Brak ochoty na seks a duże potrzeby partnerki

Brak ochoty na seks a duże potrzeby partnerki

Wedle stereotypowego myślenia utrwalanego za pomocą różnych środków przekazu, filmów czy innych form sztuki – zwykle to mężczyzna często chce seksu, a kobieta nie zawsze ma na niego ochotę. Prawda jest jednak taka, że równie często występuje sytuacja odwrotna kiedy to partnerka ma duże zapotrzebowania seksualne, a facetowi zwyczajnie niekiedy brak ochoty i nie może im sprostać, co często rodzi niepotrzebne problemy, niesnaski i potrafi w konsekwencji doprowadzić nawet do rozpadu związku. Skąd to się bierze? I czy można temu zapobiec?

Na szczęście sytuacja nie jest tak tragiczna jak mogłoby się początkowo wydawać i spadkowi libido u mężczyzn da się zaradzić. Najpierw jednak trzeba nieco więcej dowiedzieć się o pochodzeniu takiego stanu rzeczy.

Skąd się bierze brak ochoty na seks u mężczyzn?

Przyczyn może być naprawdę wiele, a fakt, że nie możemy spełniać oczekiwań naszej partnerki, chcemy to robić rzadziej niż ona lub z mniejszą intensywnością, nie oznacza wcale, że jesteśmy poważnie chorzy lub coś z nami jest nie tak. W przypadku związku z jedną partnerką, który trwa już dość długo, rolę może odgrywać rutyna lub zwyczajne chwilowe znudzenie. To normalne i występuje u wielu par. Niewątpliwie jednym z najczęstszych w ostatnich latach czynników, które sprawiają, że facet nie ma ochoty – jest stres i zmęczenie. Wielu mężczyzn aby zapewnić sobie i partnerce lepszą przyszłość, utrzymać rodzinę lub spełnić finansowe marzenia – musi bardzo ciężko pracować. To wiąże się nie tylko ze zmęczeniem fizycznym, ale i psychicznym bowiem w dzisiejszym świecie codzienność potrafi być bardzo stresująca, co odbija się na formie faceta, gdy wraca on do domu i nie ma siły na podstawowe czynności, także i na seks. Jest zwyczajnie wyczerpany.

Wśród przyczyn mogą też znajdować się męskie kompleksy, które nie pozwalają uwierzyć w siebie i w obawie, że nie staniemy na wysokości zadania i nie zadowolimy partnerki, unikamy stosunku lub robimy to ze wstydu przed czymś co nam się w sobie nie podoba, a to nie pozwala nam na udany seks nawet gdy próbujemy się przełamać. Częstym powodem przez który nie możemy zaspokajać dziewczyny, żony czy kochanki jest jakaś skrywana na nią złość lub inne problemy, o których nie możemy jej do końca jasno powiedzieć, a odmowa seksu lub niezaspokojenie podczas stosunku – tylko pogłębia tę dziurę między wami. Bez względu czy brak ochoty na seks pomimo oczekiwań partnerki jest chwilowy czy trwa dłużej – nie jest niczym dobrym i może sprawić, że ogień który tli się między parą, będzie stopniowo wygasał, a związek ostatecznie się rozpadnie. Nie musi jednak tak być, a tak naprawdę od ciebie zależy ile jeszcze będzie trwał taki wegetatywny stan rzeczy!

Jak zaspokoić partnerkę i zwalczyć brak ochoty na seks?


Właściwie nieistotne, który z powyższych czynników jest odpowiedzialny za brak ochoty na seks u mężczyzn – problem najlepiej rozwiązać konkretnie. Oczywiście można czytać o naturalnych metodach, rozmowach i innych domowych sposobach, ale powiedzmy sobie szczerze: to niewiele pomoże. Idealne rozwiązanie to takie, które sprawi, że znów poczujemy ochotę, poczujemy się w pełni facetami, a nasza kobieta poczuje to w sobie. Jak to zrobić? Prościej niż myślisz! Najlepszy sposób to niezawodne tabletki na potencje takie jak Viagra czy KamagraIch wspaniałe działanie sprawi, że nie tylko poczujemy ochotę na seks, ale także uzyskamy pełną sprawność do jego uprawiania na nieosiągalnym wcześniej poziomie. Zadowolona będzie nie tylko partnerka, ale i my sami, a taki stosunek jest dużo lepszym rozwiązaniem niż wszelkie rozmowy. Warto spróbować również innych leków jak Cialis, Valif, Levitra, które także usatysfakcjonowały miliony facetów na całym świecie.

Czy ten post był pomocny?

3.5 / 5. Vote count: 2

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Od ponad 20 lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, problemów z impotencją oraz niepłodnością. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywałem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzę również własny gabinet urologiczno-andrologiczny w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z leczeniem zaburzeń erekcji, w czym się specjalizuję.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *