Levitra – Opis i działanie

Obecnie na rynku dostępnych jest kilka bardzo skutecznych leków stosowanych do leczenia impotencji u mężczyzn. Specyfiki te stosowane są najczęściej po zdiagnozowaniu tak zwanego zaburzenia erekcji. Jednym z najbardziej skutecznych leków jest Levitra, której producentem jest – znana na pewno większości – firma farmaceutyczna Bayer.

levitra

Lek ten występuje pod postacią 5, 10 lub 20 miligramowych, okrągłych, pomarańczowych tabletek, których główną substancją czynną jest wardenafil. Jak każde stosowane lekarstwo, tak również Levitra posiada w swojej ulotce przeciwwskazania oraz możliwe efekty uboczne, które mogą występować po jej zażyciu. Podobnie jak przy Viagrze czy Kamagrze, osoba stosująca ten specyfik może zauważyć u siebie silne bóle głowy lub zaczerwienienie twarzy, zwane także pokrzywką. Innymi efektami ubocznymi zaobserwowanymi u pacjentów są nudności, nieżyt nosa czy zawroty głowy. Levitra nie powinna być stosowana u osób, które zażywają inne leki azotanowe (uwalniające tlenek azotu). Choroby takie jak niewydolność nerek i wątroby, choroby serca lub problemy z ciśnieniem krwi, absolutnie dyskwalifikują pacjenta przed możliwością stosowania tabletek Levitra.

Pacjenci cenią sobie jednak ten lek i panuje wiele opinii mówiących, że jest to ekskluzywny zamiennik dla Viagry.

„Kiedyś spróbowałem Viagry, jednak skutki uboczne jakie wywoływał ten lek w moim organizmie zmusił mnie do zmiany leku. Obecnie używam Levitry od dość sporego czasu i co najważniejsze – nie zaobserwowałem żadnych efektów ubocznych. Szczerze polecam!” – Marek, 48 lat.

Czy ten post był pomocny?

0 / 5. Vote count: 0

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *