. Warto wybrać Kamagrę lub Viagrę. Tabletki działają w oparciu o sildenafil, który rozkurcza naczynia krwionośne, umożliwia dopływ krwi do prącia i przyczynia się do powstania trwałej i mocnej erekcji. Dzięki temu zapomnimy o wcześniejszych dolegliwościach i będziemy się cieszyć satysfakcjonującym zbliżeniem oraz gotowością do działania nawet przez kilka godzin!

Czy ten post był pomocny?

0 / 5. Vote count: 0

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *