Jak stymulować oralnie mężczyznę, żeby osiągnął wzwód?

Jak stymulować oralnie mężczyznę?

Stereotyp mówiący o tym, że „mężczyzn może zawsze i wszędzie” odchodzi do lamusa bardzo powoli i niechętnie. W umysłach wciąż mamy utrwalone przekonanie, że prawdziwy mężczyzna powinien być gotowy do stosunku w ciągu sekundy. Oczywiście takie oczekiwania są co najmniej niesprawiedliwe, już choćby z punktu widzenia fizjologii. Mężczyzna, podobnie jak kobieta potrzebuje odpowiedniej stymulacji. Jednym ze skutecznych sposobów na osiągnięcie wzwodu przez mężczyznę, jest seks oralny.

Fellatio – szczypta finezji

Seks oralny, zwany zamiennie fellatio, może być zarówno elementem gry wstępnej, jak i sposobem na osiągnięcie orgazmu. Odpowiedź na pytanie o to, jak zadowolić mężczyznę ustami wydaje się wielu osobom dość oczywiste, wręcz banalne. Jednak podczas seksu oralnego technika i wyczucie mają ogromne znaczenie. Jeśli kobieta chce, aby partner osiągnął satysfakcję, nie powinna zaczynać od wsunięcia członka do ust. Dobrze jest też uwzględnić odczucia mężczyzny w innych rejonach ciała. Delikatne ocieranie się kobiety o mężczyznę, eksponowanie piersi mają wpływ na osiągnięcie przez niego erekcji. Kobieta może rozpocząć fellatio od delikatnych muśnięć ustami i językiem, drażnić jądra i szczególnie wrażliwą żołądź. Przesuwanie językiem wzdłuż prącia daje mężczyźnie przedsmak tego, co go czeka, ale równocześnie odsuwa tę przyjemność w czasie. Niektórzy mężczyźni lubią, kiedy partnerka zajmuje się jego jądrami. Może ona nie tylko pieścić je językiem, ale również delikatnie ssać. Delikatne dmuchanie na wilgotną skórę, również zapewnia wyjątkowe doznania. Podczas pieszczot ustami i jeżykiem, partnerka może stymulować członek dłonią, co przyczynia się do spotęgowania przyjemności. Lubianą techniką jest połączenie posuwistych ruchów dłoni z pieszczeniem żołędzi językiem i ssaniem jej ustami. Zwykle, kiedy podniecenie wzrasta, mężczyzna sam daje znać partnerce, że nadszedł czas na intensywniejszą stymulację.

Słuchanie potrzeb partnera

Kiedy już kobieta wsunie do ust członek partnera, powinna zacząć od delikatnych ruchów. Wsuwając i wysuwając penisa z ust, powinna obserwować reakcję mężczyzny. Ssanie członka i ruchy języka dodatkowo stymulują osiągnięcie erekcji. Kiedy podniecenie jest już większe, mężczyzna może kierować szybkością i głębokością pchnięć poprzez kontrolę ruchów głowy partnerki. Kobieta powinna być przygotowana na to, że mężczyzna przejmie inicjatywę, samodzielnie wykonując odpowiednie ruchy. Zdarza się, że partnerka podejmuje się wykonania techniki zwanej popularnie głębokim gardłem, a polegającej na bardzo głębokim wsunięciu członka do jamy ustnej i gardła. To, jak daleko może się posunąć w swej aktywności, zależy od ustaleń między partnerami. Ważne jest, aby nie przekraczać granic partnera. Jeśli mężczyzna przerwie fellatio na tym etapie, nie powinien mieć problemu z dokończeniem stosunku w sposób tradycyjny. Jeśli jednak ma wątpliwości do swojej kondycji seksualnej, może sięgnąć po jeden ze sprawdzonych leków na erekcję, takich jak Viagra, czy Kamagra. Zapewnią mu one dodatkowy komfort psychiczny oraz satysfakcję z seksu.

Seks oralny jako gra wstępna

Seks oralny jest jedną z najpopularniejszych form gry wstępnej zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Wilgoć, ciepło i precyzja ruchów języka potrafi przynieść ogromną przyjemność – jeśli są one odpowiednio wykorzystane. Słuchanie potrzeb partnera, odpowiednia ilość czasu i wyczucie są podstawą w każdym rodzaju seksu. Trochę wiedzy o możliwych do zastosowania technikach, również nie zaszkodzi.

Czy ten post był pomocny?

4.8 / 5. Vote count: 4

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *